Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - טויוטה C-HR

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלכתי לטויוטה לראות ולחוש,

הרכב צפוף גם במושב הקדמי (אני 1.99) ביחס למשפחתיות, ובמושב האחורי לא הייתי שש להושיב את ילדי אלא אם יש להם מצלמות חיצוניות ומסכים שיקרינו מה שקורה בחוץ.

הקיה ספורטאג' עדיפה בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנהגתי גם על הCHR וגם על הנירו, המסקנות שלי הם שחוץ מעיצוב ומולטימדיה שבהם הטויוטה יותר טובה בכל השאר הנירו הרבה יותר טוב. אבל העיצוב של הCHR פשוט מגניב ככה שהבחירה קשה למי שמתלבט בין שניהם.

הקטע עם המולטימדיה בנירו ממש לא ברור לי. אז תוספו עוד אלף שקל למחיר הרכב, אבל למה לא להביא משהו שהפך כבר לסטנדרט היום? זה אביזר מוכר (אבל ייתכן שמנהלים בקיה לא חושבים ככה). בטח במתיחת פנים כבר ידאגו להביאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נהגתי בה כמחצית השעה בערך.

סביבת הנהג נעימה, ולא התקשתי תנוחת נהיגה שתתאים לי, ותוך דקות הרגשתי אילו אני נוהג ברכב הזה מאז ומעולם.

במערכת המולטימדיה יש waze עם סים ותוכנית data לשלוש שנים, שניתנת להארכה בתשלום נמוך דרך מרכזי השירות של טויוטה.

מה שלא אהבתי במערכת היא העובדה שלא טרחו להוסיף פונטים עבריים כך שיהיה אפשר לראות אנשי קשר בעברית (הוויז בעברית)

במהלך הנסיעה הצלחתי ל"תפוס" את מערכת קריאת התמרורים בטעות (דיווחה על מהירות מותרת לא נכונה) מסתבר שאסור לסמוך על המערכת הללו בעיניים עצומות.

מי שהווה את הרכב לניסאן ממש צודק, וזאת האסוציאציה הראשונה שקופצת לרוב האנשים שרואים את הרכב.

ציפיתי שהרכב יהיה יותר שקט ממה שהוא, אבל גם כך הנסיעה שקטה יחסית. סביבת הנהג "נורמלית" יחסית למה שהורגלנו בפריוס.

נקודות התורפה של הרכב כבר נדונו כאן, אך למרות חסרונות אלה (תא מטען קטן, וחלונות אחוריים) נראה שהצלחתו מובטחת, ולו רק בשל העובדה שהניסאן ג'וק תפס יפה למרות חסרונות דומים.

כג'יפון היברידי למשפחה הייתי מעדיף את הנירו - רק חבל שמולטימדיה שלו לא כוללת waze...(וגם את זה כבר אמרו :-))

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שניסיתי אותו בעצמי יצאתי דיי מאוכזב. היו לי ציפיות גבוהות כנראה.

מבחינת מראה כבר אמרו לפניי אבל זה עניין של טעם, בעיני הוא נראה מעולה אבל לפחות כרגע בגלל הבאזז שיש סביבו הוא מושך המון תשומת לב ומבטים, בשלב מסויים התייאשתי לפתוח חלון ולענות על שאלת המחיר או איך הוא נוסע.

מעבר לעיצוב הנאה מסתתר רכב בינוני לכל היותר. בעיני בידוד הרעשים לא טוב, החישוקים מוגזמים ויתכן שעם החישוקים הצנועים יותר בדגם הבסיסי יהיה עדיף, גם המנוע רועש מאוד וממנו הופתעתי לרעה ביחס לניסיון הקצרצר שיש לי עם אוריס הייבריד, הוא צורח לשמים בכל פעם שדורשים ממנו קצת יותר ובעליות זה ממש לא נעים.

הרכב שאותו אני דגמתי סבל מקרקושים באיזור המסך המרכזי, אני מניח שזה קשור להתקנה של מערכת הקונקטד של טויוטה ואם כבר נגענו במערכת, גם במצב הרגיל המסך איטי ולא מספיק רגיש למגע, לא מצאתי דרך להחליף תיקיות בדיסקאונקי שחובר אליו אבל ייתכן שלא הקדשתי לזה מספיק תשומת לב. במצב קונקטד היא איטית עוד יותר ולא עקבית בניסיונות שלה למנוע שימוש בזמן נהיגה.

המושב האחורי בסדר, המרווח מפתיע לטובה אבל כל נושא החלון האחורי שכבר הוזכר כאן באמת לא נעים במיוחד. אני דווקא הרגשתי שתנוחת הנהיגה דיי גבוהה, קצת פחות מבספורטאז' אבל לבטח יותר גבוה מרכב סטנדרטי.

מההתנסות שלי עם האיוניק הרגשתי שיחידת הכוח שם עדיפה, הפעולה חלקה יותר והיה שקט בהרבה. את הנירו לא ניסיתי אבל מבחינתי הטויוטה ממש נפסל. מעניין איך יהיה המאזדה CX3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב ניראה טוב אבל זהו ‚ כל השאר כאילו חיברו מכמה רכבים של הקונצרן ואני אישית הרגשתי קלסטרופוביה ‚ מבחינה פרקטית אין בכלל מה להשוות לנירו שלטעמי לוקח בגדול .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...