Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החזר כספי על רכב טוטלוס

שימו לב! השרשור הזה בן 3298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בתחילת השבוע אשתי עשתה תאונה די רצינית. מכיוון שיש לי ביטוח מקיף על הרכב, החלטתי להפעיל את הביטוח ולקחתי את הרכב למוסך הסדר (השתתפות עצמית נמוכה יותר) והזמנתי שמאי. השמאי אמר לי שהרכב הוא "טוטלוס". אתמול הוא אמר לי שחברת הביטוח אישרו את התביעה של הטוטלוס של הרכב.

לא ראיתי עדיין שום מסמך מהשמאי או מחברת הביטוח, אבל הבנתי שיש שתי הגדרות ל"טוטלוס" - אובדן מוחלט ואובדן להלכה. השאלה שלי, איך אני מברר מה ההגדרה של הטוטלוס? במילים אחרות, איך אני מוודא שאני מקבל את מלא מחיר הרכב (מחירון) בלי איזה שטיקים או קונצים (קיזוזים כאלו או אחרים) של חברת הביטוח כפי שיצא לי להתרשם מרפרוף בגוגל?

יש לציין שעדיין לא חתמתי על המסמכים של העברת הבעלות לחברת הביטוח (המסמכים בידי השמאי והבנתי שאני חותם מולו).

אשמח לכל מי שיכול להאיר את עיני בפרוצדורה של קבלת ההחזר הכספי במקרה של טוטלוס.

תודה לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצורף מסמך ששלח לי השמאי לצורך חתימה שהוא מופנה לחברת הביטוח. אם הבנתי נכון, הם רוצים שבכל מקרה (אובדן להלכה או אובן שלם) אחתום שאם חברת הביטוח דוחה את הטענות אני לא מקבל את מחיר המחירון של הרכב. איך אני יודע אם החברה מקבלת או לא את התביעה לפני שאני חותם על זה? זה דבר שהם חייבים לשתף אותי אחרי שהשמאי שלח להם את כל העלות הצפויה והתמונות של התאונה?

liavl

הסכמה למסירת הר&#1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מעורב בתאונה לפני כמה חודשים והרכב הלך לו,אתה תקבל מחיר על פי מחירון יצחק לוי ויש כמה פראמטרים כמו יד ק"מ

תאונות בעבר,מועד עליה לכביש

לא תוכל להיתווכח על זה אתה מקבל מפרט שלם על מה הם משלמים, כמו כן אם גררו את הרכב ולא על ידי הביטוח גם לזה יש החזר

הם מזרימים לך העברה לחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מעורב בתאונה לפני כמה חודשים והרכב הלך לו,אתה תקבל מחיר על פי מחירון יצחק לוי ויש כמה פראמטרים כמו יד ק"מ

תאונות בעבר,מועד עליה לכביש

לא תוכל להיתווכח על זה אתה מקבל מפרט שלם על מה הם משלמים, כמו כן אם גררו את הרכב ולא על ידי הביטוח גם לזה יש החזר

הם מזרימים לך העברה לחשבון.

תודה, ומה לגבי המסמך שצירפתי? יש סיכוי שחברת הביטוח תדחה את התביעה ולא תחזיר לי את המחירון של הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יש סיבה שידחו לך את התביעה?

אם הפוליסה שלך תקינה , והנהיגה ברכב בעת התאונה היתה תקינה , משמעו - הנהג המוגדר כמורשה מבחינת פוליסה נהג ולא נהג צעיר לשם העניין (שאם ואינו מורשה מבחינת פול' לדוגמא), שילמת את הפרמייה כחוק וכדין, היית כנה מבחינת הדיווח על מהות הנזק ונסיבותיו (דהיינו לא ניסית לרמות את חברת הביטוח) , אם כל זה היה תקין , מה הסיבה שתדחה לך התביעה לדעתך? מאיפה החשש?

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, ומה לגבי המסמך שצירפתי? יש סיכוי שחברת הביטוח תדחה את התביעה ולא תחזיר לי את המחירון של הרכב?

למה סתם להכניס את עצמך לסרטים?

מדובר בהליך סטנדרטי של העברת הרכב אל חברת הביטוח.

בין אם זה השבתה להלכה או למעשה זה, אתה את הכסף מקבל והשם שלך יורד מהרכב.

אם משם הוא הולך לגריטה או לשיפוץ ולחזרה לכביש, זה כבר לא העסק שלך.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה שידחו לך את התביעה?

אם הפוליסה שלך תקינה , והנהיגה ברכב בעת התאונה היתה תקינה , משמעו - הנהג המוגדר כמורשה מבחינת פוליסה נהג ולא נהג צעיר לשם העניין (שאם ואינו מורשה מבחינת פול' לדוגמא), שילמת את הפרמייה כחוק וכדין, היית כנה מבחינת הדיווח על מהות הנזק ונסיבותיו (דהיינו לא ניסית לרמות את חברת הביטוח) , אם כל זה היה תקין , מה הסיבה שתדחה לך התביעה לדעתך? מאיפה החשש?

אין סיבה שידחו לי את התביעה. פשוט רציתי להבין מה המסמך הזה שאני חותם עליו ולמה הם מתכוונים כשאומרים שהתביעה תידחה. רציתי לדעת מה יכולות להיות הסיבות לדחייה.

בכל אופן, התביעה אושרה והכסף התקבל.

תודה לכל העוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסביר לך את מהות המסמך ומדוע אומרים זאת , חברת ביטוח נזהרת כמו כל גוף רשמי / מקצועי מלתת הבטחות לפני שעשו את הבדיקות שלהם.

טכנית לשם העניין יש לך פוליסה , אתה משלם כנדרש את כל התשלומים ובעת אירוע ביטוחי אתה אמור לקבל כסף לפי מטרת הפוליסה. אבל, נגיד לשם העניין שהפוליסה שלך מוגדרת לנהגים בן בת זוג בלבד, ומי שנהג לך ברכב זה חבר מהשכונה שאינו עומד בקריטריונים הללו. פה חברת הביטוח תבדוק מי נהג ברכב בעת התאונה ואם יתגלה שאכן כך, תביעתך תידחה. פה נכנס לתוקף מה שכתוב לך במסמך,

זו סיבה אחת מיני רבות שעליהן יכולה להדחות תביעה, רוב המקרים המכריע זה על אי עמידה בתנאי הפוליסה שעליהם חותמים המבוטחים, עצוב לומר שהרבה פעמים הטענה היתה "זה כתוב בספר הפוליסה שקבלתי , אבל מי קורא אותה" ,

בכל אופן שמח שקבלת את שלך ובהצלחה עם הרכב החדש.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסביר לך את מהות המסמך ומדוע אומרים זאת , חברת ביטוח נזהרת כמו כל גוף רשמי / מקצועי מלתת הבטחות לפני שעשו את הבדיקות שלהם.

טכנית לשם העניין יש לך פוליסה , אתה משלם כנדרש את כל התשלומים ובעת אירוע ביטוחי אתה אמור לקבל כסף לפי מטרת הפוליסה. אבל, נגיד לשם העניין שהפוליסה שלך מוגדרת לנהגים בן בת זוג בלבד, ומי שנהג לך ברכב זה חבר מהשכונה שאינו עומד בקריטריונים הללו. פה חברת הביטוח תבדוק מי נהג ברכב בעת התאונה ואם יתגלה שאכן כך, תביעתך תידחה. פה נכנס לתוקף מה שכתוב לך במסמך,

זו סיבה אחת מיני רבות שעליהן יכולה להדחות תביעה, רוב המקרים המכריע זה על אי עמידה בתנאי הפוליסה שעליהם חותמים המבוטחים, עצוב לומר שהרבה פעמים הטענה היתה "זה כתוב בספר הפוליסה שקבלתי , אבל מי קורא אותה" ,

בכל אופן שמח שקבלת את שלך ובהצלחה עם הרכב החדש.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...