Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול כושל במוסך שגרם כנראה לתקלה-פיאט בראבו 2011 מוסך שאפיק בחיפה

MR.sUB
שימו לב! השרשור הזה בן 2955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איציק התגובה שלך לא מכובדת, אתה מטיל דופי ביושרה שלי כאילו שכתבתי הודעה מטעם ?

נראה לי שירדת מהפסים, כמו רבים וטובים כאן בשירשור.

סה"כ רשמתי לך לדייק בפרטים, ואתה הופך את זה לסרט כאילו אני מטיל דופי ביושרה שלך ? :screwy::screwy::screwy:

מציע לכולם כאן ללכת לשתות מים קרים ולהרגע, ויפה שעה אחת קודם. השתגעתם לגמרי.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

חברים ופותח השירשור אמיר, כמו שאני רואה את זה, נפתח כאן שירשור שטוען שעסק גרם נזק למנוע, עם שפ העסק בכותרת, מה שנקרא שיימינג,מבלי ששמענו את הצד השני, אני מאוד היית שמח עם בעל המוסך או מי מטעמו יכתוב את תגובתו וישפוך אור על מה שקרה במוסך באותו היום.

לגבי הנושא הטכני

אופציה 1 : אתה טוען שמילאו 5 ליטר במקום 2.9, אתה כותב שבדקת שמן יומיים לאחר מכן במקום מפולס והיה חסר שמן במידד, ז"א ש"נעלמו" 2.5 ליטר שמן ביומיים, נכון?

עכשיו אם זה היה נכון, מנוע שצורך 2.5 ליטר בנסיעה של יומיים, מוציא מאחורה ענני עשן כמו מיסוך עשן של טנק באופן קבוע, או משפריץ שמן לכל הכיוונים, ממלא את פילטר האוויר בשמן, מעיף את המדיד החוצה וכו...

אופציה 2: עודף השמן עבר לסעפת היניקה דרך הנשם, גרם לעשן יתר כמו שתיארת, לאחר שהמפלס חזר להיות תקין העשן מפסיק ולא נגרם כל נזק למנוע

אופציה 3: אתה טועה או משקר או מגזים (ואני לא אומר שכן, רק בוחן את האפשרויות ההגיוניות התואמות לתאור הטכני).

בכל מקרה, בכל אחד מהמצבים, גם אם עובד המוסך טעה והתרשל ואכן מילא עודף שמן, שאין חולק על כך שזה לא במקום אם אכן זה קרה, לא יגרם שום נזק למנוע.

לכל שאר המגיבים כאן שטענו כאן והשמיצו, הייתי מציע לשמור על איפוק עד שמיעת הצד השני לפני שחורצים את דינו של מי מהצדדים.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לבעל הרכב לבדוק קומפרסיה הפוכה (כמו שהומלץ לו לפני) על מנת לראות איפה הוא עומד.

אחרי הבדיקה נהיה יותר חכמים.

נ.ב: לפותח השרשור, מוסך רון נמצא כאן על מנת לתרום, אני זוכר שבעבר גם "נכנס" במוסך אחר כשלא ביצע את עבודתו בצורה נאותה, לכן אין בהתנהגותו להראות שום ניגוד אינטרסים אלא דעה מקצועית נטו (לפי דעתי).

עריכה אחרונה על ידי נתנאל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למנוע שיונק מים נגרמת נעילה הידרוסטטית ואין לזה שום קשר לנושא הנידון.

אין לי היכרות עם המנוע הזה ספציפית אבל עישון לבן בירידות נובע על פי רוב מיניקת שמן בזמן בלימת המנוע - דרך גומיות שסתומים.

שוב מתווכחים מביני הדבר שקראו באינטרנט ונסיונם נובע מפירוק רפידות בלם ופוליש לפנסים יותר ממכונאים שלמדו ובעלותם מוסך.

תרבות הדיון פה מזעזעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה שום רצון להטיל רפש באף אחד, ברגע שהחל הזלזול מצד מוסך רון ואורן שירותי רכב זה הדרדר. לא לפני, ואני עצמי לפני שבכלל חשבתי על לפתוח פה פוסט ובכלל לדבר על הנושא הזה ולספר את השתלשלות העניינים פניתי בעצמי אל המוסך לנסות לפתור את זה מולו.

אולי אין לך רצון אבל יש בהחלט מעשים.

אין לנו עניין, בעלי המקצוע, לעזור לך יותר וגם כך כל דעה שלא מתיישבת עם הג'נטה שלך מקפיצה לך פיוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...