Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיזוג הבית איזה מזגן?

michael carmi
שימו לב! השרשור הזה בן 3381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני מתלבט בין שני מערכות לחימום הבית, הבית הוא סה"כ 690 מטר 2 חדרי שינה וסלון ומטבח מחוברים, הדירה ממוקמת בקומה אחרונה בירושלים.

ההתלבטות שלי היא בין התקנה של שלוש מזגנים עצמאיים לבין התקנה של מערכת אחת לשלוש וזאת מהסיבה שאני לא רוצה להתקין 3 מנועים על הגג (גג משותף)

האם המערכת 1 ל 3 מומלצת? או שעדיף להתקין 3 מזגנים נפרדים לכל חדר?

אחת החנויות מורשה של תדיראן המליץ לי לא להתקין מזגן לחימום אלא להתקין מערכת צרפתית שעובדת על עקרון שלא כלכך הבנתי (משהו עם שני מתכות והיא נראית כמו הסקה שתלוייה על הקיר)

לסיכום: מה האפשרויות הקיימות?

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מתכוון לדירה של 69 מ"ר ולא 690 מ"ר כמו שרשמת...

אתה מדבר על אינוורטרים או מזגני ON\OFF ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן 60 מטר , אני לא כלכך יודע מה אני רוצה אבל הומלץ לי על אינוורטרים ב 1:3 השאלה אם אכן ממולץ?

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על מערכת מולטי 1:3 (יש לכל המותגים כאלה סטים).

בגדול, כמו שכבר הבנת, אין ניסיון נצבר (לאורך שנים) עם המערכות האלו, מדובר בעניין חדש.

1 כ"ס אינוורטר (נפרד, רגיל) של תדיראן עולה 2250 ש"ח בערך.זה הבדל של מאות בודדות של שקלים ביחס לדגמים הרגילים (ON OFF).

לפחות כאן במרכז, הם עובדים מעולה גם בחימום (בתקופה זו).

היתרון המשמעותי של האינוורטרים בתקופה זו הוא בעוצמת חימום שאינה מייבשת מהר את האויר.

בניגוד למזגני ON OFF או כל אמצעי חימום אחר שעובד ב"פול גז" ואז נח, האינוורטר מחמם את החדר ואז שומר על החום באמצעות עבודה ממושכת על הספק נמוך מאוד (מה שמוצא אויר חמים ולא מחניק) שגם משאיר את האויר יותר לך ביחס לאמצעי חימום אחרים.

צריך לבדוק מול היבואן\יצרן מה באמת הגבול התחתון שהמזגן יכול לחמם בו, כי ירושלים היא עיר שיודעת שלג בחורף, וישנם מזגנים שיש להם גוף חימום במעבה שנועד להפשרה של קרח במקומות שיודעים קור קיצוני.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנקל שלי ,

אינוורטר חוסך בחשבון החשמל פעמיים,

פעם אחת שהוא עובד , אז הוא יותר חסכוני בחשמל

פעם שניה שהוא מתקלקל, אז לא עובד בכלל וחוסך עוד יותר

הבעיה היא שהמקרה השני קורה הרבה יותר ממה שמתוכנן , אז לפחות תדאג לאחריות ארוכה ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה הייתם ממליצים להתקין 3 מזגנים נפרדים לכל חדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בבית יש 2 מזגנים אינוורטר.

1 של אלקטרה 1 כ"ס

1 של פודיטצו 2.5 כ"ס שניהם עובדים כבר 5 שנים בערך. אין בעיות.

בדירה של חבר.

יש 2 מזגנים אלקו הי טק. אינווטר 1.5 כ"ס. בני שנה וחצי.

אחד כבר התקלקל 3 פעמים.

השני תקין. כרגע.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל עניין ושאלה של כמה אתה עושה שימוש במזגן.

יש אנשים העושים שימוש של שבוע במהלך כל השנה המזגן ( יום כאן ויום שם ) בימים קיצוניים.

העניין הוא כזה, אם אתה מאלו או אתם מאלו העושים שימשו במקרי קיצון במזגנים, לך על ההכי זול עם האחריות הארוכה ביותר.

גם אם זה ON/OFF זה ממש לא קריטי עבורכם.

מה שכן, מי שעושה שימוש נאמן במזגן, מפעיל אותו במשך ימים שלמים גם בקיץ וגם בחורף לאנשים האלו, מומלץ אינוונטור שכן, אני מאלו שבקיץ המזגן יכול לעבוד גם חודשיים ובחורף עוד חודש חודשיים. לכן עבורי זה חסכון די משמעותי למשל לאורך זמן די קצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזגן יהיה בשימוש יומיומי, מבירור שערכתי האינוורטר אכן '' עדין '' יותר, ושינויי טמפרטורה בחדר עלולים לגרום לו לעבוד קשה והבלאי בהתאם, טכנאי של תדיראן טוען שאם מדובר בחלל שמרבים לפתוח בו חלונות או דלתות זאת אומרת שינויי טמפרטורה רבים,אזי אינוורטר בגלל רגישותו הרבה לשינוי טמפרטורה מועד יותר לפורענות ועלות התיקון שלו גבוה משמעותית ממזמן טיפש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...