Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש כאן חובבי יין?

Kreios
שימו לב! השרשור הזה בן 2043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מניסיוני (הלא רב) הנסי XO יותר רגוע בטעם מברנדי אחרים שניסיתי.

בוויסקי אני עוד פחות מבין (יודע טעים/לא טעים).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ננצל"ש

המלצה לברנדי או ויסקי (לא מעושן) בסכום של כחמש מאות ש"ח, אפשר עד שבע מאות חמישים ש"ח אם לדעת הממליץ הקפיצה בסכום תניב משהו טוב יותר.

מבוקש משהו לא תוקפני מדיי (לראייה ההגדרה של ויסקי לא מעושן).

אני אוהב מאוד Glnmorangie Signet באיזור התקציב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לניקו פ

אוהב שופוני, לא צריך כשרות.

אולי שאטו גולן עוג 2012 יהיה בול פגיעה.

אמנם כן צריך להמתין כשעה וחצי אחרי הפתיחה, אבל גם זה סוג של חוויה.

לא 250₪ אבל גם לא 600.

https://www.mashkaot.co.il/index.php?dir=site&page=catalog&op=item&cs=4697

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוניאק מעולה לא יקר יש את COURVOISIER XO

https://www.paneco.co.il/courvoisier-xo-imperial-1l

עד 700₪ הנסי XO גם הכמות תהיה יותר קטנה.

https://www.paneco.co.il/hennessy-xo-4

יש גם רמי מרטין XO, אבל מנסיוני COURVOISIER יותר רך https://www.paneco.co.il/remy-martin-xo

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוניאק זאת תמורה די גרועה לכסף, לעניות דעתי הבלתי מחייבת. עד שאתה מוצא משהו שלא מגרד לך את הגרון... נו שוין.

לטעמי האישי והבלתי מחייב: וויסקי, גלנליבט 18, קלאסיקה. קצת מעבר לתקציב: היילנד פארק 18 (לא, הוא לא מעושן כבר בגיל הזה). גלנמורנג'י הלא-בסיסי גם סבבה. אפשר בתקציב הזה גם צמד גלנפידיך 15 שהוא ויסקי פחות מוכר אך מאוד מוצלח, שונה מאוד מה-12 (לא טעמתי את ה-18 כך שאינני יכול להמליץ, עלייה בשנים איננה בהכרח טובה יותר).

טוב שביקשת בלי מעושנים, או שהייתי שופך פה מגילה...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת בעייתי לי להשוות תמורה, כי ויסקי אני לא יכול להכניס לפה, וקוניאק טוב אין לי צורך שיהיה לידו מזון כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רקנאטי הסדרה האזורית הולכת יפה מאד בשולחנות החג השנה אצלנו, בעיקר הקברנה סוביניון 2016.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגלנפידיך 18 מדהים. ה-15 דרעק שלא שווה את מחירו בעיניי.

הגלנליבט 12 מאוד נחמד (בחירת ה-vfm שלי), הייתי מצפה שה-18 שלו יהיה בכלל מדהים, אך לא יצא לי לטעום.

אני לא חובב קוניאקים גדול, אך שמעתי מחובבים שהקורבוזיה אכן מצוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת בעייתי לי להשוות תמורה, כי ויסקי אני לא יכול להכניס לפה, וקוניאק טוב אין לי צורך שיהיה לידו מזון כלשהו.

גם אני כך, הפעם היחידה ששתיתי ויסקי ולא נגעלתי היתה מבקבוק של יוחנן כחול (דומני 21 שנה).

היתה תקופה שבה קיבלתי כמה בקבוקים במתנה, עשו סיבוב כמו הבונבוניירה של קישון.

לעומת זאת אני מחבב ברנדי, אם כי לא זוכה לשתות יותר מדי. כתבתי ברנדי, כי זה לא חייב להיות ממחוז קוניאק, אפילו לא מצרפת. לדוגמא, בקבוק ברנדי גרוזיני מדהים שאבא שלי קיבל פעם במתנה, כל טיפה ללקק את השפתיים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הרי במקור משם...

אז לפני חודש עשינו השוואה בין "קוניאק" ארמני ( נחשב פעם מעולה ) לקורבוזייה v.s.o.p - אין מה להשוות, הצרפתים לוקחים ובגדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VLAD - כנראה קנית ארמני זול/באיכות נמוכה. הקוניאק הארמני איכותי (למשל горный арарат ) נחשב לטוב מאוד גם בהשוואה לצרפתים.

http://www.armeniaonline.ru/catalog.php/328 תבדוק את הבקורות על הדגמים היקרים

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://ru.armeniasputnik.am/economy/20171127/9601880/u-armyan-otberut-konyak---evrosoyuz-posyagnul-na-svyatoe.html

כתבה מעניינת על המסחר בקוניאק/ברנדי הארמני

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגלנליבט 12 מאוד נחמד (בחירת ה-vfm שלי), הייתי מצפה שה-18 שלו יהיה בכלל מדהים, אך לא יצא לי לטעום.

נו, פה קבור הכלב. אין שום קשר בין שנות יישון לפרופיל של הוויסקי.

זה לא אותו וויסקי שפשוט ״מיושן״ יותר, מדובר בערבוב חביות שונות בכלל.

כנ״ל לגבי הסדרה של גלנפידיך וכנ״ל לגבי כל ויסקי שהוא -

ה-15 איננו גרסה מיושנת של ה-12, וה-18 הוא לא סתם 12 מיושן.

בין ה-12 ל-18 של גלנליבט אין קשר, בכלל לא אותו פרופיל (שניהם טובים, מסכים).

כנ״ל בהיילנד פארק שהמלצתי. חוץ מזה שישן יותר לא בהכרח טוב יותר, בניגוד לסיפורי אלף לילה ולילה,

ובדיוק כמו יין, הכול עניין של איזון.

אגב, אחרים שחביבים עליי מבין הלא-מעושנים - קליינליש 14,

אברלור אבונה (יש הבדל בין האצוות, אבל אין נפילות), גלן סקוטיה 15.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, פה קבור הכלב. אין שום קשר בין שנות יישון לפרופיל של הוויסקי.

זה לא אותו וויסקי שפשוט ״מיושן״ יותר, מדובר בערבוב חביות שונות בכלל.

...

מעניין, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ידוע לי. המספר זה הגיל של החבית הכי צעירה בתערובת (אני יודע זה סינגל מאלט ולא בלנד אבל לא היתה לי מילה טובה יותר).

השלכתי את ניסיוני עם גלנפידיך על הגלנליבט.

בגלנפידיך (לטעמי), ה-12 הוא סביר, ה-15 לא משהו (בטח ביחס למחירו), ה-18 מצוין.

הגלנליבט 12 לטעמי מתעלה על הפידיך 12 ו-15, אז אני מצפה מה-18 להעיף לי את הסכך, אך כמובן הוא יכול לאכזב.

לגבי המעושנים, זו ממש לא כוס התה ([emoji6] ) שלי. בטח תרצה לסכול אותי כשתשמע שעשיתי מלפרויג וויסקי סאוור כי פשוט לא יכלתי לשתות אותו כפי שהוא.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...