Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשל ברצועת טיימינג בסקודה אוקטביה 2014 - בעיה מוכרת??

Orlz
שימו לב! השרשור הזה בן 915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעדכנת שוב שבנוסף לעניין רצועת הטיימינג והcamshaft שהוחלפו, עכשיו אומרים שגם צריך להחליף את משאבת הדלק, אומרים שהיא נסתמה אבל לא יודעים להגיד ממה. זה משהו שאמור לקרות לרכב עם 83000 קמ שעבר טיפולים לפי הלוז?? יש קשר לתקלות האחרות? נשמע לי צירוף מקרים הזוי אם לא?

אני ממש אודה לכם אם מישהו יוכל לעזור לי לעשות סדר מהסיפור הזה - חברת הליסינג שממנה קניתי את הרכב יד שנייה מתחמקת מבכלל לדבר איתי, ובשיחות טלפון גם הייצרן לא רוצה לקחת אחראיות.

בנוסף, המוסך של סקודה מנה להכחיש שהיתה תקלה עם רצועת הטיימינג אפילו ששלחתי לו צילום של המחשב של הרכב כשהוא הגיע למוסך הראשון עם התקלה הזו:http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/16400/P0016/000022

תודה רבה מראש!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עצוב לי לקרוא . לא שאנחנו מופתעים פה. התנהגות היבואן ידועה משרשורים קודמים. למעשה אני קצת מופתע שלא רצו להחליף גם משאבת מים. בדרך כלל אם כבר מחלפים קיט תזמון על הדרך מחליפים גם משאבת מים שזה יותר טיפול מניעתי. המשאבת דלק היא סיפור די יקר ולא קשור. נראה לי חשוד . אולי ניתן לצמצם הפסדים ולבקש מעוד מוסך שיסתכל ויוודא שזו אכן קרסה (ושיתמחר מראש כמה עולה החלפה) .

שמעת על מוסך רון בתל אביב ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי נראה חשוד אבל כבר היינו ב2 מוסכים, גם לא יהיה לנו כלכלי לגרור למוסך נוסף וגם אז בטוח לא תהיה השתתפות מהייצרן או חברת הליסינג. לגבי מוסך רון, שולחת לך הודעה פרטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשאבה לא הולכת ככה ביום אחד. זה תהליך הדרגתי.ובתהליך הזה נדלק P0087 הרבה פעמים. האם הרגשתם מדי פעם גמגומים או התעטשות מנוע בנסיעה ?

בכמה הם תמחרו את המשאבה ? ₪3000 ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, בכלל לא היו בעיות עם הרכב, הכל היה מעולה עד לפני שבוע וחצי שהרכב התחיל לקפוץ והמנוע להשמיע רעשים (כנראה בגלל רצועת הטיימינג שהשתחררה ממקומה). הם תמחרו משאבה מקורית + עבודה ב2800 שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שחשבתי :מחיר נאה . הכניסו האלמנט עמוק. ניתן אולי להביא מחו"ל. המשאבה בחוץ עולה כ ₪1000

לעניות דעתי אבחון שגוי אבל אני לא מכונאי ואין לך הרבה ברירות. שיחליפו משאבה ואז יתניעו ויגידו אוי... צריך להחליף גם את Y .

אם זו לא המשאבה שיחזירו את הישנה ויזכו אותך (בטח יפחדו להודות כי פתחו כבר את האריזה).

נשאר לנשוך שפתיים ולשלם. מאמין שברכב הבא כבר יהיה יותר טוב.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן שרשרת האיבחונים לא הכי משדאת הגיון בכל מה שקרה וקורה. אולי לאור המצב הנתון כל עוד הרכב במוסך נסי ליצור קשר עם מוסך רון לראות איך הוא יכול לעזור לך. אולי הוא אפילו יהיה מוכן לגשת להסתכל על הרכב ולחוות דעתו מקרוב בעניין...הוא מאסטר הגרמניות של הפורום. התייעצת איתו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שיש מקום לחשוף את חברת הליסינג שמכרה את הרכב - אולי ההיסטוריה שלו שונה ממה שהראו לך?

בנוסף, היית אמורה לקבל את רצועת הטיימינג מהמוסך שהוריד אותה...

בקיצור -

- לא לקנות מחברות ליסינג שלא מתחייבות שכל מה שבוצע ברכב בוצע במוסכי היבואן

- לא לקנות פולקסוואגן/אודי/סיאט, כבר ראינו שהיבואן ממש לא נוהג בהגינות מול לקוחותיו

- לא לקנות דגמי מכוניות בשנות חייהם הראשונים - תנו לכל "פטנט" חדש (מנועי טורבו מוקטנים, תיבות הילוכים רובוטיות וכיו"ב) להתבגר על חשבונם של לקוחות אחרים...

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו קיבלנו את כל היסטוריית הטיפולים והכל בוצע במוסך של היבואן איפה שהאוטו נמצא עכשיו. בנוסף, לקחנו את הרכב לבדיקה באותו המוסך לפני רכישתו. בכלל לא פוסלת שחברת הליסינג לא אמינה - כל הסיפור הזה מאוד חשוד והעובדה שחברת הליסינג מתחמקת מאפילו לדבר איתי מאז שיחתמו הראשונה אפילו יותר חשודה.

לצערי למדתי את הלקח לגבי היבואן בדרך הקשה, חבל שלא בדקתי פה לפני שרכשנו את הרכב :/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...