Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

308SW או פלואנס מנוע 2000 2015

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 2033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איציק מדובר על המנוע החדש 1.2,לא על המנוע 1.6 הישן.

סליחה על אי ההבנה - התכוונתי ל 1.6T.

בהנחה ומצב ה 1.2T תקין - ומחלות הילדות שלו ידועות (הח' רצועת תיזמון וכד') - אני הייתי קונה ומקדים תרופה למכה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לנקות מיכל של נוזל קירור נשמע חשוד. הוא מלוכלך רק אם פרץ ראש מנוע, לא החליפו נוזל קירור לפי הוראות היצרן (לא סביר ברכב בכזה גיל) או שהוסיפו מי ברז.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו 1600 טורבו, הדגם המאוחר יותר בעל 165 כ"ס, הוא כבר מומלץ לקניה או עדיין עדיף להימנע?

סליחה על אי ההבנה - התכוונתי ל 1.6T.

בהנחה ומצב ה 1.2T תקין - ומחלות הילדות שלו ידועות (הח' רצועת תיזמון וכד') - אני הייתי קונה ומקדים תרופה למכה.

איציק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו 1600 טורבו, הדגם המאוחר יותר בעל 165 כ"ס, הוא כבר מומלץ לקניה או עדיין עדיף להימנע?

ממה שקראתי בפורום לגבי הדגם המאוחר - בין בסיטרואן C4 פיקאסו ובין ב-508 לא בעייתי במיוחד אבל אשמח לשמוע מעוד אנשים טובים שיש להם נסיון אמיתי עם המנוע הנ"ל.

לגבי מנוע הפיורטק (1.2 ליטר טורבו) משיחה שניהלתי עם מוסכניק במורשה של לובינסקי לפני כשבועיים המנוע בסך הכל עובד בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בשעה טובה נקנתה הפז׳ו,מחר אקח אותה לנקיון יסודי,כל הליקויים תוקנו..לגביי נוזל הקירור הבוחן בבדיקה אמר שזה לא דבר חריג..

הרכב עם 64 אלף ק״מ,מתי אתם ממליצים להחליף את הטיימינג?

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פה מקרה בודד על כשל רצועה ב 70K . בהעדר נתונים שקופים מהיצרן, אני ממתין ל 120K . גם בחו"ל לא ראיתי מגפה של רצועות קרועות . עד שנשמע יותר אין באמת מה לעשות ולקחת סוג של סיכון מחושב.

אתר דיווח כשלים מפי משתמשים : סטרטאפ הבא.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שהיתה פה לא היתה רצועה שנקרעה, אלא רצועה שהתפוררה ומה שהתפורר ממנה, שמסתובב עם השמן במנוע ועלול לסתום כל מיני מעברים / משאבות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדיין כשל רצועה. אני מעריך שאם זה היה נפוץ היו יותר מנועים פתוחים עם שלל נוריות . אם החשש גדול תפתחו מכסה שסתומים ותתחילו לבדוק הרצועה .

האתר הבא ממליץ להחליף רצועה בין 75-100 .

https://www.nomaallim.com/psa-eb2-timing-belt-replacement.html

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שהיתה פה לא היתה רצועה שנקרעה, אלא רצועה שהתפוררה ומה שהתפורר ממנה, שמסתובב עם השמן במנוע ועלול לסתום כל מיני מעברים / משאבות.

רצועת הטיימינג טבולה בשמן?

רצועות גומי נמצאות מחוץ למערכת השימון. שמן וגומי לא חברים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זו רצועת גומי מנירוסטה ?

לטענת היצרן רצועה טבולה מחזיקה פי שניים זמן...

הם העלו בה את מחזור הטיפול מ 100K ק"מ ל 180

כנראה שצריך להשאר ב 100 .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...