Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מטרד משמרות זה"ב

Major_Katz
שימו לב! השרשור הזה בן 2298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערס במלוא תפארתו!!!

מגיע הולך רגל למעבר חציה (ולא משנה כרגע משמרות הזהב, ילדים, שיקול דעת של ילד בכיתה ו') ואתה לא רק שלא נותן לו לעבור, אלא עוד מתעצבן על זה שהוא בא למעבר חציה ברוב חוצפתו וזה יעכב אותך אם תעצור לבן יונה החוצפן.

ולהגדיל חטא על פשע, עוד יש שם משמרות הזהב והילד חוסם את הכביש ואתה חוצה בכל זאת?

אני בכלל לא מקווה שיהיה שם יום אחד שוטר, אני מקווה שיהיה שם הורה חמום מח שילמד אותך לקח מה זה לסכן חיי ילדים בגלל שלא בקטע שלך לעצור להם.

זהוא, שיחררתי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

באמת קשה לחיות כשעוד אנשים חולקים איתך את המרחב הציבורי, במיוחד ילדים קטנים שרוצים לחצות את הכביש. ממש מטרד רציני.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאותו הורה חמום מוח יהיה גם שוטר ושאתה תעיז גם לענות לו.

כשיש ילד במעבר חצייה עוצרים כך שלא יוכלו לעקוף אותך ונותנים לו לעבור בביטחה. זה תופס כשאין משמרות זה"ב ובטח כשיש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים רציונליים יודעים שבשביל לא להתקע בפקק בבוקר, יוצאים יותר מוקדם. במה המקרה הזה שונה? איבדת 5 דקות? צא 5 דקות מוקדם יותר.

עריכה אחרונה על ידי GOLF
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה צריך להתחיל את השרשור מ"לכאורה אני לא עוצר" או "יש לי חבר טוב".

תמיד אפשר לבחור דרך חלופית,כשגרתי בלוד בשכונה מסויימת ,בית ספר היה בכניסה "הראשית" לשכונה,אם לא היה לי כוח לעמוד במשמרות זהב פשוט הייתי נוסע מהכביש העוקף,אבל כמו שאמרו בסך הכל מדובר בהולכי מרגל שמחובתך לעצור להם בכל מקרה בין אם זה אדם זה ילד עם מקל שיעצור אותך בשבע בבוקר או זקן שרוצה לחצות את הכביש בעשר בבוקר לא רואה באמת הבדל בין הדברים.

להפך הילד הנודניק עם המקל חוסך לך לך זמן כי כשהוא עוצר קבוצה של הולכי רגל אז הוא מאפשר למכוניות לנסוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה בית ספר ועיר היית ואני גם לא זוכר אם היה אצלי בבית ספר חוץ ממני, אבל אני הייתי מחכה שהכביש יהיה קצת יותר פנוי/לתת לכמה רכבים לעבור ואו כאשר יש אצלי יותר מילד אחר מחכה. אני רושם את זה מזיכרון אצלי במשמרות זה"ב.

עריכה אחרונה על ידי aka77

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיש ילד במעבר חצייה עוצרים כך שלא יוכלו לעקוף אותך

עם העצירה לילדים/מבוגרים/כל מי שרוצה לחצות, אני מסכים באופן טבעי. עם החלק השני של המשפט שלך, קצת פחות.

יש לנו נטיה טבעית להרחיב את תחום האחריות שלנו כך שישלים איזושהיא "חבילה כוללת" של עשייה של משהו. אם אתה עצרת למישהו, הנטייה הטבעית שלך היא הרצון לדעת שבזאת הוא יכול לחצות את כל הכביש בבטחה.

יחד עם זאת חשוב לזכור שמה שנעשה מעבר לעצירה שלך במעבר חציה, הוא כבר לא בעיה שלך ולא אחריותך. יש תקנות וחוקים שנועדו להבהיר שרכב שעוצר לפני מעבר חציה, לא עוקפים. אני לא מתכוון לחסום כבישים כדי לאכוף את התקנה הנ"ל.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניכם מדברים מפוזיציה שמעולם לא חוו/ראו שמישהוא נותן לאדם לעבור במעבר חציה ואז בא הערס התורן וחורש מול הפרצוף שלכם את הילד/קשיש/וואטאבר.

אחרי שחוויתי את זה בגוף ראשון, אני מקפיד בנתינת זכות קדימה במעבר חציה בכביש 2 נתיבים לגלוש במעט לתוך הנתיב השני ולו רק בכדי לגרום לרכב המקביל שיבוא להאט (חוח לא עושה על רכב שנוסע במקביל אליי).

מדובר כמובן בכביש חד נתיבי רחב או דו נתיבי צר, זה לא שאני מעמיד את הרכב לרוחב שדרות רוקח :-D

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין לליבו של פותח האשכול אני לא מסכים עם הדרך שבה הוא פועל אבל אכן זה מטריד.

אך עם זאת אני מעדיף שיטרידו אותי כל פעם שאני עובר עם משמרות הזהב אם זה אומר פחות ילד אחד שנפגע.

מה שכן פותח האשכול יכול לגלות יוזמה וליצור קשר עם בית הספר, ולראות מה אפשר לעשות לפעמים יש באותו כביש מספר משמרות זהב ואפשרי לצמצם. לפעמים עצם זה שתלך לדבר עם ההנהלה יכול להוביל למציאת פתרונות שלא חשבת עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניכם מדברים מפוזיציה שמעולם לא חוו/ראו שמישהוא נותן לאדם לעבור במעבר חציה ואז בא הערס התורן וחורש מול הפרצוף שלכם את הילד/קשיש/וואטאבר.

אחרי שחוויתי את זה בגוף ראשון, אני מקפיד בנתינת זכות קדימה במעבר חציה בכביש 2 נתיבים לגלוש במעט לתוך הנתיב השני ולו רק בכדי לגרום לרכב המקביל שיבוא להאט (חוח לא עושה על רכב שנוסע במקביל אליי).

מדובר כמובן בכביש חד נתיבי רחב או דו נתיבי צר, זה לא שאני מעמיד את הרכב לרוחב שדרות רוקח :-D

לאורך עשרות שנים שאני נוהג, מן הסתם ראיתי כל מיני דברים.

אם נראה לי שמישהו מאחורי לא ינהג כמצופה/כשורה אני מוציא יד מהחלון ומסמן, אני לא אבצע עבירת תנועה כגון פלישה לנתיב הסמוך כדי לכפות על נהגים דרך התנהגות מסויימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודה שלא נתקלתי, הפעם האחרונה ששמעתי על מקרה כזה היה לפני מספר שבועות כשחברה שלי סיפרה לי, ובכ"ז לא מתפקידי לאכוף (באמצעים לא כשרים) עבירות של אחרים. במקרה הטוב זה סתם יהיה "נדחפתי לנתיב שלא שלי". במקרה הרע אותו ערס תורן לא ישים לב שאני בולט למסלול שלו וישרוט לי את הרכב לאורכו במהירות גבוהה, יתנגש בי ישר לתוך הולך הרגל, או כל מיני כאלה. מעדיף לשלוט במה שאני יכול לשלוט בו, ולהמנע מלנסות לקבל שליטה בדברים שאין לי שליטה עליהם.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר בפוזיציה של מי שנכווה ברותחין נזהר (בהגזמה) בצוננין. השימוש שלך באוכלוסיות מוחלשות (ילד וקשיש, שכלל לא קשור לדיון) ממחיש זאת היטב.

זו תופעה ידועה ומובנת, כמו למשל נשים מוכות שלעתים מאוד מתקשות להיכנס למערכות יחסים נוספות. זה בסדר וטבעי, אך אני לא חושב שזו באמת אחריותך ואני לא חושב שזה סביר לצפות את זה מכל אדם.

לא חוסם שני נתיבים לפני מעברי חציה כמו שאני לא חוסם שני נתיבים לפני רמזור אדום כדי שכולם יעצרו, למרות שראיתי יותר מתאונה אחת שנגרמה מסיבה זו ("להספיק" רמזור).

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהתלמידים מסמנים לכל נהג בנפרד לעצור כשילד אחד שמגיע למעבר, במקום לתת לכמה רכבים לעבור ואז לפתוח את המעבר לקבוצה של ילדים.

עוד מישהו סובל מהבעיה הזאת?

אתה מתבלבלת...

איכשהו הגעת למסקנה שתפקיד המשמרות הוא לסדר זרימת תנועה, כשתפקידם הוא לעזור לנהגים לזכור שהם צריכים לתת ז"ק במעבר חציה.

לי מפריע שהם משחקים עם המוטות וכמעט פוגעים ברכבים/אנשים. פתרתי את הבעיה החמורה בצורה פשוטה והקפדתי לצאת מהבית לפניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...