Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכן מטייל עם כלבים משוחררים שבאים ותוקפים את הכלב שלי

Smiro
שימו לב! השרשור הזה בן 2799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מקווה שזה לא מה ששמעתי היום אחר הצהריים ,

ריב כלבים טיפוסי אבל היה רעש של מקרה טרגי ,

דרך אגב אני גם גר בגן יבנה , השכנה שלי בעלת שני כלבים גדולים נהגה לשחרר את כלביה חופשי , פעם אחת הסברתי יפה שהכלב שלי אומנם שוקל 25 קילו ולא נראה ממש מאיים (בורדרקולי) אבל כשהוא רוצה למשוך הוא יכול לעקור לי את היד מהמקום .

בפעם השניה הזמנתי לה פקח 950 שקל + הסגר של שבועים עקב זה שהכלבים לא היו מחוסנים בכלבת , תתפלא אבל יש כאלו פה המון ,מאז היא קושרת אותם והולכים רק עם זמם .

וגם הרגלתי את עצמי לא להוציא את הכלב בשעות עמוסות אלא מוקדם או מאוחר יותר.

במועצה אצלנו לוקחים את כל נושא בעלי החיים ברצינות , גם במקרה הזנחה, לקחו לשכן שלי את הכלב , הוא טס לשבוע בלי שאף אחד דואג למים ומזון לכלב , הכלב הוחרם .

GSX-R

מיציבישי חמודה שעושה הרבה בעיות אבל אהובה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור התחלה הייתי ממליץ לך להוריד את המחסום מהפה של הכלב שלך מ 2 סיבות

1. במקרה וכן יותקף, אין לו שום דרך להגן על עצמו.

2. יכול להיות כשהוא יחשוף שיניים פעם אחת או פעמיים על אותם כלבים הם לא יתקרבו אליו יותר.

יש לי בולדוג אמריקאי בבית - כשאני מטייל איתו [בלי רסן] הרבה כלבים משוחררים רצים אליו עד שהוא נותן משיכה לכיוונם עם נביחה טובה ואז הם עושים פרסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוריד את המחסום ויחטוף קנס/החרמה של הכלב, מרפי יודע להגיע ברגעים הכי מיוחדים.

ע"פ חוק הכלב שלו מוגדר זן מסוכן ומחויב במחסום פה ורצועה קצרה יחסית.

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. כאשר תוקפים אותך (הבעלים) או את הכלב עצמו, יש לו אפשרות להגן עליך או על עצמו. גם תוך הורדת מחסום.

שוב, ביררתי את הנושא, מכיר אנשים שקרו להם מקרים, אין הסגר וכו' במקרים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת, נראה שהסיפור הסתיים לפי פות"ש, (למרות שהעדיף לא לפרט איך), מבחינתי הסיפור היה מסתיים בשלב שבו השכן היכה אותו עם אבזם בראש, מעצר על תקיפה היה מרגיע אותו (או הפתרון המזרח תיכוני)

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור הוא מורכב יותר. לא רוצה לפרט פרטים. זה לא הISSUE מבחינתי, הISSUE היה שהכלבים לא יתקרבו לכלב שלי, והבעיה הזו נפתרה. שוב, לנושא השני אין צורך להיכנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך פתרת, אבל לנו יש את אותה הבעיה.

באיזור יש כל מיני בעלי כלבים שחושבים שאפשר לשחרר את הכלבים שלהם בפארק ליד הבית.

הכלב שלי תמיד עם חגורה - אבל קרו מספר מקרים לא נעימים של "כמעט", שיחות עם בעלי הכלבים הם על הספקטרום שבין "מי שואל אותך בכלל? אתה פקח? לא? אז לך חפש" - לבין - "מסכן הכלב, למה שאני אקשור אותו".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת על כלבים בפסק דין של בית המשפט הגבוה לצדק מיום 10.10.16.

http://elyon1.court.gov.il/files/15/450/056/Z04/15056450.Z04.htm

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...