Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה אחרי שמאות

שימו לב! השרשור הזה בן 2482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכתב אחד מנוסח טוב עם התראה לפני פנייה לערכאה משפטית יעשה את העבודה. יש לך דו״ח שמאי וע״פ החוק הם יצטרכו לשלם את ירידת הערך שנקבעה. בנוסף, תוכל לנסות ולתבוע את ירידת הערך במחירון בגלל הליקוי והקושי למכור אותו (סיכוי נמוך שתצליח).

אין חוק

נגרם לך נזק את הנזק אתה מוכיח על פי חוות דעת שמאי

הצד השני רשאי להביא חוות דעת שמאי שונה

ואז בית המשפט מחליט.

כן, כיון שאתה רוצה למכור את רכבך כעת , אתה יכול לטעון כי הנזק שלך הוא יותר מהנזק שנקבע על ידי השמאי

גם אותו תצטרך להוכיח

וכתבתי לך את זה כבר 3 פעמים לפחות בשרשור הזה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמעט 20% ירידת ערך על צבע חדש לאוטו?? מרתק!

תנסה מכתב רשמי ליבואן, מעניין מה תיהיה התגובה. אגב, על מה בדיוק הציעו לך 3000 ש"ח? מה הייתה הסיבה הרשמית? האם קיבלת הצעה בכתב או שזה נאמר בשיחה?

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם קשרי לקוחות של היבואן . אני לא חושב שיש טעם לכתוב מכתב רשמי לא?

הציעו לי 3000 ש"ח פיצוי, "מרצון טוב" וזה נאמר בטלפון, כמובן בשיחה מוקלטת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכתוב מכתב שלח ברשום עם אישור מסירה

תן להם 14 יום לשלם

ישלמו סבבה, לא ישלמו תתבע

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

בוקר טוב,

אחרי כל הנסיונות שלי להגיע להסכם עם יבואן הרכב שלי הם שללו אותי על הסף ולא היו מוכנים לשמוע, ניסיתי לעשות הכל רק לא להגיע לבית משפט, אחרי שלא היה לי ברירה

הגשתי תביעה לירידת ערך נגד יבואן הרכב שלי עקב צביעה כללית שהוא ( היבואן) קבע

אתמול התקשר לאבא שלי עו"ד מטעמם והציעה לסגור עסקה מחוץ לבית המשפט

אבא שלי לדעתי דיבר יותר מידיי ( ביקשתי ממנו שברגע שיהיה טלפון שיקח מספר ואני אטפל בזה).

מפה לשם הם מציעים לי חצי מהסכם כי השמאי שלי הפריז בשמאות. ( הם לא שלחו שמאי מטעמם)

יתרה מזאת הוא טוען שצביעה כללית מעלה את ערך הרכב,, 3 משפטים אחרי זה הוא טוען שהירידה לא משמעותית,

באותה הזדמנות של הצבע הכנסו את הרכב גם למכה ששבועיים לפני זה הרכב קיבל בפגוש האחורי והיה צורך להחליף אותו , עשינו את הכל כבר באותה הזדמנות, המכה הפגוש היתה עקב נסיעה לאחור והתנגשות בתמרור חניה, לא משהו רציני

הוא טוען שזה גם מפחית את ערך הפיצויים מהיבואן ( מה שיכול להיות נכון, אין לי מושג)

בכל מקרה יש לי את הטלפון שלו עדיין לא חזרנו אליו, האם כדאי לי לחזור אליו או להמתין שהוא התקשר שוב?

האם לספר לו שיש לי הקלטות של מוכרים שברגע שהם שומעים שהרכב עבר צבע כללי הם מנתקים,

כמו כן יש לי הקלטות של סוכני רכב של היבואן שברגע שאני אומר להם שהרכב עבר צבע כללי הם מודים שיהיה להם בעיה למכור אותו והם לא מעוניינים,

בעבר, הצעתי ליבואן שבמקום ללכת לבית משפט, נעשה טרייד אין, גם את זה הם לא הסכימו,

מה כדאי לי לספר לעו"ד ומה לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, חצי שנה אני לא מצליח למכור את הרכב ערב הצבע שעבר , למרות שהרכב מטופל מיומו הראשון במוסך מורשה, מתוחזק היטב ונקי מכל שריטה או מכה שהייתה עד לאותו רגע שניכנס למוסך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר יש ריקול לרכב, אתה מחוייב לבצע אותו. אין לך שום שיקול דעת לגבי הנושא. לכן, כל ההערות לגבי כך שאתה החלטת להכניס את הרכב לצביעה וכו' - ממש לא רלוונטיות לנושא.

במידה והריקול בוצע בצורה לא תקינה/ לא איכותית (ועל זה נסוב כל העניין) - אזי למי שביצע את הריקול יש אחריות לנזק שהוא גרם.

לא קראתי את דוח השמאי שצירפת, לכן אינני יודע אם צביעה חדשה עשויה לפתור את הבעיה.

בכל מקרה - יש לך עילה טובה להגשת תביעה. זה שיבואן טויוטה הסכים לפיצוי כלשהוא, זה אומר שהם מודעים לכך שהם עשו פשלה. כעת צריך רק סבלנות.

לא בדקתי לגבי רכבך, אך אתה יכול לבדוק בקישורים הבאים לבדוק האם היו קריאות ריקול לרכבך (הוכחה רשמית לקיום הריקול) :

http://bit.ly/2tfx4d9

http://bit.ly/2sozBPq

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע סיימתי שיחה עם עו"ד של טויוטה, הוא מעדיף לא להגיע למשפט, והציע לי לחשוב על סכום

הסכום המקורי הוא 11.662

הוא אומר שאם זה יגיע למשפט הוא יעמיד חוות דעת ושמאות מטעמם,

אמרתי לו שאני צריך להתייעץ עם עו"ד שלי,

הוא רוצה לדעת על כמה אני חושב שמגיע לי, אני מבחינתי אמרתי לו שאני מעוניין בכל הסכום שכן הפסדתי על הרכב ואני לא מצליח למכור אותו כבר 7 חודשים,

ניתקנו בזה שאני אחזור אליו אחרי שאדבר עם עו"ד שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה קח את הכסף וצא למסע סביב העולם

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי,

תפריד בין הנזק לבין מכירת הרכב.

אני לא יודע מה אתה עושה כדי למכור את הרכב, ואיך.

אם יש לך דוח שמאי של 11.0 אש"ח נזק, והצעה לפשרה של 9.0 אש"ח - אני הייתי מקבל את הצעת הפשרה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...