Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מהעבודה ל50000 ק"מ בשנה

bsnir
שימו לב! השרשור הזה בן 2162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

קראתי לא מעט בפורום ומבקש עזרה לאחד שלא מבין ברכבים.

אני עם קיה פיקנטו ידנית (יד ראשונה) שנת 2012 שמעבר לטיפולים שיגרתיים והחלפת צמיגים, לא עשתה בעיות כלל. אתם יכולים להבין שהסטנדרטים שלי לא גבוהים. קיבלתי ממקום העבודה כמה הצעות ויכול להיות שאוכל לקבל גם משהו שלא ברשימה הוצאות דלק כ2000 בחודש:

1. פיאט טיפו 1.6 קומפורט סדאן 110 כ"ס אוט'

2. ניסן סנטרה 1.8 אוטומטית SR

3. פיג'ו New Active Go 2008 אוט' 1.2 110 כ"ס

4. פיג'ו 308 Premium הצ'בק בנזין אוט' 1.2

5. רנו קליו דיזל סטיישן

צימצמתי ל3 ול4 אלא אם יש לכם המלצות טובות יותר. בהתחלה חשבתי להתעקש על היברידי, אבל הצליחו להרתיע אותי עם הקרינה מאחור (יש לי ילד בן 3).

סדר העדיפויות לרכב:

1. בטיחות

2. צריכת דלק וכח (שיהיה טורבו)

3. נוחות

אני בעד דיזל ולא מתנגד נחרצות לידני. רוב הנסיעות שלי הן על כביש 6 (כ170 ק"מ ליום)

ראיתי המלצות בפורום לגבי הקקטוס גם. אשמח לעזרתכם וסליחה על החפירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת דירוג בטיחות בדוק באתר euroncap. עם זאת, שים לב להבדלים אפשריים באבזור הבטיחות בין הדגמים שנבחנו לאלה המוצעים לך.

חוץ מזה, גש לסוכנויות הרכב בעירך ובדוק מה מוצא חן בעיניך. אך אפשר לקבל נסיעת מבחן - מה טוב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך הגבלה של 2000₪ בחודש על הדלק, תיקח קליאו דיזל. או אפילו רנו גרנד קופה דיזל לטובת הנוחות.

אחרת , בכמות הנסיעות כמו שרשמת, תצטרך להוסיף כל חודש מכיסך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו הכי מתאימה מהרשימה שהבאת למרות שחסרות לה מערכות בטיחות אקטיביות סטנדרטיות.

קקטוס דיזל מגיע רק עם תיבה ידנית, וצריך לברר אם נותרו כאלה במלאי כי מתיחת הפנים אמורה להגיע בחודשים הקרובים ארצה.

על טיפו ועל סנטרה אין מה להסתכל, צריכת דלק ממוצעת לחלוטין ולא ממש מכוניות חזקות.

יש גם פיג'ו 208 דיזל ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואין גרנד קופה דיזל אני דווקא חולק על הקליאו בגלל הנוחות, בדרכים בין עירוניות של 90 קמ''ש ומעלה מופיעים רעשי רוח די חריגים, ובכללי מנוע הדיזל תורם לרעש יותר באוטו הזה.

ה308 תיהיה פחות חסכונית לא בהרבה, אבל בנסועה של 50 אלף הייתי מתפשר ל308 בגלל נוחות הנסיעה המצוינת.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 1.2 ב-308 מייצר 130 כ"ס, בעוד שב-2008 הוא מייצר 110 כ"ס (כמו ב-208, אגב).

בעיניי שתי הפיג'ו הן האופציות העדיפות, והייתי קובע נסיעת מבחן בשתיהן, או לפחות הולך להתרשם מהן באולם התצוגה לפני החלטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואין גרנד קופה דיזל אני דווקא חולק על הקליאו בגלל הנוחות, בדרכים בין עירוניות של 90 קמ''ש ומעלה מופיעים רעשי רוח די חריגים, ובכללי מנוע הדיזל תורם לרעש יותר באוטו הזה.

ה308 תיהיה פחות חסכונית לא בהרבה, אבל בנסועה של 50 אלף הייתי מתפשר ל308 בגלל נוחות הנסיעה המצוינת.

מה ההתפשרות ב308? הצריכת דלק? מה הצריכה האמיתית? בפיקנטו שלי בקיץ אני יכול להגיע גם ל1/12 מרוב שהאוטו מתאמץ. בחורף במקרה הטוב 1/16

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההתפשרות ב308? הצריכת דלק? מה הצריכה האמיתית? בפיקנטו שלי בקיץ אני יכול להגיע גם ל1/12 מרוב שהאוטו מתאמץ. בחורף במקרה הטוב 1/16

אכן צריכת הדלק, ע''פ מבחני דרכים הצליחו להוציא ממנה 18 ק''מ לליטר בשיוט, 12.5 לערך בעיר וכו'.

אין שום סיבה להעדיף את ה2008 על פני ה308 (רק אם אתה צריך רכב קטן יותר), בסה''כ 208 מוגבהת שנופלת בכל התחומים מה308.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשיוט ב100 בכביש פתוח הגעתי ללא בעיה גם ל22 ק"מ לליטר.

בכלל,כמו בכל רכב עם מנוע טורבו חדישים,נהיגה רגועה תניב לך צריכת דלק סופר חסכונית,קרוב מאד לדיזל או היברידיות,אבל אם אתה מתגרזן כמוני הרכב יאכל לא פחות מרכב עם מנוע אטמוספרי,אפילו קצת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעשי רוח בקליאו דיי מורגשים, מצד שני לי לדוגמא זה לא מפריע כי אני עם מוזיקה.

מה שכן כדאי לשים לב בקליאו זה שהמתלים שלה נוקשים יחסית, ובכביש משובש אתה מרגיש בקלות כל שבר ושיבוש - אבל סביר להניח מכיוון שבאת מרכב קטן כמו הפיקנטו שמה המצב יותר גרוע זה פחות יפריע לך.

המרווח מחיה בקליאו לנהג מעולה והמושב פשוט רך ונוח שזה יתרון גדול גם אחרי נסיעות ארוכות, מהצד השני המרווח מאחורה לא להיט ופחות מרווח מהאופציות האחרות גם בגריסאת הסטיישן.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם הסתפקת בפיקנטו עד כה, הקליאו תתן לך מענה טוב מאחר והיא גם ככה יותר מרווחת וחזקה, וצריכת הדלק שלה מעולה. מצטרף בכל אופן להמלצות על 308, יש לך 4000 קמ לעשות בחודש, צריכה של 1 ל12 זה 2000 שקל, כך שכדי שיהיה לך אוויר נשימה אתה צריך רכב שאוכל 1 ל14 15 לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז די כיוונתם אותי ל308 בהתחשב בכל הפרמטרים. אם למישהו יש קלף שלא דיברנו עליו, אשמח לשמוע. אני מפרדס חנה, איפה יש אפשרות לעשות עליה נסיעת מבחן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...