Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגשמת חלומות, הרכב הראשון שלי!

SmartCoupe
שימו לב! השרשור הזה בן 3238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני הצבא אבא שלי קנה לי את הסמארט.

עכשיו זה הרכב הראשון שקניתי מהכסף שלי...

רוקנתי את ההודעות שלי אתם מוזמנים לשלוח

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, נראה לי שאפשר להחליף כינוי בפורום...לא?

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה לכולם, מאתמול כל רגע שאני נזכר שאני בעלים של אלפא מיטו החיוך חוזר לי לפנים.

עד עכשיו לא יצא לי לבחון יותר מדי את הכוח, עד אתמול כשהיה לי רכבי עבודה הייתי מינימום 140-130, היום אני בין 100 ל120 בלחץ עד שאתרגל קצת כי אני לא רוצה שתתאמץ יותר מדי.

שאבתי עוד קצת, ניקיתי את הבגאץ', סידרתי ניירת באוטו, עוד קצת ניקיתי והנה תמונות קצת מהגופרו ומהפלאפון:

תמונה של בפנים הרכב מהמושב האחורי:

http://up414.siz.co.il/up2/yzknddxidqyo.jpg

תמונה של הפנס האחורי, ברקע הרכב של אבא שלי

http://up414.siz.co.il/up1/3mtaqxngzy2y.jpg

תמונה מהדלת:

http://up414.siz.co.il/up2/gdtzjhxhzuyx.jpg

תמונה של המושבים (תפירה מיוחדת-חבילת ספורט):

http://up414.siz.co.il/up1/agyozj1xqujy.jpg

תמונה של הלוח שעונים:

http://up414.siz.co.il/up2/inanezdxnt1y.jpg

אלה התכניות שלי ליישור קו נכון לעכשיו:

1. החלפת וישרים (המוכר טוען שהוחלפו הוישרים למקוריים במוסך מורשה, מיכאל אמר שהם לא מקוריים בגלל שהחריקה).

2. ניקוי וליטוש הפנסים הקדמיים - במצב דיי טוב אבל זה אחד הדברים המיוחדים ברכב אז לפחות שיהיה נקי.

3. טיימינג (עושים אחרי 60K או 5 שנים, הרכב בן 5 שנים השבוע) וטיפול 10K (שמנים, פילטרים...)

4. פחחות ודיטיילינג מקצועי (כרגע עשיתי ווקס, אבל חייב מישהו מקצועי, ישנן שריטות מסביב לרכב, מכת פח קלה מאוד על הכנף, כמה מכות קטנות על המכסה מנוע, מקדימה כנראה מישהו נכנס ברכב במהירות נמוכה אז קצת שבור הטומבון איפה שהניקלים של אלפא)

לאט לאט, אין משהו יותר מדי יקר ברשימה.

שבוע טוב לכולם!

עריכה אחרונה על ידי SmartCoupe

היום:

בעבר:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה,בדיוק הדגם שהיה לי,אחלה רכב שגרם לי לחייך הרבה.

שמור על הרכב ןתהנה ממנו לשנים רבות.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

11129809_10206515912361960_7635557113565273033_n.jpg?oh=d9fa514851495cb43f68ef53f763c1df&oe=55ACBEAB

שבוע עבר, ואני עדיין עם חיוך על הפנים.

נכון לעכשיו הרכב שותה 1 ל12 (ב90% נסיעות עירוניות), מעלה לי חיוך בכל פעם שאני מתניעה אותה...

LOVE IS IN THE AIR (החברה מתחילה לקנא)

היום:

בעבר:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון קצר-

לכל מי שעושה העברת בעלות על האלפא- מגיע טיפול ראשון חינם (שמן מנוע+פילטר שמן) במוסך מורשה סמל'ת.

היום מימשתי את האפשרות הזו במוסך סמל'ת ראשון לציון-

הגעתי בשעה 8 וחצי למוסך המרכזי של אלפא כמו שתיאמתי. הגיע אלי איש שירות נחמד הציג בפני על הדרך היסטורית טיפולים מפורטת (שמשום מה לא הסכימו לתת לי אף פעם) של היד הראשונה של הרכב.

נתן לי הצעות מחיר (מאוד מופרכות) על ה"פגמים" ברכב:

תיקון מנגנון כסא נהג - צריך להחליף את כל המנגנון למרות שחלק קטן נשבר, יעלה קרוב ל1000 שקל.

(כולל מעמ ועבודה).

טיימינג- עם משאבת מים (לטענתו חייבים כל טיפול טיימינג), ורצועות מנוע - 2500 שקל. (כולל מעמ ועבודה).

יש לי שבר קטן ליד הניקלים הקדמיים בטומבון- לטענת הפחח חייבים להחליף טומבון והתענוג יעלה לי, תשמעו טוב- 4000 שקל! (לא כולל מעמ ועבודה)

בכל מקרה, הגעתי אליו הוא הסביר לי מה עושים בטיפול חינם, בנוסף אמר לי (מיוזמתו) שהמכונאי מעיף מבט על כל מכלול הרכב ומעדכן אותי בלייב אם צריך לעשות משהו (שמנים\פילטרים\רפידות\דיסקים...) ולא יעשה כלום בלי לעדכן אותי. למזלי לא התקשר והמכונאי דיבר איתי אישית אמר שהרכב שמור מאוד, מטופל, והמכלולים במצב חדש (בכל זאת 48K ק'מ).

מהמוסך לקחו אותי (במונית, על חשבון המוסך) למשרד.

וכנ"ל בחזור.

סה"כ לקח להם 3 שעות.

בנוסף קיבלתי שטיפה חיצונית + פנימית מהשטיפה ממול- ממישתי רק את הפנימית (החיצונית במכונת שטיפה-לא מתאים לי).

סה"כ תשלום על כל הטיפול- 10 שקלים (טיפ לבחור שניקה לי את הרכב מבפנים והתעקש לעבוד עוד קצת על הרכב ועבר לי על הג'אנטים, ועשה עבודה טובה מבפנים.

חשוב להעביר למי שקונה אלפא שמגיע לו טיפול חינם במוסך מורשה!

הבא ברשימת היישור קו שלי : טיפול טיימינג (לפי הספר- 60K או 5 שנים, הרכב בן 5 שנים) - עלות ממוצעת 1200-1300 כולל עבודה. אעשה את זה בשבועות הקרובים.

היום:

בעבר:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אני קיבלתי את הטיפול חינם בזמנו. לא מימשתי כי העדפתי לטפל במקום הקבוע שכבר מכיר את הרכב.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תתחדש. אין כמו להגשים חלום בעמל כפיך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שבת בבוקר, זה הזמן לקצת פינוקים-

החלטתי לנקות את המנוע, עשיתי שיעורי בית ולקחתי שמן (שמן נשק צבאי), מטלית מיקרופייבר, חומר לניקוי מנועים, והתחלתי לעבוד-

זה לפני:

55574d73874c9.jpg

55574d738d943.jpg

וזה אחרי:

55574d7394c66.jpg

55574d73a2eac.jpg

55574d739c4e6.jpg

שבוע טוב

היום:

בעבר: