Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית החיפוש אחרי סוזוקי קרוסאובר 14-15.

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכרתי קרוסאובר 2015 לפני 5 ימים. הרכב היה ללא תאונות, מתוחזק בקפידה ושמור מאוד ללא תאונות.

אנשים לא הבינו איך הצלחתי למכור במחירון תוך 3 ימים, האמת גם אניחשבתי שהיה לי מזל - עכשיו אני מבין למה.

חבל שבארץ אנשים מתייחסים למכוניות כמו לפח אשפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נתתם חומר למחשבה לפותח השרשור - אם רכבים שמורים נמכרים תוך ימים ספורים, אין ברירה אלא לעקוב אחרי מודעות חדשות ביד 2 ( אולי אפילו להפעיל "מרגל" ) ולהיות זריזים בלהגיע לרכב שבמודעה נראה שווה .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שנמצאה סוף סוף המציאה.

אחרי יותר מ20 רכבים. נמצאה אחת כסופה, 2014, 40,000 קילומטר, יד ראשונה מפרטי 4,000 ש"ח מתחת למחירון המשוקלל.

נאמר לי שהיא לא עברה תאונות,צבע או פחחות כלל. ביום ראשון תעבור בדיקה במכון בדיקה ובמידה והכל יצא תקין סוף סוף יתסיים הסיפור הזה.

הייתי בטוח שמצב מכירת הרכב יד 2 בארץ בקנטים לגמרי. כנראה שלגבי סוזוקי קרוסאובר זה לא נכון!

אנשים קונים אותה כמו מטורפים למרות שאין בה שום דבר מיוחד ואפילו לא מערכות בטיחות אקטיביות שזה די על הפנים בשנת 2018.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין רכבים מודל 2014 בסגמנט הזה שמציעים מערכות בטיחות.

לכן, קניית קרוסאובר משומש היא קניה מאוד הגיונית למי שמחפש רכב משפחתי אמין, זול לאחזקה ושומר ערך (ויש המון אנשים שזה מה שהם מחפשים ברכב משומש - ראש שקט).

אבל כחדש 2018 הוא איבד את היתרון בהיעדר מערכות בטיחות שיש כבר כמעט לכולם.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, נפלנו גם עם הרכב הזה.

מסתבר שעבר "קצת פחחות קוסמטית" אצל חלק מהאנשים זה רכב אחרי תאונת חזית רצינית שמהלכה הוחפלו:

גשר עליון קדמי שרותך לשלדה.

פגוש קדמי, רדיאוטר, פנס, כנף, שמשה, מכסה מנוע וגריל.

וגם למשהו פורקו שתי הכנפיים הקדמיות והוחזרו למקום בעזרת דיבלים אדומים של קיר.

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכרתי קרוסאובר 2015 לפני 5 ימים. הרכב היה ללא תאונות, מתוחזק בקפידה ושמור מאוד ללא תאונות.

אנשים לא הבינו איך הצלחתי למכור במחירון תוך 3 ימים, האמת גם אניחשבתי שהיה לי מזל - עכשיו אני מבין למה.

חבל שבארץ אנשים מתייחסים למכוניות כמו לפח אשפה.

מותר לדעת האם קבלת מחיר לפי מחירון יד2 או לוי יצחק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, נפלנו גם עם הרכב הזה.

מסתבר שעבר "קצת פחחות קוסמטית" אצל חלק מהאנשים זה רכב אחרי תאונת חזית רצינית שמהלכה הוחפלו:

גשר עליון קדמי שרותך לשלדה.

פגוש קדמי, רדיאוטר, פנס, כנף, שמשה, מכסה מנוע וגריל.

וגם למשהו פורקו שתי הכנפיים הקדמיות והוחזרו למקום בעזרת דיבלים אדומים של קיר.

ומי שילם על הבדיקה הזו..?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרייד אין של סוזוקי/קרסו/כלמוביל.

יש להם המון רכבים במצב טוב(את הרכבים הגרועים הם מעבירים למגרשים).

קנינו מכלמוביל ומקרסו ולא התאכזבנו.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון הקטן שלי, SX4 האצ'בק וקרוסאובר עם ק"מ נמוך, שמורות ונקיות באמת, מכורות מראש ל...חבר, שכן, מכר וכו', או שהרבה פעמים המכונאי שמטפל בהן, מוצא להן קונה מהר מאוד. תנסה למצוא I30CW שמורה עם ק"מ נמוך...אותו סיפור בדיוק, בעצם יותר גרוע, הייתי שם...

המלצה אישית, לנסות לתפוס "מודעות טריות", פשוט להקדיש זמן, לשבת מול המחשב עם אצבע על F5 ולרענן, אם יש משהו טוב באמת, הוא מחזיק כמה שעות במקרה הטוב, ככה אני מצאתי, הייתי הראשון שהתקשר והראשון שלקח.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה קלאסי של חוק מרפי,

תמיד שאתה מחפש רכב מסויים בסכום כל שהוא אין בנמצא, יום אחרי שתקנה תראה לא מעט מודעת...

חיפשתי פנדה או גטס במשך חודש, לא היה כלום, נאדה, יום אחרי שנקנתה הנבלה עם הכי פחות בעיות שמצאנו

צצו לא מעט כאלו שנראות מושלמות.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון הקטן שלי, SX4 האצ'בק וקרוסאובר עם ק"מ נמוך, שמורות ונקיות באמת, מכורות מראש ל...חבר, שכן, מכר וכו', או שהרבה פעמים המכונאי שמטפל בהן, מוצא להן קונה מהר מאוד. תנסה למצוא I30CW שמורה עם ק"מ נמוך...אותו סיפור בדיוק, בעצם יותר גרוע, הייתי שם...

המלצה אישית, לנסות לתפוס "מודעות טריות", פשוט להקדיש זמן, לשבת מול המחשב עם אצבע על F5 ולרענן, אם יש משהו טוב באמת, הוא מחזיק כמה שעות במקרה הטוב, ככה אני מצאתי, הייתי הראשון שהתקשר והראשון שלקח.

בהצלחה.

גם לי יש המלצה אישית, במקום לקחת חודש חופש ולשבת עם צוות זריזי לחיצה על המקלדת בציפיה לסוזוקי המיוחלת, פשוט ללכת על אוטו אחר. הסוזוקי הזו עם כל גדולתה ומוצאה האלוהי/יפני/הונגרי או משהו כזה, היא מכונית בינונית למדי עם גימור פנימי מעליב ואיבזור בטיחות חסר. ויש, תתפלאו לשמוע, מכוניות טובות יותר בפחות כסף, וחשוב מכל לא צריך להכנס לתיסכולים מיותרים וחיפושים אינסופיים אחרי האקסמפלר המושלם.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...