Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - עוד בטיחות למיצובישי אאוטלנדר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי אתר היצרן: http://www.mobileye.com/he-il/%d7%9e%d7%95%d7%a6%d7%a8%d7%99%d7%9d/mobileye-630/

מערכת Mobileye 630 הינה מערכת מתקדמת המסייעת במניעת תאונות דרכים, המשלבת מצלמה ומעבד מרכזי חזק, המהווים עבור הנהג כ"עין שלישית", הפועלת בכל עת, מנתחת ומבינה את תוואי הדרך והתנועה בקדמת הרכב.

Mobileye 530 הינה מערכת מתקדמת המסייעת במניעת תאונות דרכים, המשלבת מצלמה ושבב מתקדם, המהווים עבור הנהג כ "עין שלישית", הפועלת בכל עת.

אם תקרא במאפיינים, אתה תגלה ש630 ממש לא "ללא שום שינוי בחומרה או בתוכנה, והשינוי היחיד זה מסך LCD שנראה יפה יותר."

אני נהגתי גם ברכבים עם 530 וגם 630.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה מה שאמר הנציג, אני משער שהוא מבין משהו. הרי אם זה לא נכון, אז תכלס הוא מונע מלקוחות לשדרג את המערכת.

חפרתי במאפיינים בלינק שהבאת, לא מצאתי איזו התייחסות לכך שהמעבד שופר ביחס לגירסה הקודמת.

יתכן הניסיון שלך בשתי הגירסאות נובע מנסיעות שונות, או מגירסה לקויה. כשאמרתי לנציג שאני מקבל כמות גדולה של התראות שווא, הוא אמר שיתכן שיש בעיה במערכת שלי, וזה לא אמור להיות ככה, ואני צריך לגשת לגיל-קאר (המתקין) שיבדוק אותה.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי קצת מחקר, כניראה שטעיתי וזה באמת אותו מעבד SEEQ2 כמו שהנציג אמר לך. המידע באתר היצרן בעברית מבלבל :( .

את סוג המעבד מצאתי באתר היצרן מחו"ל:

http://www.mobileye.com/en-uk/products/mobileye-6-series

http://www.mobileye.com/en-uk/products/mobileye-5-series

מסתבר שאותו מעבד שמים במערכות התראה של יצרנים אחרים, כגון יונדאי.

אני נהגתי על מיצובישי עם 530 - זה היה נורא. כמות ההתראות גדולה מאוד (בערך כל חצי דקה-דקה - המערכת התריאה בסיבובים על סטיה מנתיב, התריעה בכל פעם שרכב היה עובר לנתיב שלי, בבלימות המערכת לעיתים התריאה גם מאחור וגם כאשר כבר לא היה צריך).

אני נוהג עכשיו על 630 ואין התראות שווא בכלל. רק התראות אמת. אפשר לנסוע עם המערכת הזאת והיא לא תצייץ אף פעם, אלא אם כן באמת צריך.

המסכנה שלי היא: או שמתקינים מסויימים מכיילים את המערכת יותר טוב (למשל עבור יונדאי) ואחרים פחות טוב, או שהיו באגים בתוכנה והיצרן תיקן (בכל מוצר תוכנה תמיד יש באגים ומרבית היצרנים מתקנים באופן קבוע). אם באמת הסיבה היא באגים, אז בכל הגירסאות הזמינות עכשיו לא אמורה להיות יותר בעיה.

בכל אופן, כאשר מובילאיי עובדת כמו שצריך, היא עובדת מצויין. אם זה לא קשור לדגם היותר חדש, אז באמת צריך לחזור למתקין לתיקון, כפי שהמליץ לך הנציג.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אהבתי את הביטחון בכתיבה.

אהבתי שאהבת.

כאשר משפט נפתח במילה "לדעתי" , אין כל כוונה לקבוע עובדות.

וכן, אני עדיין חושב שדגם אינסטייל יחזור בקרוב, עם מערכות הבטיחות המדוברות.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו חבר שנוסע איתך באוטו ומתריע לך כאשר באמת צריך.

כזה חבר היה מוצא את עצמו עומד בצד ותופס טרמפים בחזרה, חבל שאי אפשר לעשות את אותו הדבר עם המערכת האדיוטית הזו, ושאי אפשר (ככה על הדרך, בקטנה) להוריד את הידיים לאלו שהתקינו אותה. אני לא טורח לכבות אותה, אבל היא בהחלט זוכה להתעלמות גורפת ממגוון הצפצופים המבלבל והמיותר שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מובילאיי מותקן אצלך? 530 או 630 (עם מסך LCD)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטח לא מגלה את אמריקה אבל המובלאיי זה תוצאה של לוביסטים שעבדו חזק מאוד על אחד מחברי הכנסת. בדיוק כמו הווסט הזוהר שמחויבים לזה. לדעתי אם רכב מגיע עם זה בתור תוסף מקורי אז סבבה אבל לדחוף בכוח? גועל נפש! ולא שכולנו פתאום נהגים גרועים והמובלאיי מציל פיתאום את כולם. פשוט קישקוש.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MikMan, אתה צודק. באחד השרשורים גם היה דיון על זה. אני העליתי השארה דומה לשלך.

יחד עם זאת, מערכת התראה שפועלת טוב, כן יכולה לעזור. עדיף כמובן מערכת בלימה אוטונומית עם זיהוי הולך רגל.

אני גיליתי שמובילאיי יכול לעבוד בצורה טובה מאוד ולעזור באמת. לאור כמות התלונות, אני תוהה האם אנשים שיש להם מערכת כזאת שעובדת לא טוב, מה הסיבה. תוכנה עם באגים? התקנה לקויה? האמת, לאחרונה אני חושד בכיוון התקנה לקויה. חשבתי שהחומרה שונה (לאור בתיאור באתר), מסתבר שלא, חשבתי באגים, אבל אצל Fazer המערכת היותר משוכללת. מה נשאר? התקנה לקויה.

האם אני חושב שצריכים לחייב מערכת כזאת ברכב פרטי? לא. אני רק חושב שמערכת כזאת יכולה להועיל אם הותקנה בצורה נכונה.

לפי חווית שימוש שלי ממובילאיי, ראיתי שמערכת הזאת יכולה לעבוד מצויין. אני חושב שמובילאיי צריכים לרענן נהלי התקנה ולדאוג לבקרה על איכות התקנה, כדי לוודא שבכל רכב שזה מותקן, המערכת תעבוד כפי שהם תכננו אותה.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שלום,

רכשתי מיצובישי אאוטלנדר פרימיום 2017 עם המערכות הבטיחות המקוריות. מערכת סטייה מנתיב מצויינת, אינה מתריעה כל שנייה כמו במובילאיי.

יש לי בעיה עם מערכת FCM - מערכת לאיפחות התנגשות (התראה על שמירת מרחק + בלימה אוטומטית). אני נוסע באוטו כמעט חודש והיא התריעה לי בדיוק פעמיים. בבירורים שניסיתי לעשות במיצובישי נעניתי בתשובות שונות (רק שבקרת שיוט פועלת, מעל 80 קמ"ש, רק בשנייה אחרונה לפני תאונה...) ונראה שהם לא בקיאים במערכת. אני מבין שזו מערכת חדשה ולא זו שהייתה מותקנת ברכבי 4X4 עד כה.

אז חיפשתי והורדתי את ספר הרכב של 2017 מאתר החברה (הרכב הגיע עם חוברת בעברית לא מעודכנת מ 2015) ושם כתוב שהמערכת מתריאה על התקרבות לרכב במידה ואתה נוסע 15-140 קמ"ש ובולמת אוטומטית במידה ואתה נוסע 5-80 קמ"ש, לא מעניין אותי לגבי הולך רגל.

בחיי שניסיתי והתקרבתי מהר לרכבים ולא הייתה אף התרעה.

ממה שכתוב בספר רכב - המערכת לא פועלת אם היא מזהה שהנהג מנווט, מאיץ, בולם או שיש העברת הילוכים.

נראה שנותר רק לקוות או להאמין שברגע האמת המערכת תתריע / תבלום.

אם מישהו חווה משהו אחר עם הרכב הזה אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בזה שבחודש ינואר נמכרו בסך הכל 276 אאוטלנדרים פרימיום ואני מאמין שרובם תת דגם my16 ללא מערכות בטיחות מתקדמות ורק עליה לכביש 2017 אני לא מאמין שיהיה פה מישהו עם תשובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם מאזדה 6 פרימיום, המערכת עוצרת בשניה האחרונה ממש, זאת אומרת ללא מרווח ביטחון כלל ועוצרת בעוצמה רבה, קח וילון ותבדוק...

אני בדקתי בצורה דומה, המאזדה עמדה בכבוד במבחן, בדקתי כי היו 0 התראות ולא האמנתי שהמערכת קיימת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...