Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פינוק יום העצמאות מסמל"ת

amiger
שימו לב! השרשור הזה בן 3696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 98
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אקנה לך שלישית בירה ואתן לך את הכוס "פיאט" תנוח?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Amiger,תמסור להם שגם בעלי אלפא רוצים פינוק.

בתקופת המיטו שהיתה לי פינקו פעמיים בפרחים ואגרטל ופעם בדגם מוקטן על שלט,מאז שעברתי לגולייטה, נאדה:oops:

שכחתי לעדכן.יום לאחר פרסום ההודעה הנ"ל נוצר קשר מסמל"ת,בחלוף עוד יום המשלוח הגיע.

שאפו ענק!!

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לעדכן.יום לאחר פרסום ההודעה הנ"ל נוצר קשר מסמל"ת,בחלוף עוד יום המשלוח הגיע.

שאפו ענק!!

מוזר .. אבל על אף שהתיבה שלי כבר נקיה, שלחתי את המספר הסלולרי שלי אליהם בהודעה פרטית .... עדיין לא השיגו אותי ...

עוד יותר מוזר שבכל התקופה הזאת הצליחו לשלוח לי לא מעט סמסים לגבי המבצעים של הגיוליטה ....

העניין הוא לא הבירות - אלה העיקרון של שרות איכותי - להיות שקוף ואיכותי לאורך כל הדרך לא רק שזה נח לך כספק.

אז ממש לא מגיע להם שאפו - מוזר ועצוב שזה כך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את הקשר בין המתת לשקיפות, אבל נדמה לי שראוי שנציג סמל"ת כאן, שאני מעריך אינו זר לדיון המרתק הזה, יזרוק מילה, ירים טלפון, משהו, בכדי שעוד לקוח מרוצה יצטרף לקהל הלא גדול של הלקוחות. אם יש מחסור בבירות, לא אכפת לי שהבירות שלא קיבלתי יועברו הלאה ( אצלי ממילא אין מקום אחרי המבצע המרתק של בקבוק שני ב 4.90 ש"ח בשופרסל ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את הקשר בין המתת לשקיפות, אבל נדמה לי שראוי שנציג סמל"ת כאן, שאני מעריך אינו זר לדיון המרתק הזה, יזרוק מילה, ירים טלפון, משהו, בכדי שעוד לקוח מרוצה יצטרף לקהל הלא גדול של הלקוחות. ).

יש לי כבר 4 שנים אלפות שנרכשו חדשות מהיבואן - במהלך התקופהו הזאת חוויתי תופעות מאוד מוזרות לגבי המתנות שנשלחו לי כלקוח - בוא נגיד שמהירות ביצוע, איכות ביצוע ובכלל ביצוע .... לא היו החלק החזק של סמל"ת .... התחושה שאין משהו שלוקח אחריות ומוודא ביצוע ועמידה בלו"ז - בסה"כ מדובר על הכסף שלהם וחבל עליו.

שאלת למה אני מדבר על שקיפות - פשוט מאוד - כדאי פעם אחת ולתמיד לדעת מי ומתי מקבל מה - לקוח בחצי השנה הראשונה ? בשנה הראשונה ? בשנה וחצי ? בשנתיים ? בשלוש ? רק כאלו עם קרחת ? בלי קרחת ? לו הכללים היו ברורים לא הייתי מדבר על שקיפות - אבל הן לא :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם קרחת.

תקבל בירה תפסיק להתלונן?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כבר 4 שנים אלפות שנרכשו חדשות מהיבואן - במהלך התקופהו הזאת חוויתי תופעות מאוד מוזרות לגבי המתנות שנשלחו לי כלקוח - בוא נגיד שמהירות ביצוע, איכות ביצוע ובכלל ביצוע .... לא היו החלק החזק של סמל"ת .... התחושה שאין משהו שלוקח אחריות ומוודא ביצוע ועמידה בלו"ז - בסה"כ מדובר על הכסף שלהם וחבל עליו.

שאלת למה אני מדבר על שקיפות - פשוט מאוד - כדאי פעם אחת ולתמיד לדעת מי ומתי מקבל מה - לקוח בחצי השנה הראשונה ? בשנה הראשונה ? בשנה וחצי ? בשנתיים ? בשלוש ? רק כאלו עם קרחת ? בלי קרחת ? לו הכללים היו ברורים לא הייתי מדבר על שקיפות - אבל הן לא :(

אני לא מבין אותך, דיי, עבר.

גם אני לא קיבלתי את המתנה למרות שקניתי אלפא לפני כמה חודשים. אם לא הייתי נחשף לשרשור הזה לא הייתי יודע בכלל שהם מחלקים את האריזה הזאת.

שבוע אחרי החג ראיתי שסמל"ת שלחו לי הודעה פרטית בפורום, אם הייתי רואה את זה ביום- יומיים אחרי שהם שלחו הייתי משאיר פרטים כדי שישלחו גם אלי את זה, אבל זה כבר עבר. דלג. לא צריך לבכות על כל דבר.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...