Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעת מבחן קצרה בספורטאז' 1.6 החדש

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 3370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יואב,

כן...אבל...

לא מדובר ברכב יוקרה אלא ברכב מקטגוריה שעד לאחרונה לא ממש הייתה נגישה לכל "עם ישראל [(חי) בסרט]" שפתאום כן נגישה לעם העממי.

רק שהעם העממי צריך גם להחזיק את הרכב וצריכת הדלק של הדאסטר כמעט חצי מהספורטאג', יש 4X4 אמיתי ויש יכולת שטח אמיתית כך שהורדת המחיר של הספורטאג' (שהיא נהדרת לעצמה) לא תרוקן את אולמות התצוגה של דאציה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה,

לא כתבתי שתהיה נהירה מדאצ'יה לקיאה. אתה מוזמן לקרוא שוב. ושוב.

כתבתי שקיאה יצטרכו לשים תורמט לנהל תורים. כמו שדאצ'יה לא תיקח לקוחות מהספורטאז'. קהלים שונים.

מי שרוצה עגבניות לא נכנס אליך לחנות. ומי שרוצה עקרבוטית מאולפת עם קוקיות לא נכנס לשופרסל.

mogo - התלבטתי. באמת. והחלטתי שאני בכל זאת מזמין את הספורטאז'. זה לא קשור לעניין הדגם שיוחלף, כי שנה אחרי שיצא יונדאי חדש יצא גם ספורטאז' חדש. זה עניין של חיבור. הספורטאז התאים לי, ויותר מזה לאישתי. אני יכול לגלות שאפשר להשיג קפטיבה עם מנוע 2.4 ליטר (ספורט) ב 143.0 אלף שקל כולל רישוי ומובילאיי. גם ליסינג 0 ק"מ. עשיתי גם נסיעת מבחן עליו, והוא הפתיע מאוד לטובה. זה עדיין לא גרם לי לשנות את דעתי. לא אהבתי את העיצוב שלו, למרות שהוא הפתיע מאוד באיכות ובנסיעה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי שקיאה יצטרכו לשים תורמט לנהל תורים...

אה יש לקאיה כאלה עוד ממה שהם העמיסו בסמל"ת.

הנציג של סמל"ת נתן להם את זה סגור באריזה ואמר שהם שברו את הראש שנתיים, לא הצליחו להבין מה זה.

מעולם לא ראו את זה שם.:lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה יש לקאיה כאלה עוד ממה שהם העמיסו בסמל"ת.

הנציג של סמל"ת נתן להם את זה סגור באריזה ואמר שהם שברו את הראש שנתיים, לא הצליחו להבין מה זה.

מעולם לא ראו את זה שם.:lol:

אחת התגובות החזקות שקראתי כאן בפורום (ואני כאן כבר די הרבה זמן כקורא)

כה לחי

"הצלחה פירושה לעבוד בחריצות שמונה שעות ביום, עד שתקבל קידום ותוכל לעבוד שתיים-עשרה שעות ביום." (רוברט פרוסט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...