Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גנבו לי את האוטו [206]

Dark Muse
שימו לב! השרשור הזה בן 3323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסך הכל היה לי אותו שנה וחצי, פיג'ו 206 XS כסופה משנת 2004. כמובן שמאז שרכשתי אותו ב-24 אלף שקלים, טיפלתי בו היטב ונסיתי להפוך את החוויה בו לנוחה יותר, עם רמקולים ומערכת טובה, ריפוד גג חדש וגלגלים חדשים קטנים ויפים יותר. אוטו שעמלתי עליו בהיותי סטודנט ורכשתי לאחר חיסכון רב, אוטו ראשון לאחר שבע שנים שלא נהגתי מאז שהוצאתי רישיון.

ואז אני בא לחניה ברחוב כמה דקות מהבית שלי, ואני מגלה שמשהו לא כשורה. מסתכל ימינה מסתכל שמאלה, מנסה לעכל רגע איפה האוטו - הוא לא שם. זו תחושה מוזרה כי זה חוסר אונים מוחלט. אין הרבה מה לעשות, כמו ברק שמכה בך בפתאומיות. אתה תוהה לעצמך אם אולי באמת החנת כאן, ומתחיל לעשות חיפושים ברחובות מקבילים ובאזורים שבהם אתה רגיל להחנות. אבל אין כלום. האוטו האהוב והיחידי בבית, שמשרת את כולם, שהשקעתי בו, נעלם מהעולם, והוא היה רק יממה אחת לפני. במקומו עומדת פיג'ו 107 אחרת, לא שלך.

מעבר לאיבוד ערך של 20 אלף שקל, מאחר ולא עשיתי מקיף, יותר כואב תחושת החוסר אונים וגזרת הגורל. כל כך הרבה מכוניות יותר טובות וחדישות חונות באזור, אזור מרכזי בבת-ים ממש ליד הטיילת, לא איזו שכונה צדדית, ודווקא את האוטו בן 10 השנים שלי גונבים? כמובן שאני לא מאחל לאף אחד דבר כזה, פשוט זה מרגיש דמיוני לחלוטין והזוי, למה דווקא אני? כמובן שבאותו הרגע הלכתי למשטרה להגיש תלונה, ואתה כל הזמן תוהה איך כל כך בקלות לוקחים אוטו של מישהו אחר למרות שיש אזעקה ואימובילייזר. עדין קשה לתפוס (בחיי שעוד עשיתי סיבוב לחפש אותו שמא אולי הזיתי).

בכל אופן, רציתי לפרוק תחושה קשה שעדין אני מעכל.

אם מישהו בכל זאת שם לב לפיג'ו 206 כסופה עם שתי דלתות וסאנרוף שהפלסטיק שלו קצת מתקלף, ג'אנטים שחורים ומדבקה של עוגיפלצת מאחור, מספר רישוי עם שלושה 000 באמצע! וידית דלת נהג שקצת קלופה, בבקשה שישלח לי הודעה, אני הודה לו מאוד. נכון שצריך לבלוע רוק ולהמשיך הלאה, אבל עכשיו אני אצטרך לחסוך עוד כמה חודשים טובים כדי להגיע לסכום סביר לרכישת רכב חדש. אם יהיה נס ואמצא את האוטו לפני, זה יקל עליי מאוד.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי Dark Muse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצטער מאוד לשמוע, לא משנה בן כמה הרכב היום גונבים הכל!

בדקת אולי יש בסביבה מצלמות אבטחה של בניינים ליד שאולי רואים משהו?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר. אחת הסיבות שאני לא מעוניין לרכוש רכב חדש זה בדיוק מה שאמרת - "למה שיגנבו את שלי, רכב של 15 אלף שקל, שלצידי יש מכונית ב-130 אלף שקל".

אני מתאר את ההרגשה שלך, לא נעים בכלל. מקווה שתמצא אותה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר. אחת הסיבות שאני לא מעוניין לרכוש רכב חדש זה בדיוק מה שאמרת - "למה שיגנבו את שלי, רכב של 15 אלף שקל, שלצידי יש מכונית ב-130 אלף שקל".

אני מתאר את ההרגשה שלך, לא נעים בכלל. מקווה שתמצא אותה!

אז זה סותר את המחשבה שלך,הרי גנבו את שלו,ברכב חדש יש לך מקיף כך שבמקרה של גניבה אתה מקבל כסף.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם היית לאחרונה במוסך, פנצ'רייה או מקום אחר בו מסרת מפתחות לרכב/קוד אימובילייזר לאדם אחר?

הייתי במוסך לפני חצי שנה בערך, מוסך ידוע ומוערך בפורום. אין לי חשדות כלפי אף אחד, פשוט מישהו שם עין והחליט לגנוב כנראה...

תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל כך מבאס. לא פעם חשבתי על זה שאחרי שהשקעתי ברכב כמה עשרות אלפי שקלים, הבאתי אותו למצב חדש ממש- יום אחד הוא יכול לא להיות שם.

לדעתי זו "הזמנה" לתיקון רכב אחר אחרי תאונה או תקלה יקרה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבת ים, אם אני אראה את הרכב אני אודיע לך, אני גר קרוב מאוד לטיילת ויוצא לי לעבור שם יחסית הרבה אז אני אבדוק את הנושא ואם אהיה היום (כמעט בטוח שכן) ביפו וכו' אני אבדוק בתוך השכונות אולי הרכב מוחבא שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבת ים, אם אני אראה את הרכב אני אודיע לך, אני גר קרוב מאוד לטיילת ויוצא לי לעבור שם יחסית הרבה אז אני אבדוק את הנושא ואם אהיה היום (כמעט בטוח שכן) ביפו וכו' אני אבדוק בתוך השכונות אולי הרכב מוחבא שם.

תודה רבה! זה אוטו לא נפוץ (אין הרבה פיג'ו 206 עם סאנרוף) אבל המשטרה מחפשת רק לפי מספר רכב כנראה, שזה אולי החלק הכי קל להחלפה ברכב :\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...