Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם דוד פתוח חוקי?איזה חברות יש?ומה העלות של הדבר?

Punkmobile205
שימו לב! השרשור הזה בן 7073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי שמח לדעת יותר על דודים פתוחים מטרתם החברות האיכותיות והמיין סטרימיות שבעניין.

כמו כן העלות הכרוכה .חוקיות הדבר והאם כאשר קונים קיט אפשר להתקין לבד..

תודה מקרב לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד פתוח הוא לא חוקי ולא תקני.

הוספת דוד פתוח בלבד לא תשפר כלום ברכב ויכולה רק לגרוע אם יותקן בצורה לא מקצועית.

כל השאר - במנוע החיפוש.

אם אחרי שתחפש עדיין תהיינה לך שאלות - שאל.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית מחפש במנוע החיפוש, הייתי מבין שכדי לשפר ביצועים צריך לשרוף יותר דלק ויותר חמצן, ואז לשחרר אותם ביעילות ע"י האגזוז והסעפת. (אחרי שיפור השלדה והבלמים).

שיפרת את מערכת הדלק ?

שיפרת את מערכת יניקת האויר ?

שיפרת את סעפת הפליטה ?

חזור למנוע החיפוש. תמצא שם הרבה חומר.

או בקיצור - רד מזה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא מועיל - אלא ההיפך: גורע מביצועי המנוע ופוגם בכול מערך ה"נשימה" שלו.

2. אלא אם טופלו הנושאים שהעלו קודמי.

3. לא חוקי.

4. מטריד את התושבים ובעיקר את הילדים!

5. פוגע באיכות הסביבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. אלא אם טופלו הנושאים שהעלו קודמי.

3. לא חוקי.

4. מטריד את התושבים ובעיקר את הילדים!

5. פוגע באיכות הסביבה.

הכול שטויות.

גורע הואב טח לא ! , רק אם ההתקנה נעשה בצורה רשלנית (מאוד) .

חוצמזה שתמיד טוב להחליף דוד פשוט ישן וחלוד בדוד איכותי וחדש.

בעניין החוקיות - יש דודים עם אישורים, והנושא בדוק ! , אני יודע בוודאות שדוד של סברינג מגיע עם אישורים ואתה מוזמן ליצור קשר E&A בנושא.

בעבר גם דודים של סופרספרינט היו חוקיים לגמרי וגם הדראגון למיניהם אך כיום אני לא בטוח שיש להם אישורים עדיין.

כול שאר הדודים - לא חוקיים.

מטריד ??? - תלוי איזה דוד, יש דודים שקטים ויש דודים רועשים (דראגון לדוגמא).

פוגע באיכות הסביבה - אין שום קשר בין דוד לאיכות סביבה .. וכול קשר הוא מקרי בהחלט שכן הממיר הוא שאחראי על "ניקיון" בגזים הנפלטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל הריחוק שלנו, הישראלים, מנושא איכות הסביבה, רוב האנשים חושבים שמדובר רק בפליטת עשן. איכות הסביבה היא גם זיהום הרעש. לא יעזור כלום, אגזוז "פתוח" מרעיש יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל הממיר הוא חלק מהאגזוז ,חוץ מזה בדוד פתוח סינון הגז פחות וזה פוגע מאוד בסביבה .וכן אם תשנה דבר אחד ברכב ולא תשנה את המערכות האחרות שקשורות אליו זה בהחלט יכול להזיק .

אבל אם אתה ערס אז זה לא משנה כי העיקר הרעש .......

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית מחפש במנוע החיפוש, הייתי מבין שכדי לשפר ביצועים צריך לשרוף יותר דלק ויותר חמצן, ואז לשחרר אותם ביעילות ע"י האגזוז והסעפת. (אחרי שיפור השלדה והבלמים).

שיפרת את מערכת הדלק ?

שיפרת את מערכת יניקת האויר ?

שיפרת את סעפת הפליטה ?

חזור למנוע החיפוש. תמצא שם הרבה חומר.

או בקיצור - רד מזה.

Let's make an order in this for a second because there are a few things that are not related to each other - removing restrictions from the exhaust systems to some level (don't miss that part - it is only to some level though higher than you think) will increase horsepower and throttle response, by replacing the muffler with a free flowing unit you're doing that and will improve the car's performance

When you're doing that there's no need to modify the fuel system

There is no need to change the exhaust manifold

There is no need to change the air intake system

All the above will further improve and enhance the effect of a free flowing muffler but stating that without those a free flowing muffler wouldn't do anything or even decrease performance is simply wrong

Further more, let's put things in proportions - if you add to some car a few more horses that a muffler or an intake system will add do you REALLY think that you need to go through the whole painful process of improving the brakes and making the chassis stronger?? we're talking here about *maybe* 15HP with all the above mods COMBINED! and even that depending on the actual car, sheesh, some cars (including that poor 205 probably) wouldn't even make that! .... sorry, this seems to me like a serious case of over reacting

4. מטריד את התושבים ובעיקר את הילדים! + 5. פוגע באיכות הסביבה.

...בגלל הריחוק שלנו, הישראלים, מנושא איכות הסביבה, רוב האנשים חושבים שמדובר רק בפליטת עשן. איכות הסביבה היא גם זיהום הרעש. לא יעזור כלום, אגזוז "פתוח" מרעיש יותר.

Your number 1 statement is incorrect, it takes the worst installation in the world to make stand the test of reality, I have seen some terrible installs that still out-performed the original system

There is some truth in your next claims, some mufflers are noisy and sound like crap and bother everyone, regardless of their age, some exhaust systems aren't any louder than your typical exhaust system

...חוץ מזה בדוד פתוח סינון הגז פחות וזה פוגע מאוד בסביבה .וכן אם תשנה דבר אחד ברכב ולא תשנה את המערכות האחרות שקשורות אליו זה בהחלט יכול להזיק .
:roll: .That is just plain bullshit, sorry, I can't think of any nicer way to say it

- Reality check for the original poster

A free flowing muffler will improve the performance of your vehicle, depending on your car, motor's displacement and efficiency of the original muffler, the improvement might be a nice little increase of HP or next to nothing in some cases, the only way to really find out is to either know someone that has already done it that has the SAME EXACT car that you have, because the other way is to put the car on the dyno... not very accessible in israel -OR - take the chance and do it if you find a good deal for it and don't care for the fact that it's illegal, if it's too loud you can always add a resonator that will make it very quiet and still retain good performance

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שכל מי ששם משהו על האוטו הוא ערס ,התכווניתי שאם תשים רק דוד פתוח השיפור היחיד שתקבל הוא רעש נטו.וזה די ערסי ... חוץ מזה שעד כמה שידוע לי דוד פתוח בלי שאר השיפורים הוא מזיק לרכב. תאמין לי שאני נהנה לראות רכב מושקע נוסע ונותן ביצועים ,ובתור אחד שגר בין אשקלון לקרית מלאכי נמאס לי לראות רכבים שנראים כאילו יצאו ממהיר ועצבני מפסידים למשאית בפתיחות.....

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Since I do not have many difficulties in English and it's going to take more than this thread to bring them up to surface level, maybe it wasn't clear enough that there was some sarcasm in the way it was put... and it wasn't towards you so don't feel offended, you brought up fair point that you thought were right, some were a somewhat correct and some weren't, fair enough, no harm done, but when someone who definitely has no idea whatsoever about the subject that they are posting and are making comments that clearly show that they are clueless, there's a point that you're saying "okay, this is BS" because it truly is... it's not a question if you agree with it or not like as if you and I don't agree on the amount of noise that a free flowing exhaust makes, that is definitely a subject that is up for discussion, stating that removing a muffler makes the exhaust system releasing higher amounts of gas that hurts the enviorment isn't - that is BS by all means

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שכל מי ששם משהו על האוטו הוא ערס ,התכווניתי שאם תשים רק דוד פתוח השיפור היחיד שתקבל הוא רעש נטו.וזה די ערסי ... חוץ מזה שעד כמה שידוע לי דוד פתוח בלי שאר השיפורים הוא מזיק לרכב. תאמין לי שאני נהנה לראות רכב מושקע נוסע ונותן ביצועים ,ובתור אחד שגר בין אשקלון לקרית מלאכי נמאס לי לראות רכבים שנראים כאילו יצאו ממהיר ועצבני מפסידים למשאית בפתיחות.....

אז מי שאמר לך את זה - סיבן אותך.

ומוטי - :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין החוקיות - יש דודים עם אישורים, והנושא בדוק ! , אני יודע בוודאות שדוד של סברינג מגיע עם אישורים ואתה מוזמן ליצור קשר E&A בנושא.

בעבר גם דודים של סופרספרינט היו חוקיים לגמרי וגם הדראגון למיניהם אך כיום אני לא בטוח שיש להם אישורים עדיין.

כול שאר הדודים - לא חוקיים.

רצוי שתקרא את שכתבתי פה בעבר.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...