Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוכבת אופניים שמתעדת "עבירות תנועה" לדבריה, בתל אביב

dor501
שימו לב! השרשור הזה בן 3338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

היום נסעתי באזור תל אביב קרוב לדיזנגוף סנטר, באחד הצמתים שבאזור הרמזורים לא עבדו והייתי צריך להתקדם קצת קדימה (בערך על המעבר חצייה) כדי לשפר שדה ראייה על מנת לא להתפרץ לצומת.

פתאום רוכבת אופניים עם מצלמת וידאו קפצה מאיזשהו מקום והתחילה לצלם אותי ולהגיד בקול "רכב מספר *** עשה עבירת תנועה חמורה, עוד עבריין בכבישים לטיפולכם", אני כמובן פתחתי את החלון ושאלתי אותה מה היא רוצה ממני, והיא צעקה שאני עבריין.

לצערי, לא מותקנת ברכבי מצלמת דשבורד שהייתה יכולה לעזור במקרה זה, ורוכבת האופניים צילמה רק את הרכב ומעבר החצייה ואמרה שגם לא נתתי זכות קדימה להולכי רגל (אין רמזורים והולכי הרגל היו רחוקים), משיחתי עם עוברי אורח שהיו שם, הם מכירים אותה והיא ידועה בתור אחת שמטיילת בעיר ומחפשת על מי ליפול, היא שולחת הכל למשטרה ולעיתים אנשים מקבלים דוחות וזימונים לתחנה בגללה.

מישהו יודע מה ניתן לעשות? זה נכון שעמידה על מעבר חצייה גוררת דו"ח אבל במקרה זה מוצדקת לחלוטין אך אין לי איך להוכיח זאת.

קרה לכם בעבר מקרה הזוי שכזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית מקליט את כל אותם אלו שטענו שהיא "משועממת" ומבקש מהם להעיד לטובתך אם וכאשר העסק יגיע לבית משפט. בנוסף, אפשר להרים פוסט בפייסבוק/צינור ולקרוא לאנשים שזומנו בגללה, להתאגד ולהגיש תביעה נגדית על הטרדה ומסירת מידע כוזב (מה שככל הנראה לא יקרה לעולם).

מצד שני, תגיד תודה שהיא לא נכנסת בך עם האופניים במכוון ומנסה להוציא כסף מהביטוח ת"כ שהיא נשענת על טענה של תאונה ורשלנות מצידך. יש גם טיפוסים כאלה.

ובלי קשר, במדינה הזו מומלץ שתצטייד במצלמת דאשבורד. אם לא בגלל אזרחים משועממים, אז לבטח בגלל שוטרים טובים וטהורים.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך הייתי הולך למשטרה ומתלונן על מישהי שקפצה עלי ברמזור והתחילה להאשים אותך בדברים כשכל מה שעשית היה לשפר שדה ראיה כדי לא לפגוע בהולכי רגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית מקליט את כל אותם אלו שטענו שהיא "משועממת" ומבקש מהם להעיד לטובתך אם וכאשר העסק יגיע לבית משפט. בנוסף, אפשר להרים פוסט בפייסבוק/צינור ולקרוא לאנשים שזומנו בגללה, להתאגד ולהגיש תביעה נגדית על הטרדה ומסירת מידע כוזב (מה שככל הנראה לא יקרה לעולם).

מצד שני, תגיד תודה שהיא לא נכנסת בך עם האופניים במכוון ומנסה להוציא כסף מהביטוח ת"כ שהיא נשענת על טענה של תאונה ורשלנות מצידך. יש גם טיפוסים כאלה.

ובלי קשר, במדינה הזו מומלץ שתצטייד במצלמת דאשבורד. אם לא בגלל אזרחים משועממים, אז לבטח בגלל שוטרים טובים וטהורים.

רציתי לקחת מספרי טלפון לעדויות במקרה הצורך אך האנשים ששאלתי אותם לא היו שם באותו רגע, הם מכירים אותה באופן כללי.

לא יכולתי לעצור בדיוק כשזה קרה, לא הייתה שם חנייה ולא רציתי לחסום את כל הכביש.

בנוסף לכך, אם כבר מדברים על עבירות תנועה היא נעצרה באמצע צומת מרכזית, ללא קסדה, והפריעה לתנועה תוך שלדבריה היא "עושה צדק".

עוד דבר, עכשיו חבר נוסף שהיה איתי ברכב נזכר שהיא הייתה מאחורינו עוד בצומת שקדמה לצומת ההיא שהייתה במרחק רב.

נכון לעכשיו אני מצטער שלא התקשרתי למשטרה לדווח על הטרדה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש -ממה אתה בעצם דואג? אם ,לדבריך, לא ביצעת עבירה -הרי שאין לך ממה לחשוש. ולחילופין -אם אכן ביצעת עבירה, והיא תועדה במצלמה, ייתכן ותקבל דו"ח הביתה על סמך חומר הצילום (במיוחד אם הבחורה הינה שוטרת/מתנדבת/נאמנת תנועה וכד').

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין די בחומר המצולם(וגם אין צורך בו בעקרון) בכדי לפתוח תלונת אזרח על ביצוע עברת תנועה.

על האזרח לגשת לת.המשטרה ולהגיש תלונה. התלונה מועברת למח' התנועה אשר בה שוטר בוחן את הראיות, והוא אשר מחליט האם להגיש(או לא) דו"ח.

רוב תלונות האזרח אינן מתגבשות לכדי דו"ח.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי גם עם ביצעת עברת תנואה לא תקבל שום דו"ח הבייתה על סמך צילום.

אלא עם היא כן היא שוטרת ואז היא הייתה מעכבת אותך במקום.

עוד הזויה במסווה של לוחמת צדק.

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...