Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקציב של 35-50 אל"ש לרכב שני במשפחה דגש על חסכוני וזריז

shmulikaw
שימו לב! השרשור הזה בן 1950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

מחפש לרכוש רכב שני במשפחה, (הראשון מיניוואן FRV 2008)

• המטרה העיקרית להגיע למקום העבודה,
  • מטרה משנית, רכב חסכוני וזריז שאפשר לבצע איתו משימות נוספות (קניות סידורים) כאשר לא צריכים לנסוע עם הילדים יחד, ובכך לחסוך קצת כסף בעלויות הנסיעה.

הנסיעה לעבודה מידי יום באזור מישורי כ50 ק"מ (סה"כ) (בהערכה הנסועה השנתית תעמוד על 15 אק"מ)

אמנם כלל אין צורך ברכב מרוצים, אך מתקשה לראות את עצמי ברכב שבקושי סוחב בעליות או בביצוע עקיפות.

אבל מאוד חשוב לי שהרכב יהיה חסכוני, ואולי אפילו עדיף ידני, אני לא מפונק, אך גם לא סגפני.

חסכוני הווי אומר, ברכישה, בעלויות שוטפות (ביטוח, טסט, טיפולים ול"ע חלפים) וכמובן גם בצריכת הדלק (דיזל גם אפשרי ככל ומשתלם)

רצוי משנתון 2015 ואילך.

תודה רבה

עריכה אחרונה על ידי shmulikaw
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 60 אתה כבר מקבל רכב מיני חדש.

לנסועות כאלה רכבי המיני טובים, נוחים ונותנים מענה מצויין. אם לא תיקח את הדגמים צנומי הנפח (מנועי הליטר) הם גם לא יהיו חלשים.

אם תלך על רכב בן שנה שנתיים תוכל לקבל גם את הגרסאות המאובזרות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדיף לחסוך ולא לרכוש רכב חדש רזה-רזה, אלא יד שניה בין 2-3 שנים אבל קצת יותר טוב.

תוכל לתת המלצות על דגמים ספיציפים?

איך הפיאט 500, או הרנו קליאו, או כל דגם אחר שמומלץ לדעתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לתואי נסיעה עבודה בית וקצת סידורים קניתי לאשתי ספארק מאובזרת חדשה לפני שנתיים וחצי ומאוד מרוצים מהבחירה. האוטו אחלה ואתה לא מרגיש שחסכו עליך באבזור או בגימור.

האוטו חסכוני, אמין (לא חוכמה. רכב חדש), מאובזר ונוח. יצא לי לנסוע איתו גם נסיעות של שעתיים ולא הרגשתי בו לא נוח למרות שאני רגיל לרכבים הרבה יותר גדולים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק עם מנוע 1.4 אכן לדעתי בעלת ביצועים טובים בוח למטרות שציינת.

אך אם אתה זקוק לרכב מרווח יותר במחיר הסה יש את הפיגו 208 שתהיה נוחה,חזקה, איכות חומרים ומרווחת מהספארק.

הקליאו גם זריזה אבל בעיר נוקשה, בנוסף היו תלונות לגבי הגיר באזור 60/70 אלף ק״מ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, מה לגבי הפיאט 500? (אני לא זקוק במיוחד למרחב כי יש לי את ההונדה שמרווחת דיה)

מה הכוונה נוקשה לגבי הרנו? והאם בשל התלונות על הגיר אתה ממליץ להתרחק?

אם יש אפשרות לרכב מעניין / חמוד יותר מהספארק הייתי מעדיף,

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיאט גיר רובוטי, בעיר פחות נעים עקב פעולתו הפחות חלקה מאשר תיבה פלנטרית רגילה.

מנוע ה 1.2 אמין וסך הכול הרכב חיסכוני.

יש לרכב מחלה שמכסה כרית אוויר מתנפח.

הקליאו מרגישה נוקשה במעבר על שיבושים, המושבים עצמם נוחים אבל המתלים מכולים לצד הנוקשה יותר.

לדעתי כשיש את ה208 עם נוחות עדיפה, עם גיר עדיף מאשר הרובוט בקליאו הייתי לוקח את הפיגו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיאט גיר רובוטי, בעיר פחות נעים עקב פעולתו הפחות חלקה מאשר תיבה פלנטרית רגילה.

מנוע ה 1.2 אמין וסך הכול הרכב חיסכוני.

יש לרכב מחלה שמכסה כרית אוויר מתנפח.

הקליאו מרגישה נוקשה במעבר על שיבושים, המושבים עצמם נוחים אבל המתלים מכולים לצד הנוקשה יותר.

לדעתי כשיש את ה208 עם נוחות עדיפה, עם גיר עדיף מאשר הרובוט בקליאו הייתי לוקח את הפיגו.

תודה רבה!

ה208 עדיפה גם על פני כל שאר המתחרות? גם ביחס לצריכת דלק / טיפולים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 208 תהיה ערומה מאבזור או יקרה.

מבחינת אמינות ועלויות אחזקה היא אולי תצרוך יותר דלק ממכונית מיני אבל בזה יסתכם ההפרש באחזקה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 208 תהיה ערומה מאבזור או יקרה.

מבחינת אמינות ועלויות אחזקה היא אולי תצרוך יותר דלק ממכונית מיני אבל בזה יסתכם ההפרש באחזקה.

תודה

שוקל בכל זאת רכבים חמודים כמו הפיאט שהזכרתי או הטווינגו. זו תהיה בחירה גרועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טווינגו רובוטית ( כפולת מצמדים) גם זריזה אבל הרגישה לי פחות נוחה מהספארק, אם כי בפנים היא ממש מגניבה.

זה המיני מבחן שלי:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?619169-מיני-מבחן-רנו-טווינגו-0-9-טורבו

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפיאט 500 רכב חמוד וזריז הגיר הרובוטי שלו היה לי לא נח בנסיעות בעיר הייתי מעדיף ידנית.

ראיתי שיש מבצע על המיקרה הידנית ב50 חדשה זה רכב פשוט מיושן אבל אמין ועם צריכת דלק טובה .

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות והעזרה !

לגבי הפיאט 500 רכב חמוד וזריז הגיר הרובוטי שלו היה לי לא נח בנסיעות בעיר הייתי מעדיף ידנית.

ראיתי שיש מבצע על המיקרה הידנית ב50 חדשה זה רכב פשוט מיושן אבל אמין ועם צריכת דלק טובה .

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

תודה, ראיתי את המיקרה אפילו ב45,500 ש"ח 0 ק"מ ידנית מנוע 1.2 בcarbay

לכאורה זו עיסקה משתלמת על פני כל רכב משומש אחר, אלא אם הניסן הזו גרועה - מה שלא שמעתי.

יש גם את סיטרואן C1 במחיר קצת יותר זול של 44,900 ש"ח, אך הבנתי שהרכב הזה לא מומלץ על אף צריכת הדלק הנמוכה יותר

טווינגו רובוטית ( כפולת מצמדים) גם זריזה אבל הרגישה לי פחות נוחה מהספארק, אם כי בפנים היא ממש מגניבה.

זה המיני מבחן שלי:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?619169-מיני-מבחן-רנו-טווינגו-0-9-טורבו

תודה, הרכב אכן חמוד, ויש אותו בהזדמנות בטריידמוביל שנתון 2017 עם קילומטרז' נמוך יחסית של כמה אלפי 10-50K

רק חבל שאין מחיר באתר, ולהבנתי צריכים להגיע לסניף בשביל לקבל מחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק עם מנוע 1.4 אכן לדעתי בעלת ביצועים טובים בוח למטרות שציינת.

אך אם אתה זקוק לרכב מרווח יותר במחיר הסה יש את הפיגו 208 שתהיה נוחה,חזקה, איכות חומרים ומרווחת מהספארק.

הקליאו גם זריזה אבל בעיר נוקשה, בנוסף היו תלונות לגבי הגיר באזור 60/70 אלף ק״מ.

הוא אמר שלא מפריע לו ידנית ככה שהוא יכול להביא קליאו 0.9 ידני, אחלה רכב ומומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...