Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון 2018 - האם Deal Breaker?

daido1
שימו לב! השרשור הזה בן 2389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פורד פוקוס, שברולט קרוז החולקים את אותה שלדה.

WTF?

מאיפה הקרצת את זה?

כנראה התבלבלת עם האסטרה. אין סיכוי שהקרוז והפוקוס חולקות שלדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ספיציפית לגבי לד - פשוט יש לי נסיון קודם מעולה עם וולוו S60 שהחזקתי שנתיים. היה לה קסנון ולא לד,

אבל שורה תחתונה - כשירדתי חזרה להלוגן, הרגשתי כמו מישהו שהדרדרה לו הראייה! סביר להניח שההבדלים האובייקטיביים בין התאורות מבחינת בטיחות בנהיגת לילה, הם לא כאלה קריטיים.

אבל מה לעשות - הטראומה נצרבה.

ההרגשה שלך דווקא נכונה - ההבדל בתאורת לילה בין קסנון/לד להלוגן הוא ענקי ואין ספק שהקסנון/לד הרבה יותר בטיחותיים.

כשאני עברתי מרכב עם תאורת הלוגן לרכב עם תאורת קסנון הרגשתי כאילו מישהו סוף סוף הדליק את האור. אין מצב שהיום אני חוזר אחורה.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה מושקעת, יוחאי. אהבתי!

שוב, אני לא פוסל כלום, והאמת שאין לי שום סיבה הגיונית או כלכלית להחליף אפילו בשנתיים הקרובות את ה-308. היא עושה ת'עבודה big time!

אבל יש מצב שלא "אשלוט ביצריי", ואתפתה לרכב מעניין יותר עם פלפל בשביל הכיף.

(ילדים, לא לקחת ממני דוגמא. תקשיבו לאבא..)

החכמתי מההסבר שלך על ה-dsg בזחילת פקקים,

אבל מעניין מה קורה עם זה באירופה. במיוחד במדינות חמות כמו שלנו (ספרד, איטליה). גם להם יש פקקים, לא??

רכבים נוספים ששמתי עליהם עין:

פורד פוקוס, שברולט קרוז החולקים את אותה שלדה.

כרגע לא על הפרק בגלל מחסור במערכות בטיחות.

רנו מגאן החדשה מגניבה לגמרי, אבל גם חסרה במערכות בטיחות, וכרגע משווקת עם מנוע לא ממש מפתה.

לגבי אסטרה - טרם פסלתי סופית. אבל מודה שהביקורת על הגיר העצל מרתיעה.

ספיציפית לגבי לד - פשוט יש לי נסיון קודם מעולה עם וולוו S60 שהחזקתי שנתיים. היה לה קסנון ולא לד,

אבל שורה תחתונה - כשירדתי חזרה להלוגן, הרגשתי כמו מישהו שהדרדרה לו הראייה! סביר להניח שההבדלים האובייקטיביים בין התאורות מבחינת בטיחות בנהיגת לילה, הם לא כאלה קריטיים.

אבל מה לעשות - הטראומה נצרבה.

ולסיכום חפירה - אני די אופטימי לגבי מה שיקרה כאן אחרי ינואר.

המשך מעקב...

באירופה אין הרבה DSG, יש הרבה ידני וגם הרבה דיזל, שילוב נטול בעיות בין בזחילה בין לא. מעריך בזהירות שאיפה שיש גיר כזה, אולי יש גם בעיות כאלו, קצת מתקשה להאמין שלמרות האנטישמיות הרווחת, יתקינו במכוניות שנשלחות לכאן גיר מיוחד שיעצבן את היהודים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

החכמתי מההסבר שלך על ה-dsg בזחילת פקקים,

אבל מעניין מה קורה עם זה באירופה. במיוחד במדינות חמות כמו שלנו (ספרד, איטליה). גם להם יש פקקים, לא??

...

ההסבר לא שלי, קרדיט ל-menir1 (וגם אני החכמתי ממנו).

באירופה מכירות רכבים ידניים עולות על מכירות רכבים אוטומטיים, אז היקף התופעה מצומצם יותר, אבל;

יש לי אח שגר באוסטריה כמעט 20 שנה, ומסתבר, הפלא ופלא- גם שם יש בעיות DSG, שגם הן מנוהלות בדומה לפה ("רצון טוב"). ותופעת העדר האוסטרי\גרמני עוד יותר גרועה מפה, כי שם למוצרי VAG (בעיקר פולקסוואגן ואודי) יש נופך לאומני.

...

כנראה התבלבלת עם האסטרה. אין סיכוי שהקרוז והפוקוס חולקות שלדה.

אכן. הקרוז חולק פלטפורמה עם האסטרה, לפורד אין קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...