Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהי נכנסה בי (עריכה: בי הכוונה ברכבו) ותובעת את הביטוח צד ג' שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 2501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 140
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תשאל רק מה ההשתתפות העצמית שלך וכמה הפרמיה על העדר התביעות. אין משמעות לאשמה. יכול להיות שהצד השני אשם אבל אינו מודה. במקרה כזה אתה תובע את הביטוח שלך למרות שאינך אשם.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לו ביטוח מקיף, הוא לא יכול לתקן שום דבר על חשבון הביטוח.

אין לי סיבה לתקן ואני לא רוצה לתקן (מכה בפח הרכב,אני לא אמות)

תשאל אותו מה ההשתתפות העצמית שלך לתביעת צד ג'

ועל הדרך תשאל אותו אם גובה ההשתתפות העצמית שונה אם יש 2 נפגעים (אם גם הרכב שלך נפגע).

אצלי למשל הפוליסה מאוד מוזרה, אם פגעתי בצד ג' ההשתתפות העצמית היא X, ואם גם הרכב שלי נפגע - אותה השתתפות עצמית.

אז אולי אם בכל מקרה אתה מפעיל את הביטוח תתקן גם את הנזק שנגרם לרכב שלך על הדרך באותה עלות.

אני לא הולך להפעיל שום ביטוח , ההשתתפות העצמית שלי היא 2257 לצד ג , כנראה שאין לי הנחת העדר תביעות.

מן הסתם התכוונתי לביטוח מקיף. מצטער אם זה לא היה ברור.

תשאל רק מה ההשתתפות העצמית שלך וכמה הפרמיה על העדר התביעות. אין משמעות לאשמה. יכול להיות שהצד השני אשם אבל אינו מודה. במקרה כזה אתה תובע את הביטוח שלך למרות שאינך אשם.

היא לא מודה שהיא אשמה ואני לא מודה שאני אשם , היא תובעת את צד ג שלי , מפאת שאני לא לוקח אשמה על מישהי שפגעה בי מאחור היא ככל הכנראה תגיש תביעה לביהעצמית כי רוצה לתקן.

אני שוב פעם אומר אני לא תובע שום ביטוח ולא רוצה לעשות תיקון כלשהו לרכב , זה היא שרוצה.

במידה ובבית משפט יצאתי אשם בתאונה מה הנוהל אומר ? שאני אשלם את השתתפות העצמית שלי וזהו ? לא מוצא שום הנחת העדר תביעות כמו שאמרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מודה, חברת הביטוח שלך לא תשלם לה עבור התביעה ולכן היא תתבע אותך בבית משפט לתביעות קטנות (במידה והיא תבחר לעשות כן). במקרה שבית המשפט יחליט שאתה אשם ויחייב אותך לשלם את מה שיבקש, לא תוכל לתבוע את חברת הביטוח שלך ותאלץ לשאת בעול התשלום.

אתה חוזר וטוען שהיא פגעה בך מאחור ולפחות על פי התיאור הראשוני שנתת, מדובר על פגיעת צד. איך שאני רואה את הדברים: ניסית להידחף לנתיב שלה, שזו עבירת בריונות, היא ניסתה למנוע את זה בגלל שנמאס לה מנהגים כמוך ובגלל אגו גדול והתוצאה, מפגש בין החלק הקדמי ימני של רכבה עם החלק האחורי שמאלי של הרכב שלך. על פי מצלמת הרכב, השופט יקבע כמה אחוזי אשמה יש לכל צד ובהתאם לזה ישפוט.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לו ביטוח מקיף, הוא לא יכול לתקן שום דבר על חשבון הביטוח.

תשאל אותו מה ההשתתפות העצמית שלך לתביעת צד ג'

ועל הדרך תשאל אותו אם גובה ההשתתפות העצמית שונה אם יש 2 נפגעים (אם גם הרכב שלך נפגע).

אצלי למשל הפוליסה מאוד מוזרה, אם פגעתי בצד ג' ההשתתפות העצמית היא X, ואם גם הרכב שלי נפגע - אותה השתתפות עצמית.

אז אולי אם בכל מקרה אתה מפעיל את הביטוח תתקן גם את הנזק שנגרם לרכב שלך על הדרך באותה עלות.

מן הסתם התכוונתי לביטוח מקיף. מצטער אם זה לא היה ברור.

אם אתה לא מודה, חברת הביטוח שלך לא תשלם לה עבור התביעה ולכן היא תתבע אותך בבית משפט לתביעות קטנות (במידה והיא תבחר לעשות כן). במקרה שבית המשפט יחליט שאתה אשם ויחייב אותך לשלם את מה שיבקש, לא תוכל לתבוע את חברת הביטוח שלך ותאלץ לשאת בעול התשלום.

אתה חוזר וטוען שהיא פגעה בך מאחור ולפחות על פי התיאור הראשוני שנתת, מדובר על פגיעת צד. איך שאני רואה את הדברים: ניסית להידחף לנתיב שלה, שזו עבירת בריונות, היא ניסתה למנוע את זה בגלל שנמאס לה מנהגים כמוך ובגלל אגו גדול והתוצאה, מפגש בין החלק הקדמי ימני של רכבה עם החלק האחורי שמאלי של הרכב שלך. על פי מצלמת הרכב, השופט יקבע כמה אחוזי אשמה יש לכל צד ובהתאם לזה ישפוט.

מה זה לתבוע אותי אישית יש לי ביטוח ... על מה אני משלם 5000 שח בשנה ? יותר הגיוני שהיא תתבע את הביטוח שלי ושיריבו בניהם במידה ואהיה אשם הביטוח ישלם בתוספת השתתפות עצמית שלי לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרה פרה.

קודם תציג לנו את התמונות ורצוי גם את הסרטון ממנה.

אחר כך פנה לסוכן הביטוח שלך, תעדכן אותו בתאונה.

בקצרה, אם "חתכת" אותה ונכנסת לה לנתיב הנסיעה - אתה אשם.

אם היא ממציאה סיפורים ופשוט נכנסה בך מאחור - היא אשמה.

יש תמונות וסרטון שאם תעלה אותם יהיה קל לקבוע מי אשם ולמה.

במידה ואתה אשם יש לך 2 אופציות:

1. לתקן את הנזק שלה עצמאית על חשבונך.

2. לתקן את הנזק שלה על חשבון הביטוח שלך, עליך לקחת בחשבון 2 דברים:

א. עלות ההשתתפות העצמית שלך.

ב. ביטול הנחת העדר תביעות (תייקר את הביטוח שלך ב3 השנים הקרובות)

אם א+ב > 1, עדיף לך לתקן עצמאית.

בכל מקרה אל תתקן לה את הנזק לפני שאתה רואה את הסרטון.

תדרוש ממנה לקבל את הסרטון!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרה פרה.

אז ככה דיברתי עם הסוכן שלי , החברת ביטוח אוספת "ראיות" וחומר על המקרה.

2 אפשרויות לחברת הביטוח :

1. להחליט שאני אשם ולשלם לה בהסכמתי + השתתפות עצמית שלי , במידה ואני עדיין לא מאשר אחרי שהם וויתרו ושילמו לה , היא יכולה לתבוע בבית משפט ולא יהיה לי הגנה משפטית מהביטוח.

2. להחליט על פי החומר שאספו שאני לא אשם וללכת למשפט , במידה ואני יצא אשם אשלם אך ורק השתתפות עצמית ויהיה לי הגנה משפטית מהביטוח.

לתקן עצמית את הרכב שלה ,בלתי אפשרי מבחינה כספית , יש לה רכב יקר כמו שציינתי.

אם הביטוח יחליט שאני אשם אני אשלם כי לא תיהיה לי ברירה , אני לא יילך למשפט ללא הגנה משפטתית וחבל לי על ההוצאות.

לבנתיים נראה שהביטוח אם כל החומר שקיבל החליט ללכת לבית משפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון פות"ש

יש לך ביטוח מקיף או רק צד ג'?

אם ביטוח מקיף , אז יש לך שני סכומים של השתתפות עצמית

אחד עבור הנזק שנגרם לרכבך השני לנזק שנגרם לצד ג'

אם ההשתתפות העצמית כאשר רכבך נפגע , נמוכה מההשתתפות העצמית של פגיעה בצד ג', כדאי לך להפעיל את הביטוח גם לנזק שנגרם לך ( הוא יכסה גם את ההשתתפות העצמית של הנזק שנגרם לגברת )ולשלם את ההשתתפות הנמוכה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה דיברתי עם הסוכן שלי , החברת ביטוח אוספת "ראיות" וחומר על המקרה.

2 אפשרויות לחברת הביטוח :

1. להחליט שאני אשם ולשלם לה בהסכמתי + השתתפות עצמית שלי , במידה ואני עדיין לא מאשר אחרי שהם וויתרו ושילמו לה , היא יכולה לתבוע בבית משפט ולא יהיה לי הגנה משפטית מהביטוח.

2. להחליט על פי החומר שאספו שאני לא אשם וללכת למשפט , במידה ואני יצא אשם אשלם אך ורק השתתפות עצמית ויהיה לי הגנה משפטית מהביטוח.

לתקן עצמית את הרכב שלה ,בלתי אפשרי מבחינה כספית , יש לה רכב יקר כמו שציינתי.

אם הביטוח יחליט שאני אשם אני אשלם כי לא תיהיה לי ברירה , אני לא יילך למשפט ללא הגנה משפטתית וחבל לי על ההוצאות.

לבנתיים נראה שהביטוח אם כל החומר שקיבל החליט ללכת לבית משפט.

יש מספר אפשרויות שעולות על דעתי, מבלי ליחס לעצמי ידע בחוקי הביטוח והמשפט...:

א. במידה וחברת הביטוח שלך חושבת שאתה אשם, ואתה מסכים איתה, החברה תשלם את עלות התיקון של הגברת, תגבה ממך את ההשתתפות העצמית ותפסיד את הנחת העדר תביעות במשך שלוש שנים.

ב. במידה וחברת הביטוח שלך חושבת שאתה אשם ואתה לא מסכים איתה, החברה לא תשלם את עלות התיקון ובמידה והגברת תתבע אותך ולא תקבל הגנה משפטית (שממילא אינה קיימת בתביעות קטנות).

ג. במידה וחברת הביטוח חושבת שאתה לא אשם, היא לא תשלם לגברת ובמידה והיא תתבע אותך, תקבל יעוץ משפטי, אך תעמוד לבד בפני בית המשפט. במידה ובית המשפט יחליט שאתה אשם, חברת הביטוח תשלם לגברת את מה שבית המשפט יקבע ואתה תשלם לחברת הביטוח את ההשתתפות העצמית.

ד. אתה לא מערב את חברת הביטוח ולא מוכן לשלם לגברת את דרישתה עבור התיקון. הגברת תתבע אותך בבית משפט לתביעות קטנות, לא תצטרך לשלם השתתפות עצמית, תקבל הנחת העדר תביעות, במידה ובית המשפט יחליט שאתה לא אשם ותציג קבלות עבור ההוצאות שהיו לך בעקבות המשפט, בית המשפט יפסוק לך את ההוצאות ובמידה ובית המשפט יחליט שאתה אשם, תאלץ לשלם לגברת את הסכום שבית המשפט יקבע.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי , מהלך התאונה :

במהלך פקק בנסיעה של 20-30 קמש במחלף אלוף שדה רציתי לעבור נתיב , בדקתי במראה ולא היה אף אחד התחלתי מעבר נתיב וכאשר הגעתי לחצי הנתיב נכנסה מישהי מאחורה , צד שמאל שלה מקדימה לצד ימין שלי מאחורה.

לפי מה שאני מבין הבחור לא התפרץ לנתיב שלה אלא עבר מהנתיב שלה לנתיב אחר.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צד שמאל שלה מקדימה לצד ימין שלי מאחורה.

ניסית להידחף לנתיב שלה, שזו עבירת בריונות...מפגש בין החלק הקדמי ימני של רכבה עם החלק האחורי שמאלי של הרכב שלך

הפוך ביג'ו, הפוך.

פות"ש, עברת מנתיב שמאלי לימני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
יש מספר אפשרויות שעולות על דעתי, מבלי ליחס לעצמי ידע בחוקי הביטוח והמשפט...:

א. במידה וחברת הביטוח שלך חושבת שאתה אשם, ואתה מסכים איתה, החברה תשלם את עלות התיקון של הגברת, תגבה ממך את ההשתתפות העצמית ותפסיד את הנחת העדר תביעות במשך שלוש שנים.

ב. במידה וחברת הביטוח שלך חושבת שאתה אשם ואתה לא מסכים איתה, החברה לא תשלם את עלות התיקון ובמידה והגברת תתבע אותך ולא תקבל הגנה משפטית (שממילא אינה קיימת בתביעות קטנות).

ג. במידה וחברת הביטוח חושבת שאתה לא אשם, היא לא תשלם לגברת ובמידה והיא תתבע אותך, תקבל יעוץ משפטי, אך תעמוד לבד בפני בית המשפט. במידה ובית המשפט יחליט שאתה אשם, חברת הביטוח תשלם לגברת את מה שבית המשפט יקבע ואתה תשלם לחברת הביטוח את ההשתתפות העצמית.

ד. אתה לא מערב את חברת הביטוח ולא מוכן לשלם לגברת את דרישתה עבור התיקון. הגברת תתבע אותך בבית משפט לתביעות קטנות, לא תצטרך לשלם השתתפות עצמית, תקבל הנחת העדר תביעות, במידה ובית המשפט יחליט שאתה לא אשם ותציג קבלות עבור ההוצאות שהיו לך בעקבות המשפט, בית המשפט יפסוק לך את ההוצאות ובמידה ובית המשפט יחליט שאתה אשם, תאלץ לשלם לגברת את הסכום שבית המשפט יקבע.

אדון פות"ש

יש לך ביטוח מקיף או רק צד ג'?

אם ביטוח מקיף , אז יש לך שני סכומים של השתתפות עצמית

אחד עבור הנזק שנגרם לרכבך השני לנזק שנגרם לצד ג'

אם ההשתתפות העצמית כאשר רכבך נפגע , נמוכה מההשתתפות העצמית של פגיעה בצד ג', כדאי לך להפעיל את הביטוח גם לנזק שנגרם לך ( הוא יכסה גם את ההשתתפות העצמית של הנזק שנגרם לגברת )ולשלם את ההשתתפות הנמוכה.

פרה פרה.

צודק, למרות במקרה הזה, הצדדים פחות חשובים.

הפוך ביג'ו, הפוך.

פות"ש, עברת מנתיב שמאלי לימני?

הסרטון : https://drive.google.com/file/d/0B4ogIr-4WXd_c2E1MWhrZmQ2djQ/view?usp=sharing_eid&invite=CNmu-Gk&ts=56b313df

על פי הסוכן הביטוח שלי היא עשתה טעות שבכלל הראץ את הסרטון.

יש לה 5 שניות לבלום פשוט הייתה עסוקה במשהו אחר מלבד הנהיגה.

מה אומרים ?

ועוד שאלה הבחור (בעלה) טוען שאם לא אשלם להם , הוא יתבע את הביטוח בתוספת עוגמת נפש , יש דבר כזה בכלל ? או שהוא סתם אף על עצמו ? עוגמת נפש בביטוחים קצת מצחיק...

עריכה אחרונה על ידי izon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח, מדהים, ללא ספק היא לא ישבה ליד ההגה בזמן שנכנסה בך... (בטח סימסה בנייד...)

אתה יכול להיות רגוע.

מה שכן ובלי קשר, מי עוצר באמצע הכביש ומתחיל לנהל דיון? במידת האפשר, תפנה את הנתיב, במהירות האפשרית ואת כל הפרוצדורות, תעשה במקום שאינו מהווה מפגע ומסכן חיים.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הסרטון רואים שאתה אשם. זה שנכנסת לנתיב שלה זה בסדר אבל למה נסעת לאט? היית צריך לתאם מהירות איתה או לנסוע יותר מהר בישביל לעבור נתיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...