Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש למישהו ניסיון עם רפליקות של נעלי ריצה?

ronka
שימו לב! השרשור הזה בן 3436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי רפליקה של NIKE FREE RUN 5.0 במחיר מציאה של 49$ ורציתי לדעת אם למישהו יש פה ניסיון עם נעליים כאלה והאם זה בזבוז כסף או ששווה?

אני לא אחד שרץ מרחקים גדולים ככה שלא מחכים לנעליים עומס גדול.

How many of us ever know what it is to become the perfect version of ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מציאה? זה מציאה?

קנה נעליים נורמליות במחיר נורמלי ותיהנה קודם כול (!!) מאורך חיים נורמלי של מוצר נורמלי.

הבריאות זה בונוס.

)במקרה שלי, נאמן לאמינות המופלגת של סוקוני)

אפשר להזמין מחו"ל ולחסוך במידה ואתה יודע בדיוק מה אתה רוצה.

אפשר גם לקנות בארץ, כך או כך אתה תחסוך 49$ מיותרים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מזמין נעליים מזוייפות.

חבר הזמין לאשתו קרוקס מזוייפות "כי זה אותו דבר בשליש מחיר". הגיעו לו קרוקס מפלסטיק, המקום היחיד שהם הלכו אליו היה הפח.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה נעליי ריצה בלי לוודא שהם סופר נוחות לי

ובטח שמדובר בנייק (שלדעתי צריכים להפסיק לייצר נעליים או בעצם כל דבר חוץ מכובעים)

ועוד חיקוי של נייק? רד מהעניין

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי רץ עם נייקי פרי גם אם הן זוג מקורי.

לריצה קנה זוג סאקוני. ההבדל מורגש כבר אחרי 2 ק״מ.

או אסיקס

"אם אי פעם המהירות תהרוג אותי , אל תבכו , כי אני אחייך". פול ווקר ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי בעבר 2 זוגות נעליים,אחת באמת במחיר זול יחסית והשניה יותר יקרה אבל עם התחייבות המוכר למקורי.

שתיהן מצאו את עצמן בפח אחרי כמה דקות.

אני לא הייתי עושה את אותה טעות שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שתקנה דבר כזה? אני מנסה לחשוב.. לא מצליח.

תשקיע בדיוק עוד 50 שקל ותקנה נעליים אפילו פשוטות אבל מקוריות. ה"רפליקות" בשפה היפה כמו שאתה קורה להן, אני אוהב לקרוא להן כ"זיוף לקמצנים", מכילות כלום ושום דבר, שום מרככים, ושום בולמי זעזועים.

אישית, הלכתי על הנייק 3.0 (עלה לי כ490 שקל בעודפים בחולון) ואני מאוד מבסוט! כמובן שהן רק לחדר כושר ולא מתאימות לריצה בחוץ.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתם נורא מגזימים .. הרעיון לקנות זיוף הגיע אחרי שחבר שרץ כ35 ק"מ בממומצע בשבוע המליץ לי על הזיוף שהוא בעצמו קנה(FREE RUN 5.0) ואמר שהן ממש נוחות לו בריצות.

רציתי לראות אם יש למישהו פה יש ניסיון עם הזיופים האלה ולשמוע מה דעתו.

אני בסך הכל חשבתי להישתמש בנעליים האלה לחדר כושר ומקסימום לריצה שתיים בשבוע של כ3 ק"מ וגם זה לא כל שבוע.

אל תשכחו שהזיופים ובכללי המוצרים של הסיניים היום הם לא כמו של פעם ואפשר לראות מוצרים ממש טובים שלהם בעולם הטלפונים גם כן.

How many of us ever know what it is to become the perfect version of ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהם נראים טוב זה משהו אחד,

זה שהם לא הונדסו לרגל אנושית זה משהו אחר.

אני לא הייתי לובש רפליקה של נעל או של משקפי שמש מהסיבה שלא בא לי כאבי גב וברכיים אחרי האימון ולא בא לי לפגוע בראיה שלי.

אתה שואל אותנו אם כדאי ואז מתרץ למה כן כדאי אז למה אתה מתייעץ פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי קונה נעליים מזויפות. נעל זה מוצר מאוד חשוב. במיוחד נעל שמתכוונים לרוץ איתה.

בנעל מזוייפת קיים סיכוי ממשי לפגוע בברכיים ובגב שלך.

זה שחבר שלך מרוצה לא מעיד עליך, אורטופדיה זה אינדיבידואלי.

כמה כבר תחסוך? 100 ש"ח? למוצר עם תוחלת חיים של שנתיים-שלוש זה נראה לי לא משתלם במיוחד...

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שנים חבר חזר מהמזרח והביא לי מתנה רפליקה נייק אייר שוקס ,כמו אלו :

http://www.bombayharbor.com/productImage/0115177001278062724/Shoes_Usd29_35_Pr_Nike_Air_Shox.jpg

רק מהתבוננות מקרוב שמים לב שמדובר בזיוף ,אבל איכות החומר רחוקה מאוד מהמקור

לאחר שהלכתי איתם בלבד זמן מועט מאוד חלקים בגומי של הסוליה החלו להתלש ,סדקים החלו להופיע בעור.

לאחר זמן קצר פשוט הפסקתי ללכת איתם ,אמרתי לחבר "תודה על המתנה אבל בפעם הבאה תביא טובלרון".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...