Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהי תוכנית, הרכב, המועדפת עליכם?

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 2159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפעמים מבאס אותי שאני לא מבין רוסית.

יש ברוסית סרטונים וערוצים פסיכיים במיוחד בכל תחום, ובפרט על רכבים.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שרוב וילסון מתראיין אצל חברו פיטר וינדזור שווה להטות אוזן, ובכלל זה ערוץ מעניין לחובבי פורמולה אחת.

הוא עוסק בעיקר בקידום ההגאים הארגונומיים שהוא מייצר לנהגי מירוצים, אבל כל פעם שהוא מדבר על נהיגה ועל פידבק, אד דליס הוא ה-מומחה, ולמרות זאת הוא מסביר את עצמו בצורות כל כך אינטואיטיביות שזה פשוט מאיר עיניים להקשיב.

מעבר לכך, כבר צוין כאן Engineering Explained שנותן הבנה די ברורה של עקרונות בהנדסת הרכב (גם אם לעתים רק בסיסיים), הן עבור נושאים טכניים והן עבור נושאי נהיגה.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, דיסקברי.

מגיעים אליהם בקשות לשפץ רכבים בשביל אנשים שעשו משהו למען הקהילה וכו' ואז לפתע הם חלו או קרה להם משהו רפואי ולא יכולים לבצע את ההמשך.

הם מגיעים למשפחה ולוקחים את הרכב, ללא ידיעה של בעל הרכב, משפצים אותו מא' עד ת'.

לאחר מכן מארגנים החזרה, למשל מישהו ששיפצו לו פורשה עשו לו יום מיוחד של כאילו סיבוב עם נהג מירוץ ואז הציגו לו את הרכב שהוא משופץ.

נחמד מאוד

הם גם עושים את השיפוצים לאנשים שלא רק בבריטניה (צרפת ועוד)

דבר מבורך כי רק מלראות את הניצוץ והחיוך של האנשים שקיבלו את רכב החלומות שלהם זה שווה הכל

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה ערוצי יוטיוב בנושא הרכב אתם אוהבים ?

אני אתחיל עם מה שאני מכיר וכנראה שגם אתם, אבל אשמח אם תחדשו לי ולשאר הקהילה:

doug demuro - ממש אוהב את הרכבים שהוא מציג ואת כל הפיצ'רים והדברים המוזרים שיש בהם

chrisfix - אחד הערוצים הכי מושקעים ואיכותיים ביוטיוב לדעתי, כל סרטון שלו זה הנאה גדולה.

engineering explained - את האמת שבעבר יותר עקבתי אחריו, אבל ההסברים המכניים שלו טובים מאוד .

יאללה שוט

+1 על Doug DeMuro, בגלל הערוץ שלו ממש חבל שאין רכבים צרפתיים בארה"ב - אם היו, הוא בטח היה חוגג עליהם (במיוחד סיטרואנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתם regular car reviews

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערוצי Youtube מפורטים בצילומים. (מלבד motor trend שעברו לאתר עצמאי)

מעבר לכך צורך כל תוכן טלווזיה שקשור לרכבים, בעיקר תוכניות טכניות שעוסקות בשיפוץ וכו. לדוגמא:

Car sos

For the love of cars

Wheelers

Screenshot_2018-04-29-19-44-58_1.jpgScreenshot_2018-04-29-19-44-51_1.jpg

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Scotty Kilmer

המכונאי הכי מפורסם ביוטיוב עם 1,000,000 מנויים ויותר מ900 סירטונים

הוא מתקן הכל בחצר שלו ומסביר כמה וכמה פעמים על כמה מרצדס היא משחטת כסף

יש לו טויוטה סליקה בת 24, טויוטה מטריקס (יש כזה בארה"ב) ולקסוס

והמבטא הדרומי שלו יהרוג אתכם...

https://www.youtube.com/user/scottykilmer

[h=1]RegularCars[/h]500,000 מנויים ו730 סירטונים

מבחני רכב על כל הרכבים שחלמתם עליהם ולא קיימים בארץ - קלאסיים, ספורט, משטרה, JDM ועוד

בצי מכוניות הפרטי שלו היו הונדה פיט (גאז'), טויוטה אקו (יאריס סדאן) סובארו פורסטר ידנית וטויוטה MR2 (מנוע אמצעי)

בנוסף יש לו פיצול אישיות חמור ביותר מה שמוסיף לבידור

https://www.youtube.com/user/RegularCars

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Scotty Kilmer

סקוטי קילמר הוא ליצן ובהתאמה הערוץ שלו זה קרקס, לא יותר מזה.אל תתיחס ברצינות לשום מילה שיוצאת לו מהפה.

אם מעניינים אותך ערוצים רציניים על מכונאות רכב ודיאגנוסטיקה תציץ ברשימה שהבאתי בהודעה הקודמת שלי.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סידרה חדשה בנטפליקס - המכונית המכירה ביותר, סדרה ממש יפה חוץ מהמרוץ דארג שהם עושים בסוף הסיפורים של כל אחד ואחד שם על איך שהם בנו ושיפרו את הרכבים שלהם ולראות את אהבה של האנשים שם לרכבים שלהם ממש מכניס אותך לתוך זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...