Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב ידני קטן עד 15000

Inbar Weiner
שימו לב! השרשור הזה בן 3355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

מעוניין לקנות רכב חדש.

לאחרונה הסתכלתי על כל מיני דגמים כגון סיאט מי שברולט ספארק וכד' - התקציב היה עד 40 אלף .

לאחר מחשבה החלטתי בסוף לוותר על רכב שהוא יחסית חדש(2011+) וללכת על רכבים קצת יותר ישנים.

אני מתעניין ברכבים שמחירם עד 15 אלף ש"ח קטנות לא צורכות הרבה דלק ידניות ועם כמה שפחות תקלות(עד כמה שאפשר לפחות).

הבנתי שמה שממולץ בעיקרון זה פיג'ו 2006(2003 ומעלה ידנית מנוע 1400) פיאט ספייס וכד'.

אשמח לעוד המלצות כגון - מה לחפש ברכב מבחינת תקלות , מה הקילומטראז הסביר לרכישת רכב בסגנון (כרגע ביד 2 מפורסמים כמה דגמים שהקילומטראז שלהם 200אלף ומעלה), ושאלות שכדי לדעת עליהן תשובה כגון מה החליפו ברכב לאחרונה טיפולים וכד' וכמובן לגבי עוד רכבים מומלצים.

תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר כמובן שאחכה לרכב נורמלי.

השאלה אם יש דגמים מומלצים בתקציב ועל מה צריך להסתכל.. בוא נגיד שאני מוכן להוסיף עוד 5000 ש"ח אם זאת תיהיה מציאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה מחפשים את הרכב שמטופל בצורה הטובה ביותר עם היסטוריית טיפולים מלאה ומתועדת, טסט ארוך ושכל המכלולים בו עובדים. למידע נוסף ממליץ לקרוא את המדריך שכתבתי ונמצא בחתימה שלי (בתקציב הזה השלב של הבדיקה במכון לא תמיד אמין כי יהיו מלא כסתח"ים לכן מומלץ לבדוק במוסך שאתה מכיר וסומך עליו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה על הטיפים אשמח לשמוע עוד. בנתיים מצאתי פיגו 206 שנת 2004 עם 190 אלף קמ מנוע 1400 ידנית דורש 11 אלף.

הלכתי לראות אותה לא מזמן על פניו הבחור נחמד ונראה אמין לחלוטין . דיברנו דוגרי על הכל , הוא אמר שיש בעיה קטנה בהגה שצריך להחליף משאבת הגה בגלל שהשמן בורח ובאמת שעשיתי סיבוב ההגה היה ממש כמו אבן. הבנתי שעלות של משאבת דלק היא 1500 שקל בערך.

בנוסף על פניו הרכב היה מוזנח מבחינה חיצונית היה מלא אבק בייחוד היום עם הכמות שיש זה היה נראה לא משהו אבל שטיפה קטנה והכל בסדר (על פניו) בנוסף לא נראו מכות או שריטות בולטות. בנוגע לנהיגה האוטו נסע בסדר גמור לא קרטע ההילוכים עברו חלק מזגן אורות והכל כמו שצריך. העניין המרכזי הוא שהוא לא החליף לאוטו לא רצועת טיימינג לא ברקסים ולא קלאץ לאחרונה - רצועת טיימינג אמר שהוא החליף איפשהו בשנת 2009-2010 ובנוגע לברקסים לפני שנתיים וקלאץ לא זוכר. הגעתי איתו למצב של 8000 מחיר אחרון ובדיקה גם עליי במידה ןלא יהיו תקלות יוצאות דופן ובמידה וכן חצי חצי. חשבתי על זה עוד קצת עם כל התיקונים זה יגיע לאיזור ה11-12 אלף במידה ואני עושה משאבת הגה טיימינג וברקסים או קלאצ שסביר להניח שגם צריך לעשות לפחות אחד מהם או את שניהם. אמרתי לו בסופו של דבר 7000 שח מחיר אחרון שלי ונתתי לו לחשןב על זה. מה אתם אןמרים? שווה 8000 או7000 אם בכלל ? תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק השוס הגדול ברכב הזה?

משאבת הגה - 1500 שקל

קלאצ' - 1500 שקל

טיימינג - 2000 שקל

בלמים - 500 ש"ח

ואלוהים יודע איפה יש עוד נזילות, חופשים וכו'...

סה"כ אתה מתחיל עם רכב של 7000 ש"ח, משקיע עוד 5000 ש"ח ומקווה לטוב - ועדיין כל מה שיש לך זו פיג'ו בת 11.

גם ב-15 אלף אפשר למצוא פונטו ספייס מודל 2006 ולהישאר עם עודף לתיקונים כאלה ואחרים. אני מכרתי פונטו כזו לפני שנתיים בדיוק ב-15.5 אלף, אז כמה הן יכולות לעלות היום? סביבות 10K אני מניח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לקנות רכב כמה שיותר חדש מבחינת שנתון, כמה שיותר מאובזר מבחינת מערכות (ABS), גיר ידני (אמין וזול יותר). אופציה טובה זה יונדאי גטס (רק לא ברמת גימור GLF הנחותה) אל תתפשר מבחינת היסטוריית טיפולים ובדיקה כמובן לפני קנייה.

כעת: יונדאי i10 שנת 2015, 1.0, ידנית.

בעבר: יונדאי אקסנט שנת 2005, 1.5, אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...