Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים מומלצים לאלפא מיטו?

Eddard
שימו לב! השרשור הזה בן 2690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קניתי אלפא מיטו 2010 (בגרסאת ה155 כ"ס), הצמיגים הקדמיים שחוקים להדהים וצריך להחליף אותם. למה מומלץ?

כרגע יש 195/55/16, אני לא זוכר של איזו חברה אבל סט תואם לקדמיים והאחוריים.

מחפש לא להתקמצן, אבל אני גם לא חורך אספלט במקצועי.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברישיון מופיע 87V, מה זה אומר?

זה רכב ראשון שלי, אני אפילו לא יודע כמה עולים צמיגים סטנדרטיים. בוא נאמר העלות של צמיגים איכותיים סטנדרטיים, ואז עוד קצת.

הדרישות שלי הן נסיעה לעבודה ובחזרה הביתה, עם קצת פאן כשהדרך מאפשרת.

אולי מתישהו בעתיד אני אקח אותה למסלול שקרוב לבית ;)

עריכה אחרונה על ידי Eddard
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומר שאסור להתקין ברכב שלך צמיגים בעלי קוד מהירות H.

לעניין המחיר - צמיגים שאפשר לקנות לרכב שלך מתחילים מ 350 שקלים ) אני מדבר על falken ze 912,

קצת יותר יקר Toyo cf2.

ו השמיים הם הגבול - 700 או 800 שקלים, אפילו יותר.

לכן התקציב הוא זה שקובע.

אמרת שאינך רוצה להתקמצן. לכן לא ברור לי, על מה להמליץ לך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומר שאתה מחוייב לצמיגים בקוד זהה או גבוה יותר.

במידה הנוכחית, הצמיגים היחידים שאני מוצא שאיכשהו אפשר לקרוא להם ספורטיביים הם הטויו T1R (שהביקורת עליו לא תמיד חיובית, בדגש על דפנות רכות שדורשות ל"א גבוה מהרגיל) בעלות של כ-440 ש"ח. באמצע, יוקוהמה Advan V103 (לא מכיר), ובקצה השני של ספקטרום המחיר, סביב 900 ש"ח יש את הדנלופ Sport Maxx TT (שגם עליו ביקורות שנויות), שיקר בעיקר בגלל שהוא ראן-פלאט.

באמצע ומתחת (מבחינת המחיר) יש צמיגים שנעים בין "ירוקים" בעליל לבין טורינג/נוחות בעיקר, ביניהם:

פאלקן ZE914, הנקוק K115, גודייר EfficientGrip Performance או Excellence, דנלופ BluResponse, טויו CF2, מישלין אנרג'י,

קונטיננטל 5 PremiumContact ו-EcoContact 5, פירלי P1, יוקוהמה C.Drive2, קלבר דינקסר HP3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://tires.yad2.co.il/?utm_source=tires4u&utm_medium=redirecting&utm_campaign=tires4u

כנס לאתר הזה תרשום את מידת הצמיג רוחב וחתך

וזה ימצא לך את כל הצמיגים שמתאימים לך במחירים הכי זולים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

באתר טייר-קלאב תוכל למצוא את הפאלקן ZE914 שהוזכר פה בעלות של 342 ש"ח לצמיג כולל מע"מ, איזון והתקנה.

הצמיג מצטיין בחסכון בדלק, אחיזה מעולה ברטוב, רכות ונוחות.

בנוסף, על כל זוג צמיגים תקבל 100 ש"ח מתנה לקניות ברשתות קבוצת FOX.

נשמח לעמוד לרשותך פה בפורום או במוקד הטלפוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

לפי מיטב ידיעתי אלפא מיטו מגיעה עם GOODYEAR בהרכבה ראשונה עם צמיג EXCELLENCE שאזל .

במקום אני יכול להציע לך את הצמיג עם הדירוג הכי גבוה שיש ה EFFICIENTGRIP PERFORMANCE שמגיע בקרוב לארץ (סיכוי גבוה ביותר לייצור 2015).

בעלות של 532 ש"ח לצמיג כולל מע"מ התקנה החלפת שסתום ואיזון.

*הנחת 5% נוספים לחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלבלתם אותי לגמרי, מה רע במידה של הצמיג? אני לא להוט מדי להתחיל להחליף את כל ארבעת הגלגלים.

בדקתי וכרגע יש על הרכב Conti Premium Contact 2 בכל ארבעת הצמיגים, זה טוב? ראיתי שהם יחסית בחלק העליון של הסקאלה. זה מה שחשבתי לשלם גם, 600 או 700 שקל לצמיג, סה"כ אני שם את החיים שלי בידיים של הצמיג הזה (וגם את הפאן ;)).

זרקתם שמות של 7000 צמיגים וההמלצות היחידות שהוצאתי מפה הן פאלקן וגודייר (משני בעלי העסקים פה..), טויו והדאנלופ היקר. למישהו יש המלצה קצת יותר קונקרטית? מה לכם יש על הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין רע במידת הצמיגים הנוכחית, היא פשוט לא מכילה מבחר של צמיגים ספורטיביים.

כמו שציינתי, במידה הנוכחית יש קונטי פרימיום 5 שיהיה עדיף על ה-2.

והוא אמור להיות צמיג טוב, אבל לא ספורטיבי בהווייתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בין צמיג ספורטיבי ללא ספורטיבי? והאם אני צריך בכלל צמיג ספורטיבי?

איזה צמיג יש שהוא ספורטיבי במידה באיזור ה600 שקל? ועל מה אני מוותר בזה שאני הולך עליו או על צמיג שלא מוגדר ספורטיבי באותה עלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצמיג ספורטיבי אתה מוותר על אורך החיים של הצמיג (נשחק מהר יותר ), שקט וחסכון בדלק לטובת אחיזה משופרת.

צמיג ספורטיבי לא יקר במידה שלך הוא Toyo t1r.

אם אתה נוהג רגוע, אין טעם לקנות צמיגים ספורטיביים ואפשר בהחלט להסתפק בפאלקן 914 או Toyo cf2.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים מציעים איזון בין משתנים מסויימים, כמו (אך לא מוגבל ל)- אחיזה, שחיקה, התנגדות לגלגול, נוחות.

צמיג ספורטיבי בדר"כ ימיר את קצב השחיקה באחיזה עדיפה ופגיעה בהתנגדות לגלגול.

צמיג "ירוק" עשוי להמיר את כלל המשתנים תמורת התנגדות לגלגול נמוכה שמשמעה חסכון בדלק.

צמיג טורינג ישמור על איזשהו מאזן ביניים, בדגש על נוחות.

כל זה מאוד כללי, וצמיגים מחולקים לקטגוריות נוספות, אבל זה אמור לעזור לך להבין את העקרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה שלי: יוקוהאמה c.drive2, קונטיננטל premium contact2 או goodyear efficient grip כאשר האחרון הוא צמיג חסכוני יותר על חשבון אחיזה (לא במונחים קריטיים).

שים לב שקוד המהירות חייב להיות V או גבוה יותר, מה זה גבוה יותר? כתוב בגוגל tire speed rating chart ותקבל טבלה.

קוד העומס גם כן חייב להיות 87 או יותר.

בנוסף, שים לב שאתה קונה צמיגים שגילם לא יותר משנה, לא רואה סיבה לשלם מחיר מלא על מוצר ישן.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ.

סתם.

למי שתוהה, בזמנו קניתי goodyear efficientgrip ושנה אחרי זה החלפתי את הקדמיים בt1r וגילגלתי אותם אחורה.

אם מישהו מגיע לשרשור הזה אי פעם עם הלתבטות דומה, הgoodyear יותר שקטים אבל הt1r העבירו את הכוח לכביש הרבה הרבה יותר טוב, במיוחד כשהם היו טריים, היום הם פחות מחזיקים למרות שהם נראים סבבה לגמרי בבדיקה חיצונית.

אבל עבר עוד זמן ואני מרגיש את הזמן שלי מחליק, אני מחפש צמיג במידה הזאת שבמהותו הוא ספורטיבי, נניח עד 600-700 שקל לצמיג. יש לי אופציה יותר טובה מאשר הt1r? למישהו יש ניסיון עם הyokohama? האם הpirelli p1 הוא אך ורק צמיג ירוק או שיש בו גם אחיזה ספורטיבית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...