Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעת מבחן קצרה בספורטאז' 1.6 החדש

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 3367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עכשיו מעניין יהיה לראות את ההצעה הבאה שלהם לחברי "אשמורת" על המנוע ה"רזה".

בהתבסס על המבצעים הקודמים שהם עשו אפשר להניח שתהיה הנחה של בין 5.0 ל 10.0 אלף שקל, תלוי כמה יחידות יעופו במחיר הרגיל.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה - אם ניתן להציע רכב כמו הספורטאז', שבאופן בסיסי עולה 150+, בכזה מחיר רק בגלל הקטנת המנוע - אז למה שלא יציעו דבר כזה, למשל, גם עם מכוניות מנהלים?

בשוק הרכב הישראלי, כמו שהוא בנוי כיום, לא יהיו הנחות/ מבצעים משמעותיים על רכבים שמשתתפים בשוק הליסינג.

זו הסיבה שלא תראה שום מבצע משמעותי לא על המזדה 3/6 ולא על הפוקוס/מונדאו ומקבילותיהן.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לומר שהמחיר של 135.0 אלף הוא לא מחיר מבצע. המבצע הוא בתוספות כמו מולטימדיה וכד'. בהחלט יש מצב שאחרי שיעופו כמה מאות מכוניות למתלהבים כמוני, יהיה מבצע הנחות או מבצע עם מועדון חבר או הוט או לקוראי ידיעות אחרונות או למנויי מפעל הפיס או למי שיבוא עם תחתונים כחולים.

לא הבנתי, יש עכשיו בנוסף מבצע השקה שבו מקבלים תוספות איבזור ללא תשלום נוסף?

עם אילו חישוקים הרכב מגיע, אותה צורה של דגם ה2.0 או 16״ אבל בעיצוב אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום בסוכנות ועשיתי נסיעת מבחן. הסקרנות הרגה אותי והייתי חייב ללכת לעשות על הרכב סיבוב. לא הרגשתי הבדל מהגרסא עם המנוע 2.0, והדבר היחידי ששמתי לב שאין מבחינת אבזור זה הבקרת שיוט.

נראה לי אני מתחיל לאהוב את הקטע הזה של ללכת לסוכנויות לעשות לבדוק רכבים 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאם יש בשורה אחת משמעותית עם הספורטאז' 1.6 הוא שהוא באמת אלטרנטיבה לגיטימית לרכב משפחתי מרווח.

אני לא חושב שהדרישות מרכב משפחתי יהיו שהוא "יקרע את האספלט", אלא יותר אספקטים של נוחיות ותמורה למחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 ויהיה ביקוש, אין לי ספק, כי המוצר הבסיסי אכן אטרקטיבי לחובבי הז'אנר.

הבעיה היא שהיבואן הספציפי איטי ושמרן - ולכן אני לא רואה את זה קורה כל כך מהר. יבוא הפיקנטו 'ספורט' היה בצנרת למעלה משנה, עד שזה קרה. הסיד/פרוסיד GT לא הגיעו עד היום וספק אם יגיעו.

אני ראיתי בעבודה קיה סיד קופה מהדגם החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר לקחתי את מנהלת הבית לעשות סיבוב על הספורטאז', לראות שהיא מסתדרת איתו. היה רק הדגם של ה 2.0 ליטר.

אח"כ נהגתי בעצמי באוטו.

השורה התחתונה ה 2.0 ליטר בהחלט יותר חזק, אבל בנהיגה מנהלתית רגילה זה לא מורגש. זה מורגש כשמדביקים את הדוושה לפח.

נתנה אישור. עכשיו צריך לנסות לסגור עסקה.

עריכה אחרונה על ידי discoTD5

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל אני לא קורא שרשורים כאלה ארוכים (באמת שאין לי סבלנות), אבל הספורטאז' החדשה די מעניינת אותי למרות שאין סיכוי בעולם שיהיה לי את הכסף בזמן הקרוב (סטודנט עני לתואר שני בכל זאת). בכל מקרה נראה שקיה שיחקו אותה עם הקטע של להפוך את הספורטאז' לקרוסאובר. אם הייתי צריך לקנות קרוסאובר עכשיו לא הייתי חושב פעמיים. שלעומת הקרוסאוברים האחרים המצועצעים אין ספק שיש פה אלטרנטיבה שהיא יותר איכותית ומעט אפילו יוקרתית מהאחרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף יש ג'יפ במחיר נורמלי... ברור שלא ג'יפ לשטח, אבל כן משהו שנותן תחושה עם ביצועים טובים. אנסה לשכנע את אבא שלי להביא במקום משפחתית חדשה את הרכב הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשוק הרכב הישראלי, כמו שהוא בנוי כיום, לא יהיו הנחות/ מבצעים משמעותיים על רכבים שמשתתפים בשוק הליסינג.

זו הסיבה שלא תראה שום מבצע משמעותי לא על המזדה 3/6 ולא על הפוקוס/מונדאו ומקבילותיהן.

הכל עניין של היצע, ביקוש ותיזמון.

כאשר רכב חדש מגיע לשוק אין שום סיכוי לקבל עליו הנחה, חבר שלי בזמנו בירר לגבי I30 סטיישן החדשה כאשר הגיעה לארץ, יד ראשונה מליסינג והוא קיבל הצעה של מחיר מלא - 128 אלף ש"ח, משמע בלי הנחה בכלל.

לעומת זאת היום לאחר ששוק הליסינג מיצא את הפוקוס, ניתן למצוא אותן גם יד ראשונה 0 ק"מ ב 90-95 אלף ש"ח.

להזכירך היחידות האחרונות של מזדה 3 נמכרו ב 105 אלף ש"ח עבור גרסת ה 2 ליטר, וזה עוד ישירות מהיבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...