Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לצעיר לשימוש מעורב עד 25K

Semlu
שימו לב! השרשור הזה בן 2592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח חברים,

לאחר לבטים רבים ביני לבין עצמי החלטתי להפסיק להחזיק ברכב חברה

דבר העולה לי כ2.5K בחודש בשביל ניסן מיקרה :cry:

החלטתי לקנות לעצמי רכב שישמש אותי לנסיעות יומיומיות מאזור חדרה לתל אביב וחזור (נסועה של כ80 ק"מ ביום לערך)

התקציב העומד בפניי כרגע הוא בערך 20K והייתי רוצה להשאר במגבלת התקציב (כך או כך הלוואה תילקח לשם הגעה לסכום הנ"ל)

כמו שאמרתי כרגע אני נוהג על הניסן מיקרה ולפני כן עברו אצלי גם ה I10 והפיקנטו (חווית הנהיגה הגרועה ביותר שהייתה לי בחיי) וכמו כן הייתה לי רנו קליאו חדשה והיא הייתה פשוט הנאה צרופה לעומת כל אלו.

אני עוקב כבר תקופה אחר הפורומים פה ואם לומר את האמת אני יותר מבולבל מאשר בטוח במה שאני רוצה.

הדרישות שלי הן די פשוטות:

-רכב שלא יהיה עגלה, שלא יפחד מעקיפות ושיוט ב120 לא יגרור סלד ב3.5K+

מאוד התלהבתי מהטורבו של הקליאו ונהניתי מזמינות הכוח לעומת המיקרה שמרגישה

מאוד חלשה והיא אכן כזו- בקיצור רכב עם מנוע בפנים ולא מכסחת דשא.

-צריכת הדלק שתהיה בינונית, אני מבין שאי אפשר לאכול את העוגה ולהשאירה שלמה

לכן כוח חייב לבוא על חשבון חסכון בדלק וזה בסדר מבחינתי, הנסיעות ביום לא ארוכות מבחינת

מרחק אלא רק זמן פקקים.

-אמינות של הרכב והחלקים שלו- אני באמת לא רוצה לרוץ כל שני וחמישי למוסך.

-לגבי המראה שלו או הפוזה זה פחות מעניין אותי העיקר שיביא אותי מנקודה א' ל ב'

בכמה שיותר נוחות לנהג ועם כוח זמין.

ממה שראיתי עד כה הרוב המוחלט פה מייעץ לקנות את הדייהטסו סייריון\גטס למיניהן.

אני רוצה להתרחק מהדברים הללו לא כי אני מפונק אלא כי לא אוכל לסבול לנסוע לאורך זמן

ברכב כזה (ברשותי מיקרה חדשה מהחברה והיא פשוט נוראית)

אם יש צורך אז לעלות גם לסגמנט המשפחתיות והמיני בכדי לקבל את זמינות הכוח והנוחות.

אשמח לייעוץ מכם ודיון על הרכב המשתלם ביותר, אני יודע שלא כל הדרישות יכולות להיענות

אך אני רוצה לדעת מה יש בשוק.

הסתכלתי על כמה רכבים: פיאט בראבו\ ניסן אלמרה טקנה 1.8\לנסר 1.8 ורכבים דומים מהקטגוריה.

אשמח לשמוע את חוות דעתכם המנוסה יותר 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט בראבו תעשה את העבודה. לפעמים הן נמכרות במחירים מגוחכים (יצא לי לראות אחת שנמכרה ב 10 וב 15).

מדובר ברכב עם מנוע טורבו אמין מאוד, גיר רובוטי שלא כולם אוהבים (אני נהגתי על בראבו 4 שנים ונהנתי מאוד).

ממליץ לחפש אחת שמורה (שכנראה תעלה לכיוון ה 30)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקודה פאביה 2009, קורולה RUN-X 2004

אתה מתייחס לדגם הידני של הפאביה?

ומה בדבר הקורוליה מה מייחד אותה בסביבת כל הרכבים שמאוד דומים לה באותם שנתונים?

צ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...