Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו ג'וליה השקה מלאה, ז'נבה 01/03/16

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 2977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה רומז שהתוכניות של האלפא הזו נגנבו מכספות אלפא רומאו כבר לפני כמה שנים ע"י אנשי מאזדה וכך מהר מהר הם ייצרו את ה 6 החדשה לפני שאלפא יוציאו את ה"חדשה" שלהם?

ואללה רומן, חסר רק שתביא גם קישור שרבין נרצח בתוך הרכב, ע"י השומר ראש שלו.

האמת, כן דומה ל 6, לא דומה ל 6, את מי זה מעניין?

סה"כ אוטו נאה וכל שנשאר זה לראות איך הוא אופה.

מצד שני, רצפה ע"ב גיבלי ומנוע ע"ב פרארי, 510 כ"ס, 3.9 שניות למאה, זאת אלפא שדי בטוח תיסע נהדר אבל הולכת לגרד מלמטה את המחירון של מזראטי.

עניינית, אני חושב שצריך ביצים (או מח) של בת יענה בכדי לשחרר רכב ראשון מיני רבים (שישה?) ולכוון אותו ישירות מול מכונת מלחמה מוטורית כ"כ משובחת וכ"כ עטירת הילה כמו M3.

לגבי העיצוב, זו הצהרה רשמית של מעצב מאזדה.

לגבי השלדה, הבנתי שזה פיתוח חדש.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרוצה.

הרכב נראה טוב בעיני, גרסת התלתן עם מנוע נכון להתחרות במתחרים שלה.

גם הגרסאות הרגילות שלא ראיתי את נתוני המנוע שלהם, עדיין יהיו עם הנעה אחורית, חלוקת משקל של כמעט 50/50, שלדה של מזראטי ונכונות לעשות כיף בלב של הנהג.

סופסוף יש אלפא רומיאו חדשה שאפשר לצפות לה.

עריכה: ומשקל עצמי של פחות מ-1530 ק"ג.

עריכה אחרונה על ידי DJI

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עיצוב הפנים מזכיר באופן חשוד את המאזדה 2/3 החדשות.

אם התמונות באתר הצ׳כי אמיתיות, לפחות בתחום הפנים היא רחוקה שנות אור מסדרה 3.

ובגזרת המחיר הזו, זהו שיקול די מכריע.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב בסדר גמור. אפשר לחשוב כמה נועז העיצוב של המתחרות (C-Class, סדרה 3, A4, לקסוס IS).

בל נשכח שחלק גדול מקהל הלקוחות (באירופה) של סגמנט זה הם אנשי מעמד ביניים שמרנים, משפחות צעירות (בגרסת הסטיישן שבודאי תגיע) ואפילו שומו שמים - ציי רכב! (כרכב לדרג ניהול זוטר וכרכבים למשטרה וגורמי ממשל באיטליה).

עכשיו אלפא צריכה לשים לרכב מנועי דיזל חזקים וחסכוניים ולהוציא גרסת סטיישן (בשביל רוב הלקוחות האירופאיים) וגרסה מאובזרת מאוד ועם מנוע V6 חזק אבל לא יותר מדי יקרה (בשביל הצפון אמריקאים) ולקוות לטוב. 510 כ"ס בתלתן ירוק זה נחמד אבל לא הגרסה הזאת תחזיר את הוצאות הפיתוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, הימורים.

מחיר התחלתי (של הג'וליה, לא של התלתן) החל מ...?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מחיר התחלתי של 225K ש"ח לדגם הבסיס?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מחיר התחלתי של 225K ש"ח לדגם הבסיס?

רק לפרונט. אם אתה רוצה רכב שלם תוסיף עוד 180-150 אש"ח.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דיברתי על התמחור שאני צופה שיהיה באירופה.

בישראל - לך תדע. היבואן יכול להביא בשנה אחת דגם עם אבזור חריג ובמחיר הזוי, שנה לאחר מכן איזה גרסת "דינמיק" ערומה במחיר זנות ושנה נוספת לאחר מכן פתאום להבליח עם התלתן במהדורה מוגבלת ועוד איזה תריסר דיזליות שהוא סחט מהיצרן בהנחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, הימורים.

מחיר התחלתי (של הג'וליה, לא של התלתן) החל מ...?

260-270.

אפשר לקנות 3 ב220 לפי מה שזכור לי.

זה יהיה גם המחיר של הגוליה +- 10 אחוז.

אפשר, עם 136 כ"ס. לא מאמין שיהיה אפילו דגם מקביל, אלא העסק יתחיל עם מקבילה ל-320, שלדעתי תוצע באותו המחיר אך עם ביצועים עדיפים (למשל, מנוע של הג'ולייטה תלתן/4C, מה שיתן לה יתרון של כמעט 60 כ"ס).

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שהם יילכו על טווח מחיר שכל כך קרוב לג'ולייטה תלתן המאובזרת.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...