Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס E55 AMG

iceman
שימו לב! השרשור הזה בן 7116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה קורה?

היום שנסעתי באיזור הרצליה פיתוח ראיתי מכונית שנסעה בכיוון הנגדי, מרצדס, עם חישוקים גדולים במיוחד ופנסים מסוג קסנון. זיהיתי ישר שמדובר במרצדס E החדשה. אבל כשסובבתי במהירות את הראש לכיוון המרצדס ראיתי 4 אגזוזים, 2 בכל צד, וכתובית AMG בימין של תא המטען. עכשיו, את הרכב הנ"ל לא מייבאים באופן סדיר לארץ, ואני מאמין שהוא מאד מאד מאד יקר בחו"ל. האם מישהו ראה גם כן את המכונית המדוברת?

דרך אגב, מדובר ברכב שעולה בארה"ב 80,000 $ מבדיקה שערכתי באתר האינטרנט של מרצדס בארה"ב. יש לרכב הספק של 469 כוחות סוס ב-6100 סל"ד.

תמונות להמחשה מהאינטרנט:

mercedes_e55new.jpg

E55_main.jpg

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה צבע ?

אני פעם אחת נסעתי להנאתי וקלטתי בזווית של העין דלת גראז' חשמלית מתחילה להסגר, בחצי שניה שהספקתי להציץ ראיתי שם את הE 55 AMG החדשה.

כמה ימים אח"כ נדהמתי לראות באיזו מהירות הוא נוהג על פסי האטה.

זאת שאני ראיתי היא בצבע זהב או כסף, אני לא זוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תכנס לסוכנות מרצדס עם הכסף, הם ישמחו להזמין אותה עבורך.

מאז כניסתו של המנהל החדש למותג מרצדס בארץ, הם התחילו להביא כל רכב שמרצדס מייצרת - במידה ואתה מוכן לשלם את המחיר שלו.

לפיכך *כל* רכב שיש למרצדס - אתה יכול להזמין... אפילו SLR אם נשארו כמה יחידות בודדות שעוד לא הוזמנו :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב היה בצבע כסף..

דרך אגב, באמת יש לאחרונה הרבה רכבים של מרצדס שעברו ב-AMG. כמו איזה 4 SL55 AMG

שראיתי ועוד. בכל מקרה רציתי לציין את ה-SLK החדשה, שהיא פשוט מ-ד-ה-י-מ-ה. יש לה נוכחות

ויופי מאד מיוחד, והיא מאד מזכירה בקווים שלה את ה-SLR הגדולה. בכל אופן מרצדס הוציאו את המכונית

בעלת אחד העיצובים היותר יפים משאר המכוניות שלה (לדעתי) ומעניין מה ההעדפה של אנשים תהיה,

Z4 או SLK.

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ראיתי אצלנו באיזור פעמיים כבר מרצדס amg לא זוכר איזה סוג... יכול להיות s600 a.m.g?? יש דבר כזה? בקיצור אם תפתחו עיתון ידיעות של יום שבת ותלכו למוסף ממון ולמכירות רכב ותגיעו לעמוד של מרצדס תראו שחברה הינומה מוטורס אני חושב מציעה sl55 amg ועוד סוג כלשהו של amg לא זוכר ולפנ כמה זמן גם הייתה להם למכירה slk amg...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה...

אין דבר כזה s 600 amg יש s55 amg

ובקשר להינומה מוטורס אתה יכול ללכת לשם ולראות אותה מדהימה מבפנים (היכרות אישית)

ובקשר לנושא התרד גם אני ראיתי את ה- E 55 amg בצבע כסף - מדהימה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האח הידד. האם לפנינו עוד שרשור התפקדות של כל מי שראה מרצדס זו או אחרת?

יש לי הרגשה שבסוף נישבר ונקים פורום שבו יהיה שרשור לכל מרצדס משופרת בארץ שתחתיו יוכלו להתפקד כל מי שראו אותה, וכל מי שלא ראה יוכל לקרוא את שמות המאושרים ולקנא בגורלם ששפר עליהם. אולי אפילו נארגן טיולים מאורגנים לכיכר המדינה לראות את הקלימן, להרצליה פיתוח כדי לראות איזו AMG ולמחסום קלנדיה כדי לראות מוניות.

מי שכל המידע שיש לו להוסיף לשרשור זה הוא העובדה שגם הוא ראה את הרכב הנ"ל מחלון האוטובוס בדרך לביצ'פר - אבקשו להמנע מכתיבת תגובה ולהסתפק בלספר על החוויה המרגשת לחבריו הקרובים בשלל אמצעי ההתקשרות האחרים העומדים לרשות האדם המודרני.

מה, כזה שרשור יפה. לא חבל שיינעל?

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיעה הזמן שיופיעו קצת מכוניות מרהיבות עיינים וביצועים כמובן... כי בחו"ל תמיד רואים כאלה והאנשים שם בכלל לא מתרגשים!!! (ובארץ יש ת'בררה)המבין יבין.....

רבנו רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיעה הזמן שיופיעו קצת מכוניות מרהיבות עיינים וביצועים כמובן... כי בחו"ל תמיד רואים כאלה והאנשים שם בכלל לא מתרגשים!!! (ובארץ יש ת'בררה)המבין יבין.....

אתה רוצה מכונית מעניינת שכדי להזכיר פה בת'רד

בזמן היציאה שלי מת''מ בב''ש ועד ליציה מהעיר (לכיוון אופקים) יש בערך 15 ק''מ

ואני וחבר שלי הצלנו ליספור 103 לאנטיסים

מה אני מנסה להגיד כאן שלא כל רכב שהוא קצת מיוחד שווה שיפתחו עליו ת'רד

זאץ סה''כ מרצדס שאם יהיה לך מספיק כסף היבואן יביא לך אותה

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"זאת בסך בכל מרצדס..." כל אוטו פה הוא בסך הכל אוטו!!

אז מה? בגלל זה אסור לאנשים והנות ולספר מה שהם ראו?

וחוץ מזה.. כל מרצדס שווה שיפתחו עליה תרד

"לא תמצא שני רכבי מרצדס זהים היורדים מפס הייצור: כל אחד יכול לעצב לעצמו את הרכב לפי טעמו, עם המגע האישי המיוחד רק לו. רק חברה כמו מרצדס יכולה להעניק תשומת לב מוקפדת שכזו לכל מכונית – ולהגשים לכל רוכש את חלומו הפרטי.

המרצדס הראשונה שלך היא אבן-דרך בחיים. כאשר מתוודעים מקרוב לשלמות, כבר אין דרך חזרה.

כי יש איכויות שלעולם לא תשבע מהן. מרצדס, למשל."

http://www.mercedes-benz.co.il/mb_israel

הלוואי שלכולנו יהיו כאלו חמודות!

אם כבר מנוע... אז שיהיה לו קרבורטורים

www.psi.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לא תמצא שני רכבי מרצדס זהים היורדים מפס הייצור: כל אחד יכול לעצב לעצמו את הרכב לפי טעמו, עם המגע האישי המיוחד רק לו. רק חברה כמו מרצדס יכולה להעניק תשומת לב מוקפדת שכזו לכל מכונית – ולהגשים לכל רוכש את חלומו הפרטי.

המרצדס הראשונה שלך היא אבן-דרך בחיים. כאשר מתוודעים מקרוב לשלמות, כבר אין דרך חזרה.

כי יש איכויות שלעולם לא תשבע מהן. מרצדס, למשל."

http://www.mercedes-benz.co.il/mb_israel

הלוואי שלכולנו יהיו כאלו חמודות!

בעעע... אני הולך להקיא. אתה רוצה להגיד לי שאתה באמת קונה את הבולשיט סוכני מכירות הזה?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעעע... אני הולך להקיא. אתה רוצה להגיד לי שאתה באמת קונה את הבולשיט סוכני מכירות הזה?
אל תדאג רוני, אני אסדר לו איזה 190E מסוף שנות ה90 ותראה כמה מהר הוא ירצה להיפטר ממנה:lol:

נ.ב.

זה נכון שניתן להתאים מרצדס באופן אינדיבידואלי אך לומר ש"לא תמצא שני רכבי מרצדס זהים היורדים מפס הייצור" זה דבר שהוא רחוק מהמציאות (אלא אם רוצים לקטול את בקרת האיכות:wink:).

מצמץ, שאוהב רכבי מרצדס אך מסכים עם רוני לעניין הדברים שנאמרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסך הכל העתקתי את מה שכתוב...(מה שניקרא להמחשה בילבד)

ואני מבטיח לכם שכל מרצדס יותר טובה מהרבה מכוניות שאתם חושבים שיש להם פוטנציאל או משהו כזה...

גם אני יכול להראות לכם מרצדס 190 שכל אחד פה היה מת שתהיה לו אחת כזאת... העובדה היא שרוב בעלי מרצדס שומרים על האוטו שלהם בצורה משוגעת!!

לי יש קצת ניסיון עם מרצדס...

אפילו שאני נוהג על צרפתיות ואוהב אותם לא פחות... אבל מרצדס זה מרצדס!!

אם כבר מנוע... אז שיהיה לו קרבורטורים

www.psi.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסך הכל העתקתי את מה שכתוב...(מה שניקרא להמחשה בילבד)

ואני מבטיח לכם שכל מרצדס יותר טובה מהרבה מכוניות שאם חושבים שיש להם פוטנציאל או משהו כזה...

אבל מרצדס זה מרצדס!!

וואלה, שכנעת אותי...

אתה סוכן מכירות של מרצדס :-P

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...