Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה רכב אספנות הוא חלום שלכם?

רועי עוזרי
שימו לב! השרשור הזה בן 3544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רובכם אנשים צנועים , ובחרתם רכבים דיי ברי השגה .

אם אני צריך לבחור 3 מכוניות זה AC COBRA , GT40 וTBIRD 57

לצערי לא נראה לי שאני אגשים את החלמות האלו.

אבל לפחות את החלום הראשוני השגתי

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

776_tatra2941.jpg64-Ginetta-G4-num151-DV-10-MO-05.jpg161981-500-0.jpgBugatti_Type-101-berline-LePoix-1952.jpgAuCr 31342B.jpegMinteguiBook1.jpg49163327.jpg

יש לי בערך 30-40, אבל בתור פתיחה...

למי ששואל זה השוסון, לא הוויליס, וזה יהיה שוסון משופר כמו שהיו באגד (מנוע לילנד, הילוכים חצי אוטומטיים, הגה כוח, דאבל ג'נט)

עריכה אחרונה על ידי Tatra

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לך זה יקבל אישור בארץ?

שאלה טובה. כנראה שזה יצריך מאבק מאחר שלא מוגדר כרכב אספנות עיני החוק. אני יודע שהיו מגעים עם מורגן לנציגות רשמית והדגם הספצפי הזה מאד פשוט לטיפול, מנוע S&S קירור אוויר. דיון תיאורטי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגאל, לא מזמן היתה לי הזדמנות לרכוש אחת כזו, יד ראשונה, שנת 70, במחיר מצחיק...

אם הייתי יודע שאתה מחפש, הייתי מפנה אותך אליו.

שרשור "חלומות" כזה צריך לעלות לעיתים תכופות יותר, אולי יותר אנשים יגשימו אותם.

יש אחת בגבעתיים אבל אני מחפש את הצורה של 1968/1969 שנות ה-70 לא מלהיבה אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדודג' כמו של אל בנדי.

אם מעניין אותך , דודג כמו של אל בנדי, אני מכיר אחת מענינת. צור איתי קשר אם אתה מעונין להפוך חלום למציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרנספורטר סינכרו שנות ה80, שיצטרף ל78 2000CC שלי לטיולים עם המשפחה...חלום שעוד יקרה

לנסיעה ביום יום- סאאב 99/900 2 דלתות, עדיף טורבו

חלום רחוק - GMC MOTORHOME לטיול של חוצה אמריקה עם כל המשפחה ואולי אפילו להביא אותה לארץ אחרי

"אלה שרוקדים נראים משוגעים בעיני אלה שלא שומעים את המוזיקה" :turn-l: תבקרו..הסיפור של רכב האספנות הראשון שלי... VW BUS 1978 [url]http://www.wix.com/omergart/nirvw/page-1#!__page-1/my-car[/url]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד חלמתי לשפץ רכב אספנות. הנושא הזה נמצא בליבי מאז ומתמיד. מאחר ולא הצלחתי להגשים את החלום, פניתי ל"אגף" הדו גלגלי.

לפני כשנתיים שיפצתי סוזוקי DR650 שיפוץ כללי ומקיף שכלל כל בורג ומכלול אפשרי.

ראו בקישור המצורף : http://www.fullgaz.co.il/forums/showthread.php?t=88745

אך בכל זאת חיידק שיפוץ מכונית לא עזב אותי.

החלום שלי הוא סוזוקי סמוראי.

ושאלת מיליון הדולר .......האם לדעתכם המקצועית ניתן לשפץ רכב בחניית הבית ? האם העובדה שאין אמצעים להרמת הרכב ( Lift ) אמורים להשפיע מאוד ?, או שניתן להתגבר על כך בעזרת "בוקים" שיש לי ?

על כל עניין מכני אוכל להתגבר אך עדיין מטריד אותי נושא הפחחות...!

אשמח להארותיכם/ הערותיכם, ואם תוכלו לשפוך קצת אור על נושא שיפוץ רכב בתנאים ביתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...