Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - עוד בטיחות למיצובישי אאוטלנדר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה טוב.

כשיותר ויותר יבואנים מביאים לכאן רכבים עם מערכת התראה מקורית, ככה אפשר להחרים את מי שלא, עד שסוף סוף יזרקו לפח את מובילאיי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מניסיון עם מאזדה 6 פרימיום, המערכת עוצרת בשניה האחרונה ממש, זאת אומרת ללא מרווח ביטחון כלל ועוצרת בעוצמה רבה, קח וילון ותבדוק...

אני בדקתי בצורה דומה, המאזדה עמדה בכבוד במבחן, בדקתי כי היו 0 התראות ולא האמנתי שהמערכת קיימת...

תודה, תיארתי לעצמי שזה המבחן היחיד שנותר לעשות. יפה שהשקעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בזה שבחודש ינואר נמכרו בסך הכל 276 אאוטלנדרים פרימיום ואני מאמין שרובם תת דגם my16 ללא מערכות בטיחות מתקדמות ורק עליה לכביש 2017 אני לא מאמין שיהיה פה מישהו עם תשובות

למה אתה חושב ככה? דגמי my17 הם באותו מחיר של my16 , אני חושב שהיבואן התחיל לשווק את my17 בנובמבר כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הרבה רכבים נמכרו לחברות ליסינג בינואר 2017 והם היו my16 כמו שקרה לי

אני לא אפנה אותך לשרשור שכתבתי אבל אתמצת לך:

הזמנתי דרך חברת ליסינג רכב יד שניה 0 ק"מ מדגם פרימיום 2017

קיבלתי בסוף ינואר רכב ללא "אנטנת כריש" הבנתי שזה לא הרכב כבר מרחוק ואחרי שראיתי שיש מוביליי ידעתי סופית

חברת הליסינג טענה שזה 2017 ברישיון וזה מה שחשוב. הבהרתי להם שביקשתי במפורש my17 והם לא הבינו בכלל מה זה.

בכל אופן ביטלתי את העיסקה... מאז אני בקשר עם כמה חברות ליסינג שלכולם יש את הפרימיום 2017 ללא האנטנת כריש (זה הזיהוי שלי) ככה שהבנתי שרוב המכוניות שנמכרו בינואר זה הדגם שהיה במכס ושיחררו אותו רק בינואר

משיטוטי בכבישים ראיתי 3 "כרישים" עד היום מתוך אלפי אאוטלנדרים חדשים

עכשיו בתור בעלים של my17 היה שווה הבלאגן או פשוט לקחת את ה16? הבנתי שיש הבדלים בתאורה בתוך האוטו וקונסולה שונה.... שמת לב?

עריכה אחרונה על ידי mpol
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שאולי ראית את האאוטלנדר 2016 שלי, שמותקנת בו אנטנת כריש מקורית כמו בדגמים החדשים...

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Mpol,

אני מאמין שמערכות בטיחות מקוריות עדיפות על המובילאיי, אני העדפתי להוסיף 2500 שח בשביל my17 (במבצע של חבר זה היה ההפרש בהנחה). כל שאר הדברים שהזכרת זה בונוס, ואתה יודע תמיד יש את האמונה שהם שיפרו גם איזה משהו טכני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין.

יש שינויים בפנים: תאורה בידית משענת יד, תאורת אווירה ברגליים, שקע טעינה בבגאז'

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...