Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשל ברצועת טיימינג בסקודה אוקטביה 2014 - בעיה מוכרת??

Orlz
שימו לב! השרשור הזה בן 915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אתן מה שלמדתי : ייתכן ומוסך רון קצת חיפף פה. הסתכל ואמר שאין טעם לתקן ויש להחליף מנוע . העלות המשוערת שהציג היתה כה גבוה שפות"ש עברה מיד מוסך. לי חבל שזה נגמר שם בצורה כזו כי אין הרבה ברירות טובות לפליטי צ'מפיון. אבל זכותה של פות"ש ללכת לכל מי שתבחר.

מצד שני :ייתכן שמוסך רון עשה דיאגנוזה נכונה ובמוסך היבואן מגרדים בפדחת ורק מנחשים ומחליפים כל פעם משהו נוסף ולא מצליחים לפתור את קוד התקלה. בגלל זה מעניין לראות איך הסיפור פה ייגמר.

לגבי מגרש הליסינג : לדעתי בלי כתב תביעה בביהמש לתביעות קטנות הם לא יעשו כלום אבל במקרה הזה לא בטוח שיש עילה מספקת לתביעה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אנחנו דווקא לא עברנו בגלל העלות אלא בגלל שהרכב עדיין בתקופת האחראיות, והבנתי שאם אני רוצה להתקדם מול חברת הליסינג או היבואן אני צריכה לטפל ברכב במוסך של היבואן.

בינתיים מנהל מהליסינג סוף סוף דיבר איתי - הוא אמר שהוא בודק את הנושא מול היצרן כי זה תקלה שלא אמורה לקרות לרכב שמור וגם אם אני רציתי לא הייתי יכולה לגרום לתקלה כזו בעצמי. אמר לי שבאופן אישי הוא מטפל ברכב שלו במוסך רון ומכיר את המוסך היטב. אם חברת הליסינג לא לוקחת אחראיות השלב הבא יהיה מכתב מעורך דין ואז תביעה. אני גם אפרסם את הסיפור הזה בכל מקום אפשרי שאנשים יוכלו להפיק את המסכנות שלהם.

בינתיים קיבלנו הצעה למשאבת הדלק, המוסך פנה לצמפיון לבקש הנחה ולא קיבל.

האופציות הן:

א. משאבה חדשה - 2860 כולל עבודה ומע״מ, ושנתיים אחריות

ב. משאבה משומשת מפירוק - 1820 כולל הכל, ו-3 חודשי אחריות

הגיוני? במה כדאי לבחור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מנהל מחברת הליסינג נכנס לענין העבירי לו את הנושא של התמקחות מול היבואן על משאבת הדלק, זה הרי בחום האחריות אשר ניתנה לך על הרכב, לחברות הליסינג יש מנוף אדיר מול היבואן בניגוד לך כאדם פרטי.

מציע לך בשלב זה להפסיק ולהגיב פה ובכלל עד להגעה לפיתרון הבעיה, מציע לך לקחת עורך דין ולתעד את הנושא לפרטי פרטים...

ברור לחלוטין שנדרשת פה תביעה במידה ולא תפוצי על ההוצאות שלך מצד היבואן ואו חברת הליסינג.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב באחריות המגרש ולא באחריות היבואן. אני לא רואה פה התמקחות מול היבואן . היבואן מוכן לתת 0. המוסך מוכר לה חלפים במחיר המלא שלהם .מותר לו גם להציע משומש (אם הרכב למכירה אז הייתי שוקל)

מגרשי הליסינג יודעים מה להחריג בכתב האחריות המוגבל שלהן. המאבק איתן ארוך . כאמור לויתי תהליך אחר שבסופו המגרש החליף את הרכב וזה לקח חודשים ועלה לא מעט כסף לעורך דין ושמאים (רמז : יותר מעלות משאבה).

אם המגרש יבוא לקראתה אז יופי.

הסיכוי פה לדעתי זה אם יוכח שהיה כשל סדרתי ברצועת התזמון אז בתביעה ייצוגית בדיוק כמו שעשו עם dsg7 שלהם.מאמץ קשה וארוך אבל יחסית זול יותר לקונה. אולי אני טועה.

משאבת הדלק זה מצער אבל במנוע הthp מחייבים מחיר מלא מחוץ לאחריות עבור המשאבה שידוע בכל הפורומים על חולשתה.

דרך אגב , צריך לברר האם הרכב שלך כלול בהסדר התביעה הייצוגית על הגיר. האם הגיר תחת אחריות מורחבת ? מתי הוחלפו מצמדים פעם אחרונה ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אתם ממש צודקים, גם לגבי חברות ליסינג וגם לגבי צמפיון :(

אתמול חברת הליסינג דיברה איתי ואמרה שהיצרן לוקח אחראיות על כל התקלות ברכב ושהם מתחילים עבודה על המשאבה.

היום, המנהל בליסינג התחמק מלדבר איתי כל היום הבנו מהמוסך שהם בכלל לא עובדים על הרכב שלנו!! אנחנו כבר שבועיים בלי רכב!!!

מהליסינג אמרו עכשיו שהיצרן לא לוקח אחראיות כי הם טוענים שבגלל שהמנוע היה בסדר אז לא באמת היתה תקלה בטיימינג, ובגלל שהמוסך שלהם קיבל את הרכב כבר מפורק ובלי רצועה אין לי הוכחות.

שאלתי מה עם הצילום של המחשב של הרכב שמראה תקלה בcamshaft? למה החליפו לי camshaft במוסך של סקודה אם לא היתה תקלה עם הטיימינג?

בנוסף, האחראיות שלנו מהליסינג היא שנתיים או 30000 קמ

אנחנו חרגנו ב100 קמ.

אנחנו חתמנו על חוזה עם קילומטראג' עליו כמעט חודש לפני שמסרו לנו את הרכב, וכשקבלנו אותו היה כמעט 2000 קמ יותר יש לי הוכחות כי הרכב עבר תיקון ובדיקה לפני המסירה.

בקיצור חזרנו למצב שאנחנו סופגים את העלות של זה ואני מתכוונת לתבוע פה את כל הגורמים.

פשוט בושה ההתנהלות הזו וההתנהרות מאחריות, אלה לא חברות שמכבדות את עצמם או את המוצר שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אתם ממש צודקים, גם לגבי חברות ליסינג וגם לגבי צמפיון :(

אתמול חברת הליסינג דיברה איתי ואמרה שהיצרן לוקח אחראיות על כל התקלות ברכב ושהם מתחילים עבודה על המשאבה.

היום, המנהל בליסינג התחמק מלדבר איתי כל היום הבנו מהמוסך שהם בכלל לא עובדים על הרכב שלנו!! אנחנו כבר שבועיים בלי רכב!!!

מהליסינג אמרו עכשיו שהיצרן לא לוקח אחראיות כי הם טוענים שבגלל שהמנוע היה בסדר אז לא באמת היתה תקלה בטיימינג, ובגלל שהמוסך שלהם קיבל את הרכב כבר מפורק ובלי רצועה אין לי הוכחות.

שאלתי מה עם הצילום של המחשב של הרכב שמראה תקלה בcamshaft? למה החליפו לי camshaft במוסך של סקודה אם לא היתה תקלה עם הטיימינג?

בנוסף, האחראיות שלנו מהליסינג היא שנתיים או 30000 קמ

אנחנו חרגנו ב100 קמ.

אנחנו חתמנו על חוזה עם קילומטראג' עליו כמעט חודש לפני שמסרו לנו את הרכב, וכשקבלנו אותו היה כמעט 2000 קמ יותר. יש לי הוכחות כי הרכב עבר תיקון ובדיקה לפני המסירה.

בקיצור חזרנו למצב שאנחנו סופגים את העלות של זה ואני מתכוונת לתבוע פה את כל הגורמים.

פשוט בושה ההתנהלות הזו וההתנהרות מאחריות, אלה לא חברות שמכבדות את עצמם או את המוצר שלהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאבת הדלק זה מצער אבל במנוע הthp מחייבים מחיר מלא מחוץ לאחריות עבור המשאבה שידוע בכל הפורומים על חולשתה.

דרך אגב , צריך לברר האם הרכב שלך כלול בהסדר התביעה הייצוגית על הגיר. האם הגיר תחת אחריות מורחבת ? מתי הוחלפו מצמדים פעם אחרונה ?

תוכל להסביר לגבי המשאבה? הגיוני שהיא סתומה אחרי 83500 קמ ברכב שתמיד טופל לפי הלוז?

איך אני מבררת לגבי התביעה הייצוגית? לגבי מצמדים אין לי מושג, זה משהו שמחליפים בטיפולים?

תודה:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני ? לא .אם הכל היה תקין בתדלוק זה בהחלט בלאי מואץ .

צריך איש מקצועי שיאסוף מידע ומשרד עו"ד שיקחו על עצמם את התביעה . בדיוק כמו שעשו בנושא המצמדים של פולקסווגן . גם הם סבלו מבלאי מואץ. חפשי פה בפורום תמצאי את שם העו"ד שייצג את התביעה הקודמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה בעייתיות לא פשוטה בכלל. ברגע התקלה גררתם למוסך שמבחינת החברה או מי שמכר לכם הוא לא מכסה את האחריות במידה ויש כשל שקשור לאחריות. לאחר שהחלטתם כן להעביר למוסך כשר מבחינתם אז הרכב הגיע מפורק וללא רצועה מורכבת. לכי תוכיחי עכשיו שההתנהלות שלך בכשל הייתה נכונה והאיבחון שלא דרך המוסך המכסה היה נכון. ידוע שצמפיון לא חברים טובים בעניין שירות ואחריות אבל פה אני חושש שחובת ההוכחה בכשל שקשור לאחריות ייפול עלייך ואיך בדיוק תוכיחי?

אני מקווה שאני לא מפספס פה משהו אבל רוב הסיכויים שבאמת תספגי את עלות התיקון ואחרי תיקון מהסוג הזה אחרי לא מעט גישושים ופירוקים כדי להגיע למקור הבעיה הייתי שוקל מכירה של הרכב כמובן אחרי שתאספי את כל הראיות אם את מתכננת לתבוע וכל מה שמסביב כי מי יודע אם תמשיכי אם הרכב איזה עוד בעיות עלולות לצוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה בעייתיות לא פשוטה בכלל. ברגע התקלה גררתם למוסך שמבחינת החברה או מי שמכר לכם הוא לא מכסה את האחריות במידה ויש כשל שקשור לאחריות. לאחר שהחלטתם כן להעביר למוסך כשר מבחינתם אז הרכב הגיע מפורק וללא רצועה מורכבת. לכי תוכיחי עכשיו שההתנהלות שלך בכשל הייתה נכונה והאיבחון שלא דרך המוסך המכסה היה נכון. ידוע שצמפיון לא חברים טובים בעניין שירות ואחריות אבל פה אני חושש שחובת ההוכחה בכשל שקשור לאחריות ייפול עלייך ואיך בדיוק תוכיחי?

אני מקווה שאני לא מפספס פה משהו אבל רוב הסיכויים שבאמת תספגי את עלות התיקון ואחרי תיקון מהסוג הזה אחרי לא מעט גישושים ופירוקים כדי להגיע למקור הבעיה הייתי שוקל מכירה של הרכב כמובן אחרי שתאספי את כל הראיות אם את מתכננת לתבוע וכל מה שמסביב כי מי יודע אם תמשיכי אם הרכב איזה עוד בעיות עלולות לצוץ.

זהו, חבל שלא הקלטתי, אבל המנהל מחברת הליסינג אמרה שלפי תנאי האחראיות אני יכולה לגרור לכל מוסך מורשה, לא רק של היבואן.

אני לא התחלתי את הטיפול בסתם איזה מוסך, הטיפול התחיל במוסך רון. המנהל מהליסינג אפילו אמר לי שהוא מטפל ברכב האישי שלו שם. אבל הנציג הראשון שדיברתי איתו אמר לגרור למוסך של סקודה אז גררנו - בדיעבד זאת היתה טעות.

יש לי חוות דעת מרון ויש לי צילום של התקלה במחשב של הרכב של תקלה בקאמשפט, מה אני צריכה מעבר לזה?

השקרנים האלה בליסינג ניסו לטעון חרגנו ב100 קמ ואין אחראיות אבל יש לי הוכחות שהם שקרו לגבי כמה קמ יש על הרכב בזמן הרכישה. באותו יום הוא לקחו את הרכב לבדיקה והקמ מופיע במחשב של המוסך.

עכשיו שהם מבינים שאי אפשר להתפס לזה הם חזרו למנוע המפורק, אני כמובן אגיש נגדם תביעה ומרגישה שהסיכויים שלי מאוד טובים. באסה להוציא את כל הכסף הזה עכשיו אבל אני כמובן לא אוותר להם. ולאחר ההליך המשפטי אין מישהו שלא ישמע על ההתנהלות הלא אמינה של החברה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם רכב של צמפיון וגם מחברת ליסינג , אני מבין שלא כולם בפורום אבל ראבק יש גוגל , כמה סבל ממש לא נעים ,מקווה שיסתדר ותעיפו את הרכב גם במחיר הפסד אין מחיר לשקט נפשי .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות האוטו תוקן אחרי שבועיים ?

למדת את כללי הזהירות בנסיעה עם גיר רובוטי ?

עוד לא תוקן :/

למדתי את כללי הבטיחות עם צמפיון וחברות ליסינג, עוד משהו שכדאי לי לדעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם רכב של צמפיון וגם מחברת ליסינג , אני מבין שלא כולם בפורום אבל ראבק יש גוגל , כמה סבל ממש לא נעים ,מקווה שיסתדר ותעיפו את הרכב גם במחיר הפסד אין מחיר לשקט נפשי .

אני נכנסתי לפורום הזה בגלל התקלה, הלוואי שהייתי יודעת לבדוק פה קודם :( לקח יקר מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...