Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתחרה לקולונייט 845

שימו לב! השרשור הזה בן 3146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 236
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קצת גולשים מהנושא- אבל מספיק 35-40 מ"ל של קולונייט לרכב בגודל ממוצע (סופר מיני\ משפחתית קומפקטית). בבקבוק יש 500 מ"ל (בערך).

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבע בקבוק?! אני מדבר על ניסוי על פאנל, לא על כל הצי של אלביט

וזה יקח זמן... עובר דירה

בקצב הזה נראה לי אנחנו נמשיך עם ה845 - עוד לא ראיתי יורש חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, הניסיון שלי מאז ומתמיד היה עם ווקס בצורת נוזל.

חוץ מזה שתמיד התעסקתי עם חומרים זולים וברמה נמוכה, ה845 היה הווקס הכי טוב שעבדתי אתו.

יישום קל, הסרה קלה, אין כתמים על גומי/פלסטיק, והתוצאה מכובדת.

אני מאמין שגם עם ווקס מוצק אני יסתדר.

אבל החשש מלהזמין מוצר שלא יגרום לי להיות מרוצה הוא דיי גדול.

אגב, כמה שחיפשתי (ואולי לא חיפשתי יסודי) לא מצאתי תוצאות משתמשים של פרויקט קטן/גדול עם החומר הנ"ל.

קיים אשכול כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החומר לא מוכר בארץ, כמו עשרות רבות של חומרים וחברות אחרים/ות.

מכיר את החשש מ"נפילה".

לי יש נסיון עם המוצר, אבל המילה שלי היא טיפה בים, כי כמו שאמרת, אין ביקורות מהארץ כמו שיש נניח על mpl ושות'.

מצרף לך לינק שישנה את דעתך ככל הנראה, שרשורפלצת מדיטיילינג וורלד שכולו מוקדש למוצר.

קח את הזמן.

Soft 99 Fusso Coat - what a wax !

עריכה אחרונה על ידי sciPoPo

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ניסיון מוצלח והמלצה על הפוסו גם ממני וגם מגבע (זה עם היונדאי בסמלון), הווקס/אוטם הזה מאד מוצלח ונותן לעניות דעתי כמה יתרונות על ה845. אם אתה לא רוצה להתנסות במוצרים חדשים אז לשם מה נפתח הנושא כאן ? במקרה הכי גרוע אתה מוכר יד שניה ומתקדמים הלאה.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

KoM:

רוצה להתנסות זה ברור, אבל חכם יותר מצדי לראות תוצאות שלו על רכב אחד ואולי יותר ומשם להחליט.

לקרוא קצת על החומר ולשמוע דעות שונות עליו אז להחליט, להזמין, לחכות ולהתאכזב לא שווה את זה.

אבל באותה נשימה :wink:

sciPoPo:

יש שם הרבה מה לקרוא, זה פוסט ארוך שדורש שיקראו אותו בשעת לילה מאוחרת :lol:

ממה שהבנתי הוא מסיר swirl (או לפחות את הקלות שבהם) זה נכון?

וראיתי שהפחית לא בשפה שאני יקרא בעתיד הרחוק.

מה הוראות השימוש? אני מורח ויכול לחכות 20 דקות+,

ואז מסיר?

סה"כ ממה שהספקתי לראות זה נראה לא פחות ממדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסיר סווירלים, אלא ממלא אותם.

כמו גלייז.

והוא באמת עושה את זה בצורה שאתה לא מצפה לה, מווקס/אוטם.

שימוש בעזרת פד צהוב של מגס, שהרטבתי אותו בריסוס עדין של מים לפני כל מעבר, כדי שלא יספוג יותר מידי חומר ושהשכבות יהיו דקות ואחידות.

תשתמש בכמה שפחות חומר, אתה צריך ממש נגיעה.

10 דקות של המתנה הספיקו לי ביום חם יחסית (בדוק עם האצבע, העבר אותה מעל המשטח לאחר היישום וההמתנה, אם החומר נמרח, השאר אותו לעוד כמה דקות, אם החומר מתנקה, זה הזמן לבאפינג).

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ניסיון מוצלח והמלצה על הפוסו גם ממני וגם מגבע (זה עם היונדאי בסמלון), הווקס/אוטם הזה מאד מוצלח ונותן לעניות דעתי כמה יתרונות על ה845. אם אתה לא רוצה להתנסות במוצרים חדשים אז לשם מה נפתח הנושא כאן ? במקרה הכי גרוע אתה מוכר יד שניה ומתקדמים הלאה.

אני פתחתי את הנושא.

יוזמן בתחילת החודש הבא :)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פתחתי את הנושא.

יוזמן בתחילת החודש הבא :)

שכנעו אותך? בוגד! קולונייט לא ישכח לך את זה :lol:

שהוא יגיע תעלה קצת תמונות - לא נתקלתי בכאלו כאן אצלנו.

לא מסיר סווירלים, אלא ממלא אותם.

כמו גלייז.

והוא באמת עושה את זה בצורה שאתה לא מצפה לה, מווקס/אוטם.

שימוש בעזרת פד צהוב של מגס, שהרטבתי אותו בריסוס עדין של מים לפני כל מעבר, כדי שלא יספוג יותר מידי חומר ושהשכבות יהיו דקות ואחידות.

תשתמש בכמה שפחות חומר, אתה צריך ממש נגיעה.

10 דקות של המתנה הספיקו לי ביום חם יחסית (בדוק עם האצבע, העבר אותה מעל המשטח לאחר היישום וההמתנה, אם החומר נמרח, השאר אותו לעוד כמה דקות, אם החומר מתנקה, זה הזמן לבאפינג).

מרוב ששקעתי בתמונות אפילו לא שמתי לב שמדובר על אוטם, חשבתי שזה ווקס :oops:

הפד של MG מגיע (כמו בקישור שצרפת) בקופסא?

ובגלל שמדובר על חומר שהוא לא נוזלי כמו ה845, אולי עדיף להשתמש משהו אחר?

לדוגמא אפליקטור של OPT:

http://www.autostore.co.il/%D7%90%D7%A4%D7%9C%D7%99%D7%A7%D7%98%D7%95%D7%A8-%D7%95%D7%95%D7%A7%D7%A1-%D7%99%D7%93%D7%A0%D7%99-OPTIMUM.html

או:

Chemical Guys Black W-APS

לצערי הרב אין אפשרות להשיג אף אחד מהם בארץ (אם יש המלצה לחנות שכן יש לה במלאי - אז על הדרך)

אבל בכל אופן זה לא עדיף מאשר הפד שבא עם האוטם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפד שבא עם הפוסו לא משהו בלשון המעטה, שמור אותו לצמיגים או משהו. מצד שני פד צהוב של מגס מספיק בהחלט ליישום קליל של הפוסו. יש משהו קצת לא "זורם" בהסרה שלו, בגלל שהוא מאד שומני, יכול להיות שזה סתם שריטה שלי, זה בטח לא משהו שפסל אותו או משפיע במשהו על היכולות והפיצ'רים של המוצר.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקולונייט קודם ילמדו לעשות אריזות נורמאליות, אחרי זה שיעלבו. בלתי אפשרי לעבוד עם הבקבוק של ה845

התלונה היחידה שלי בנוגע לאריזה זה הפקק, לפעמים ההברגה נהרסת ואז אין אפשרות לסגור את הבקבוק.

חוץ מזה? היה לי דיי נוח לעבוד אתו, עצם העובדה שהחומר גם נוזלי עזרה לי מאוד.

הפד שבא עם הפוסו לא משהו בלשון המעטה, שמור אותו לצמיגים או משהו. מצד שני פד צהוב של מגס מספיק בהחלט ליישום קליל של הפוסו. יש משהו קצת לא "זורם" בהסרה שלו, בגלל שהוא מאד שומני, יכול להיות שזה סתם שריטה שלי, זה בטח לא משהו שפסל אותו או משפיע במשהו על היכולות והפיצ'רים של המוצר.

אחרי ההסרה שלו ישנו סוגי של "שומן" שנשאר על הפח? (שאני לא יחליט להביא דיסק חח)

ושוב לגבי השאלה הקודמת, לא עדיף לעבור לאפליקטור קצת יותר מקצועי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...