Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Jeka88

308SW או פלואנס מנוע 2000 2015

שימו לב! השרשור הזה בן 708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Recommended Posts

שלום לכולם,

הציעו את שני הרכבים לאחי,הנה הפירוט:

פג'ו 308SW שנת 2015 - הרכב עבר 64 אלף ק"מ,נותנים אחריות לשנתיים או 20 אלף ק"מ ודורשים עליו 47 אלף ש"ח.

פלואנס מנוע 2000 פריוויליג' שנת 2015 - הרכב עבר 73 אלף ק"מ,נותנים אחריות לשנה או 20 אלף ק"מ ודורשים עליו 52 אלף ש"ח.

אחי רוצה את הרכב לאיזור ה4-5 שנים,עוד כמה חודשים אשתו אמורה ללדת והתכנון הוא שיהיה עוד ילד(בע"ה) בעוד שנתיים.

מי מבין שני הרכבים עדיף באופן כללי?

התקציב הוא עד איזור ה50-55 אלף והוא נוסע 18-20 אלף ק"מ בשנה כשרוב הנסיעות הן בכביש בין עירוני ללא פקקים.

עריכה אחרונה על ידי Jeka88

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

*עריכה*

כמו כן יש גם אופציה לקחת פג'ו 508 2015 עם מנוע 165 כ"ס ברמת אבזור אקסס עם 93 אלף ק"מ במחיר של 56 אלף ש"ח

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו מודרנית יותר, רכב שעדיין מיוצר, סטיישן צורת מרכב נוחה יותר למשפחה וגם זולה יותר... אין סיבה לבחור פלואנס.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ממי קיבלת את ההצעות,זה מאוד תלוי-מקווה מאוד שזה טרייד אין היבואן/טרייד אין חברה מוכרת ולא מגרש סוחר כלשהו.

אחריות היא על הנייר ואם הרכב לא נרכש במקום מסודר,לא חושב שהיא שווה את הנייר שעליו היא כתובה.

בכל מקרה,לפי הנסועה שלו האחריות תיגמר אחרי שנה ולכן,כדאי לבדוק היסטורית טיפולים של 2 האופציות ומי שנראית יותר שמורה ומטופלת (לאו דווקא זו עם הק"מ הנמוך,לא מחייב)-אותה לרכוש.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על חברות ליסינג וטריידאין מאוד מוכרות

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הפלואנס פחות חסכונית, משמעותית, ומכיוון שמדובר בלא מעט ק"מ בשנה זה שיקול.

מצד שני, ב-308 צריך לשים לב לעניין רצועת התזמון המתפוררת לכאורה.

ה-508 רכב נחמד, אבל לדעתי עלולה להיות פחות סחירה בעתיד (ולא שהשתיים האחרות הן קורולה), יש ספקות האם המנוע החדש פתר את כל הבעיות שהיו בקודם, והאקסס קצת חסרה את האבזור שהופך אותה לכיפית יותר.

אני אישית הייתי נוטה יותר לכיוון ה-308, בעיקר בגלל החסכוניות היחסית וגם כי היא קצת מודרנית יותר, אבל פשוט כדאי לנסוע בכולן ולראות למה אתם הכי מתחברים. אם תחליטו על ה-308, כדאי לדבר עם אחד המוסכים המומלצים כאן ולהבין את עניין רצועת התזמון, ובעיקר כמה עולה החלפה שלה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

המבצע של הפיג'ו זה בלובינסקי, הם מציעים לשלם 20,000 מזומן והשאר ב30 תשלומים ללא ריבית ע"ס 1000 שקל. יכול להיות שהמחיר ירד קצת ל47, תכלס משתלם.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אפשר למצוא פרטים על רצועת הטיימינג המתפוררת ? מחיפוש שניסיתי לעשות בנושא לא מצאתי פוסטים של אנשים שחוו את התופעה (אני מתלבט לגבי קניה ובהחלט שרצועת טיימינג שאי אפשר לראות ויכולה להתפורר תהווה חסם מסויים בבחירה)

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות המנוע ב 308SW רחוקה מלהיות טובה, אז לטעמי כדאי להוריד אותה מהפרק.

אם כבר נגעת בפלואנס, בתקציב הזה כדאי לחפש פלואנס dCI - גם מרווחת, חסכונית, והאמינות לא רעה בכלל.

איציק

Citroen C4 Spacetourer (Picasso) MY17 1.6T 165hp Automatic

Citroen C4 MY07 2.0 143hp Automatic

Citroen Berlingo Turbo Diesel MY06 2.0HDI

פ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

איציק מדובר על המנוע החדש 1.2,לא על המנוע 1.6 הישן.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היה כאן מישהו שהרצועה התחילה להתפורר והחליפו לו משאבת שמן או משהו, לא זוכר בדיוק. למזלו הוא תפס את זה לפני שהמנוע הלך.

כשעזרתי למישהו לחפש c4 (עם אותו מנוע) לפני כחודש, הוא נתקל ב-2 (מתוך 4) שהחליפו להן מנוע. לא יודע אם זה קשור או לא, התאוריה שלי אומרת שיכול להיות שיש קשר.

מצד שני, אם איציק אומר, הוא כנראה יודע. למרות שאיציק, אם תוכל לפרט זה יהיה מעניין (ומחכים).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אמינות המנוע ב 308SW רחוקה מלהיות טובה, אז לטעמי כדאי להוריד אותה מהפרק.

אם כבר נגעת בפלואנס, בתקציב הזה כדאי לחפש פלואנס dCI - גם מרווחת, חסכונית, והאמינות לא רעה בכלל.

איציק

איציק, האם כוונתך היא למנוע ה-1.6 (5FS, פרינס, VTI) שאני אכן יודע שבעייתי, או למנוע ה-1.2 טורבו (HN01, פיורטק) ?

אני מכיר שהייתה סדרה של מנועי 110 כ"ס כאלה שיצאה עם מצתים מתפוררים שהלכו מנועים, אבל לאחר מכן נפתרה הבעיה. האם גרסת ה-130 כ"ס סובלת מבעיות ? ומה הן ?

2018 CITROEN CACTUS

2010 CITROEN C4 SX

2002 SUZUKI JIMNY

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי היום את הרכב למכון בדיקה שאני בחרתי,הבוחן אמר שצריך להחליף שני אטמים,רצועת אלטרנטור,ולנקות את המיכל של הנוזל קירור.

הרכב זה פיגו 308 עם 64 אלף קמ,שנת 2015 עם מנוע 1.2 טורבו

מעבר לזה הוא אמר שהרכב במצב טוב מאוד

כמובן שחברת הליסינג התחייבה לתקן הכול.

מה דעתכם על הבדיקה?

C8A9E78D-9CBE-47B6-9A3D-0601EDCAF263.jpg

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

נראה טוב, גם המחיר טוב, תקנה ותהנה, איציק חזר אלייך בקשר למנוע?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לבדוק מצב ברקסים או מתי הוחלפו.

על צמיגים הייתי מוותר, הליסינג גם ככה שמים צמיגים סיניים נוראיים.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
שימו לב! השרשור הזה בן 708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...