Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף GTI - סטייה ימינה בהאצה חזקה

BNitay
שימו לב! השרשור הזה בן 2264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היה לי GTI מודל 12. לא זוכר מעבר נתיב תחת האצה, במיוחד ללא לחימת הגה.

למיטב הבנתי לא מדובר בטורק סטיר אלא בבעיה כלשהי.

אולי יש חופש במערכת ההיגוי. קשה לאבחן דרך הפורום.

106GTI - Deus ex machina

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם התופעה כמו בסרטון ?

נראה לי שאפשר לשנות את האפשרויות במחשב של הרכב :

http://www.golfmk6.com/forums/showthread.php?t=36475

עריכה אחרונה על ידי kfirg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם התופעה כמו בסרטון ?

נראה לי שאפשר לשנות את האפשרויות במחשב של הרכב :

http://www.golfmk6.com/forums/showthread.php?t=36475

לא חושב, כי ההגה נשאר ממורכז ועדיין יש סטייה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. שים לב שגם בסרט הרכב שלו מושך ימינה, אולי כביש לא מפולס.

שים לב בסרטון שוב פעם למה שהוא אומר כי הוא רק דואג שהרכב ימשיך ישר, הכביש כמובן לא מפולס אחרת המים לא יזלגו הצידה ;) .

טורק סטיר זה כאשר הגלגלים מסיטים ונלחמים בהגה, זה משהו ברוטאלי ומסובב את ההגה לגמריי, הוא רק שומר על כיוון הרכב.

הכל מוסבר שם, כדאי להסתכל שוב.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער שאני נדחף לשרשור , אבל האם VCDS היא תוכנה חינמית ? ובנוסף מאיפה משיגים כבל לא יקר ?

אני רק מעוניין להפעיל את האופציה של הטורק סטיר. ׁ(שימוש חד פעמי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי היום באוטו שלי (GTI), בהאצה חזקה עד לסוף שני (בערך 100 קמש) ההגה זז ממש מעט, כך שמהתחלה במרכז הנתיב הוא מגיע לצד הימני של הנתיב אבל לא יצא ממנו (כשהגעתי למאה תיקנתי ונשארתי בנתיב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי היום באוטו שלי (GTI), בהאצה חזקה עד לסוף שני (בערך 100 קמש) ההגה זז ממש מעט, כך שמהתחלה במרכז הנתיב הוא מגיע לצד הימני של הנתיב אבל לא יצא ממנו (כשהגעתי למאה תיקנתי ונשארתי בנתיב).

תודה רבה. אצלי זה הרבה יותר חמור, וככה"נ לא לגמרי תקין. למרות שיש פה עוד פוסטים שהמצב דומה אצלהם... דרך אגב, ההגה עצמו זז בזמן ההאצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה. אצלי זה הרבה יותר חמור, וככה"נ לא לגמרי תקין. למרות שיש פה עוד פוסטים שהמצב דומה אצלהם... דרך אגב, ההגה עצמו זז בזמן ההאצה?

ההגה עצמו זז, האוטו נסע לפי הכיוון של ההגה.

כדי שהאוטו ייסע לכיוון אחר מההגה אני מניח שביטלת את בקרת המשיכה, כי רק ככה הגלגלים יאבדו אחיזה. כן?

אני לא ביטלתי כשבדקתי היום, אני מניח שבלי בקרה האוטו היה סוטה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגה עצמו זז, האוטו נסע לפי הכיוון של ההגה.

כדי שהאוטו ייסע לכיוון אחר מההגה אני מניח שביטלת את בקרת המשיכה, כי רק ככה הגלגלים יאבדו אחיזה. כן?

אני לא ביטלתי כשבדקתי היום, אני מניח שבלי בקרה האוטו היה סוטה יותר.

בדיוק כדי להימנע מזה לא ביטלתי את הבקרת משיכה. לצורך העניין, גם ב-60קמש בהילוך שלישי יש פסיעה ימינה ברורה. בדקתי את זה היום כמה פעמים, ואני חושב שבהחלט יש קצת אלמנט של טורק סטיר (לא מ-60קמש...) כי ההגה כן מקפץ ימינה ממש מעט, אבל גם כשלא יש סטייה ברורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...