Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול כושל במוסך שגרם כנראה לתקלה-פיאט בראבו 2011 מוסך שאפיק בחיפה

MR.sUB
שימו לב! השרשור הזה בן 2952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עוד מישהו זרק לי משהו כזה, אתה יודע מה סדר גודל של טיפול בדבר הזה?

מכיר מישהו שהיה לו ניסיון?

לי זה היה בלאנטיס הישנה שלי.

לא טיפלתי בזה :-(, ומשכתי את זה ככה מעל שנתיים עד המכירה. תמיד הייתי מסתובב עם גריקן שמן בבגאז למקרה הצורך, בכל מקרה אכל כליטר שניים בין טיפולים, לא יותר.

דרך אגב, התיקון לא מורכב ממה שידוע לי כי אין צורך לפתוח ראש מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם אכילת שמן כזו גדולה היא שזה גורר בלאי לעוד רכיבים כמו פלאגים וממיר קטליטי... שאני לא יודע עוד מה עלה בגורלם, פלאגים זה משהו שאני יכול להחליף בעלות של 400 שקל (הם לא זולים) ואז להפטר מהבלאי שנוצר עקב השמן, אבל ממיר זה כבר סיפור יקר יותר...

בכל אופן, עדכון

התקשר מנהל העבודה במוסך שהם ימשיכו לטפל בנושא. מחר אני ארשום ק"מ של האוטו , אסע 500 ק"מ ואבדוק מה מצב השמן, אם ירד אחזור אליו , למרות שאני קצת מפחד מזה.

נראה מה יוליד יום.

אני אישית ממש מקווה שלא ירד לי כלום ואני אוכל לשכוח מכל מה שהיה כי אני מת על הרכב.

לשואל לגבי החשבונית,

אז לא קיבלתי חשבונית וששאלתי אם אני לא צריך לקבל משהו הוא אמר לא, שאני יכול לנסוע וזהו.

בהסטורית טיפולים עצמה במחשב מתועד 3 ליטר כמו שצריך.

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחת לאוטו יש את המגן המקורי ולא רואים סימנים עליו הוא נראה יבש... אבל הוא לא פורק כי בכלל לא התבצעה בדיקה כמו שצריך.

הדבר היחיד שנבדק היה האם הטורבו זורק שמן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לקלקל לך את התאוריה וההתנפלות על המוסך אבל עודף שמן לא יכול

לגרום לנזק מכני למנוע שבעקבותיו המנוע יתחיל לאכול שמן .

מה גם שאף לא לרגע אחד, לא לפני ארוע העשן ולא אחריו הבחנת בעודף שמן במדיד השמן .

הכי הגיוני שנראה לי כאן זה שהגישה השלילית שלך לגבי המכונאי שמההתחלה לא בא לך

טוב בעין(אולי בצדק מבחינתך) גרמה לך איך שהוא לטעות בכמות השמן שהוא לכאורה הכניס .

מה גם שקשה לי להאמין שלאחר הדיון שנוצר במוסך בינך ובינו סביב כמות השמן שיש למלא

אף אחד ממכם לא טרח להכניס מדיד ולראות מי צודק .

הרבה מאוד כבוד יש לי אליך כבעל מקצוע אמן, אבל כאן אתה טועה ומטעה ולא ברור לי למה.

האוטו שלי, סטארלט, לא אכל גרם של שמן מימיו, והיה לי אותו שנתיים, עד שנכנס למוסך ובו מילאו כליטר שמן עודף.

מאז אני מוסיף כ-2 עד 4 ליטרים בין טיפול לטיפול ומקלל את היום שנכנסתי למוסך ההוא.

לגבי הטענה שלא היה נראה על המדיד עודף שמן - אמת. אבל גם אני לא בדקתי שמן אחרי שיצאתי ממוסכים עד אותו מקרה כששמתי לב לבעיית סחיבה שלא הייתה בעבר. ואז כבר היה מאוחר מדי.

בכלל יש נטייה למלא שמן מלוא החופן בלי שום סיבה ברורה בלא מעט מוסכים. דבר ראשון שאני עושה כשאני יוצא ממוסך זה לבדוק שמן מים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שבפיאט לא מצאו לנכון להתערב ועשו קולות של שווצריה. בשביל מה יש להם שרות לקוחות אם לא כדי לפתור בעיות של לקוחות מול מוסכים מורשים שלהם?

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת שאני מאמין שמישהו שם התערב, אחרת בחיים הוא לא היה מתקשר אלי.

בקרוב אני אעדכן מה קורה עם השמן אצלי, מה שכן, כל מי שתיארתי לו בדיוק את הבעיה ומתי היא מופיעה ישר אמר לי שמדובר בגומיות שסתומים. מה שעוד אמרו לי שיש סיכוי נמוך אבל קיים שהגומייה תכנס למקום בחזרה אם זה לא היה מטורף.

אם זה היה מקום שאני סומך עליו ושהיה לוקח אחריות כמו שצריך הייתי רוצה שירימו את הראש ויבדקו את מצב הגומיות. עם המוסך הזה אני פשוט אתפלל שהכל מאחורי ושהרכב לא יאכל שמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון:

המקום בו הרכב מתקלקל הכי הרבה זה במוסך של חאפרים.

לא לא לא חבר, לסחבק יש ניסיון במוסכים הכי מומלצים בארץ, אין פעם שהרכב יצא בלי איזה פגם או בעיה, לעומת זאת כשמטפל בעצמי/עם הכנופיה הוא רק משתבח :D .

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לכנופייה ולעצמך. אני מכיר לא מעט מוסכים אוקיי? וגם עבדתי בהם. להגיד שכולם חאפרים ורמאים זה נכון במוסכים שמעסיקים אנשים ללא ידע מספיק או שזה בא מלמעלה-לחלוב כסף. חוץ מזה שטעויות קורות פה ושם.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מזדמן לאזור תל אביב, קפוץ למוסך פיאטון, שלמה דיאגנוסטיקן משובח לטעמי, עם המון נסיון באיטלקיות האלו. למיטב זכרוני לא מורשה של היבואן, אבל כך גם רון אצל צ'מפיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שבוע של שקט... ירידה בדרך הים על 40 קמ הילוך שני תקוע מאחורי רכב, סוף הירידה עשן לבן... יפי היי... ואני חשבתי שנפטרתי מזה. ללא ספק נגרם נזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...