Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא חשבתי שזה יקרה לי. קנינו רכב, ואני לא מצליח לנהוג

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 3600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דבר ראשון מומלץ לך להירגע! פשוט להיות רגוע ושליו...אז נכבה הרכב, אז מה? צפרו לך איזה פעם פעמיים, אז מה??

סע רגוע, יש רמזור אדום, תעביר לניוטרל, קצת לפני הירוק תן כמה תרגולים קטנים עם הקלאץ' עד שתתרגל אליו וכשיתחלף לירוק פשוט ברגוע, ואם אתה ממש לחוץ אז לאט לאט עם הקלאץ' ותתן אפילו קצת טורים שיגיע לאזור ה2500 וככה תדע שהרכב לא יתכבה פתאום במקרה וייצא לך זינוק טוב.

נהיגה זה טכניקה נטו! קצת תרגול ומתרגלים

כשעוד נהגתי על אוטומט נהגתי בעבודה על טרנספורטר אחרי המון זמן שלא נהגתי עם הילוכים, והגיר לא תמיד היה נוח והקלאץ לפעמים היה רך מדי(ביחס לרכב הידני שהיה לי יותר מאוחר) ולמרות זאת נשארתי רגוע ונחש מה, זה עבר! אומנם נכבה לי הרכב פעמיים בסה"כ וזה לא תמיד נעים אבל גם זה עובר...

להיות רגוע ושליו, זה המפתח!

ארבעה סאאבים בטייסת: 9-5 2002 2.3 טורבו 185 סוסים שוודים באורווה, 9-5 1999 2.3 טורבו 230 סוסים ולבסוף שלי 900 1997 2.0 ידנית ומטורבתת בעלת 230 סוסים באורווה עם פאק אחד בייצור: אדומה! 900 1995 2.3 קבריולט עם עוד 150 סוסים לנשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 425
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כאחד שפגש את רחמים, אני יכול להגיד בלב שלם שכל ההודעות שלכם "תרגע, הכל בסדר" לא יעזרו וחבל על מאמץ הכתיבה שלכם, זה נכתב כאן ונאמר ע"י המון אנשים (כולל אני) הרבה פעמים.

הפתרון הוא אחד ויחיד : הוא צריך לתרגל ולעשות X שעות על הרכב כמו שאחד לפני כמה הודעות אמר.

זה כמו הביצה והתרנגולת, כדי להרגיש ביטחון הוא צריך נסיון, אבל בלי ניסיון הוא מפחד לעלות על הרכב, בלי לעלות על הרכב לא יהיה לו נסיון.

רחמים - אני אשתדל להגיע גם במהלך הסופ"ש הקרוב, אם אצליח לתמרן ולמצוא את הזמן אנחנו נוסעים לים עם אחיך (אגב, אני לא מכיר את האזור אז איזה ים יש קרוב אליך?)

כל מי שיכול להגיע אליו ולעזור לו, זה יהיה מעולה, הוא צריך לצבור כמה שעות על הכביש כדי להרגיש ביטחון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רחמים שלום.

שלחתי לך הודעה פרטית ואשמח אם תמסור לי את פרטיך.

אני אומנם גר רחוק(חדרה), אבל אני יעשה מאמץ להגיע פעם אחת ולתת מזמני כי מאוד ריגשת אותי.

אני רק רוצה שתידע שמה שקורה לך הוא טבעי והגיוני מאוד.

אני מבין שהתסכול הרב שנוצר אצלך מהציפיות שהיו ולא התממשו גורם ללחץ נוסף, אבל אני בטוח שעם תרגול נכון תצליח להתגבר על הקשיים.

שיהיה חג שמח.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

אני רוצה לברך את כולכם בחג שמח.

יצא לי להיפגש עם היום חבר הפורום daniel.r.

אני רוצה להודות לדניאל היקר. כמו גם להודות שוב לחברים שפגשתי אותם לפני שבוע - שבוע וחצי.

דניאל הגיע אלי מרחוק.

אני כמובן לא אציין פרטים אישיים על אף אדם בלי רשותו, אבל זה שעת נסיעה, אם לא בקצת יותר.

אני אישית לא יכול לדבר על עצמי כל כך, מבחינה של לתת חוות דעת, או התרשמות. כי זה קשה להעיד על עצמך.

אבל אני יכול לספר על דניאל שהבן אדם פשוט הגיע אלי עם רצון לעזור לי ופשוט לא וויתר.

גם כשאמרתי לו שאני חושב שלא כדאי, שזה מסוכן שאני עוד לא יודע לחנות, שאולי בכל זאת אני אשאר בשיטה שלי

עם הזינוק בעליה בעזרת הטורים, כי השיטה שלו קצת מפחידה אותי או אני לא רגיל אליה - הוא לא וויתר לי.

הוא פשוט התעקש. עמד על כך שאם צריך לחנות, שאני אחנה.

אם צריך לעשות זינוק בעליה נורמלי, אני אעשה. בלי תירוצים.

היינו ביחד יותר משלוש שעות, הרגשתי ממש לא נעים שזה מתארך. דניאל בכלל לא לחץ עלי לסיים, להפך.

הוא אמר שמבחינתו ללכת אפילו בערב.

דניאל גם הכיר את אמי ואחי.

אמא אפילו אמרה שהוא הציע לה לעזור אישית אם צריך עזרה במשפחה. באמת שכל הכבוד.

אח שלי שמח ומאושר לראות אותי לומד ומשתפר, לראות שיש אנשים טובים שבאים לעזור לנו למשפחה שלנו.

אני מרגיש שהכרתי שיטות חדשות, אם זה נכון לכתוב את זה ככה.

אני יודע איפה הטעויות שלי פחות או יותר כמובן, כי זה בטח לוקח זמן לדעת את כל הטעויות שלך.

אבל אין ספק שהיה לי מאוד מלמד היום, מאוד כיף להכיר בן אדם כזה, זה הבן אדם הרביעי שאני מכיר מקארספורום.

אני תמיד אומר לכולם שאני מתרשם מטוב לבם של האנשים פה. זה פשוט משהו מדהים אותי כל פעם מחדש.

איך בן אדם שלא מכיר אותך, בכלל לא מכיר. מוכן להכיר עד אליך מרחק של שעה נסיעה. להקדיש לך מזמנו האישי.

כל החברים שהגיעו עד היום סירבו לקבל פיצוי או תמורה כלשהי.

אמרתי להם שאמא שלי מרגישה לא נעים שאני מתנהג ככה. שאסור. צריך לתת פיצוי כלשהו או לפחות לשלם על הדלק, משהו.

אני רוצה להודות לכם חברים יקרים, אני רוצה להודות לדניאל היקר, תודה למי שהגיע, תודה למי שעוד יגיע.

כל אדם שיבוא רק יעזור לי.

בדרך כלל המצב הוא שהאנשים הנפלאים פה טורחים להגיע, מלמדים אותי, משקיעים מזמנם ואני לא מתרגל מרוב פחד.

אם אני לא מתרגל - אני שוכח.

אבל אין לי איך לתרגל עם מישהו מלבד חברי הפורום.

לכן כל אדם שרוצה להגיע, בשמחה. אני מודה לכל החברים ששלחו לי הודעות, מקווה להכיר אתכם.

אנשים נפלאים יש לנו בפורום.

תודה דניאל, תודה לחברים שבאו פעם שעברה, תודה למי שעוד יבוא, תודה לכולם!

חג שמח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רחמים הפוסט שלך מאד מרגש וגם ההענות לעזרה של אנשים שלא מכירים אותך מרגשת מאד.

לדעתי למרות ואולי בגלל ההדרכה והתמיכה שאתה מקבל,חובה עליך גם לתרגל ללא חברי הפורום וזאת כדי שתיישם את מה שהחברים כאן מסבירים לך ובמקביל שלא תפתח תלות ב"נהג ותיק" שיושב לידך.

אתה חייב בהדרגה לרכוש אומץ לנהוג לבד ללא מלווה "ותיק" שלמעשה משרה עליך בטחון.

משהו נוסף שלדעתי הוא מאד חשוב במקרה שלך (ואני מתנצל מראש שאני הורס את ה"חגיגה"),יש גם אנשים פחות טובים בעולם,שים לב טוב מי מגיע אליך,דאג שיהיה עמך ברכב מכר או בן משפחה נוסף כך שלא תהיה ברכב לבד עם אדם זר שזה עתה הכרת,אל תתן לאף אחד את מפתח הרכב או לנהוג ברכב כדי שלא יגנבו לך אותו.

אולי זה נשמע קצת היסטרי אבל זה אני....חשדן.

אני בטוח שאחוז גבוה מאד מהאנשים שהציעו לעזור לך הם בעלי כוונות טובות אבל כמו שכתבתי,לא כולם כאלו לצערי,לכן תהיה ערני למתרחש.

בהצלחה

מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

m&m, לגבי החשדנות שלך, אכן יש לה הצדקה כלשהיא, בכל התקשרות עם אדם באינטרנט יש חששות ויש סכנות, אך גם המצב הוא הפוך. היה מישהו מהפורום ששלח לי הודעה לבדוק האם רחמים באמת מי שהוא אומר שהוא מתוך חשש שמא זה איזה תרגיל לחטוף אותו.

בכל מקרה צריך להפעיל שיקול דעת, אם הוא נפגש עם חבר פורום עם מספר גבוה יחסית של הודעות אפשר להניח באחוז גבוה כי אף אחד לא יגנוב לו את הרכב, וגם אם כן, יש ביטוח ..

בנוסף אגיד גם מה שאמרתי לאותו חבר הפורום, פשע ורמאות יש בכל מקום ומי שמתעסק בזה לא צריך את מצע הפורום, לגנוב את הרכב יכול להגיע מישהו לכל אחד מאיתנו ופשוט להעיף אותנו מהרכב ולגנוב אותו, הרבה יותר סביר והגיוני (שכן דרך האינטרנט יש דרכים לאתר את אותו הפושע).

לסיום אוסיף ואומר שכל חיי חייתי באינטרנט ופגשתי הרבה אנשים דרך האינטרנט, כולם היו אנשים טובים, חלקם לקחו אותו לעבודה, עם חלקם אני עדיין עובד כבר כמה שנים טובות, חלקם איבדתי קשר ו2 מהם הם היום החברים הכי טובים שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עוד עדכון חברים. אנחנו כבר הפכנו למשפחה פה.

יצא לי להיפגש כבר עם 4-5 חברים מפה. כל פגישה עזרה לי, אני שמח מאוד.

אני רק קודם אענה לתגובות הקודמות ואז אעדכן.

קודם כל דניאל, המון תודה לך. כל מה שאמרת עלי, אותו הדבר עליך ועל שאר החברים היקרים פה.

אתם אנשים מדהימים.

אלכס - שלחתי לך הודעה. תודה לך.

מאיר -

אני מסכים איתך.

אני צריך לנסות לתרגל לבד בכדי שלא אפתח תלות בנהג וותיק שיושב לידי.

למרות שאם היה לי בן אדם שיכול להיות המלווה שלי, נהג וותיק, שתמיד יכול להיות איתי - אני מאמין שזה היה נפלא.

פה אני במצב כרגע שאני תלוי בחברי הפורום היקרים.

אני מרגיש לא נעים שאני נאלץ לבקש מכם להגיע, שאני כל פעם אומר שאם יש מי שיכול להגיע, שיבוא בבקשה.

כי אין לי אף אחד אחר.

אני פשוט מפחד לתרגל לפחד. לא יודע למה.

אולי כי אם יכבה לי או אכנס לסיטואציה מפחידה אז לא אדע מה לעשות, הנהג הוותיק כבר יודע מה לעשות, ככה כשיש

לידך נהג וותיק הוא יכול לעזור לך. לתת לך עצה טובה. טיפ. הערה במקום.

בקשר להערה האחרונה שלך מאיר היקר -

אתה לא הורס את החגיגה, הכל בסדר. אחרי שקראתי מה שכתבת אמרתי לעצמי שאתה צודק.

לא חשבתי על זה לפני. כי אני פחות או יותר מתרשם מהאנשים דרך הפורום. כבר בהודעות פרטיות או בשיחות בפלאפון

אפשר לראות שהאנשים פה הם אנשים טובים שרוצים לעזור לי. לכן אף פעם לא חששתי אם מישהו ישאר לבד ברכב או לתת למישהו את המפתח.

phpclub -

חשבת שאני הולך לחטוף אותך? :-D

עדכון מהיום:

נפגשתי היום עם חבר הפורום יוסי.

יוסי הגיע אלי בשעות הבוקר. סביבות 11. היינו יחד עד 14:00 או קצת יותר.

כשהיינו יכולים להיות עוד, אבל הרגשתי לא נעים. יוסי לא לחץ כמובן, להפך. אמר לי שהוא יכול להישאר איתי עד הערב אפילו.

בזמן שהיינו ביחד עבדנו בעיקר אם אני לא טועה, יוסי גם בטח יתקן אותי אם ירצה, או אפילו יכתוב סיכום קצר גם, עבדנו בעיקר

על הקלאץ'. שזו הבעיה העיקרית שלי.

כמו שעברתי עם החבר דניאל שהגיע יום לפני, אותו הדבר עם יוסי.

ניסינו לתרגל כמה שיותר. יוסי לקח אותי למקומות עם שיפועים בכדי להקשות עלי עם הזינוקים בעליה.

לצערי, אני מאוכזב מעצמי מזה שיום לפני דניאל היה אצלי, עבד איתי על הקלאץ', איך זה שהיום עם יוסי שוב נכבה לי?

עבר בסך הכל יום אחד. כמה גרוע אתה צריך להיות בכדי שיכבה לך אם רק אתמול עבדת על זה?

אבל בסדר. זה כנראה רק אני ככה כי יוסי בכלל לא התרגש כשנכבה לי. להפך הוא אמר לי להירגע, להניע מחדש, הכל בסדר.

ניסינו גם לעבוד על חניות. להיכנס לצאת מחניות של נכים. מה שאני לא כל כך אוהב מהסיבה הפשוטה - חניית נכים

בדרך כלל קרובה לחנות, לקניון, למתחם. זה בדרך כלל המקום שבו יש הכי הרבה רכבים, צפוף. אני מפחד מזה.

אבל היום הלך לי בסדר.

אני לא יודע אם זה כי היום הכבישים היו ריקים. בדרך כלל הכבישים לא ככה.

למרות שאני מאמין שכן, כביש ריק מרגיע אותך יותר, אתה פחות לחוץ. אף אחד לא צופר לך. אתה לא תדרדר על אף אחד מאחורה.

אני כמובן לא יכול באמת לכתוב על עצמי המון, כי כמו שאמרתי אני לא יכול להעיד על עצמי.

בדרך כלל קשה. יותר קל כשמישהו מהצד צופה בך ואז חווה את דעתו. את ההתרשמות שלו ממך.

לכן אם יוסי ירצה להוסיף דבר מה, אני אשמח. יכול להיות שזה גם יכול להיות לעזר למען החברים הבאים שיקראו, ידעו על

מה צריך לעבוד איתי יותר. אם יהיו אנשים שישמחו להגיע כמובן.

אתם יודעים שאני שמח לקבל הודעות פרטיות עם הצעות לעזרה.

זה משמח אותי מאוד ועוזר לי.

תודה לך יוסי.

תודה שוב פעם לכל אותם החברים שהגיעו בפעמים קודמות, אני חייב לכולכם תודה ענקית.

אנשים נפלאים. מי שהגיע וגם מי שלא הגיע ורק קורא את הסיפור שלי, גם תודה לכם. תודה גם למי שיגיע, אני אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, אני מאוכזב מעצמי מזה שיום לפני דניאל היה אצלי, עבד איתי על הקלאץ', איך זה שהיום עם יוסי שוב נכבה לי?

עבר בסך הכל יום אחד. כמה גרוע אתה צריך להיות בכדי שיכבה לך אם רק אתמול עבדת על זה?

אבל בסדר. זה כנראה רק אני ככה כי יוסי בכלל לא התרגש כשנכבה לי. להפך הוא אמר לי להירגע, להניע מחדש, הכל בסדר.

רחמים שתדע לך שגם לנהגי מונית שירות בני 50 אשר נוהגים ברכבים מהסוג הזה עשרות שנים גם נכבה הרכב לפעמים.

קורה אין מה לעשות,וגם כשקורה זה לא כזה אסון,שיתפוצץ זה שמאחוריך (אם יש מישהו מאחורה),הפסד שלו על זה שהוא מתעצבן.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רחמים שתדע לך שגם לנהגי מונית שירות בני 50 אשר נוהגים ברכבים מהסוג הזה עשרות שנים גם נכבה הרכב לפעמים.

קורה אין מה לעשות,וגם כשקורה זה לא כזה אסון,שיתפוצץ זה שמאחוריך (אם יש מישהו מאחורה),הפסד שלו על זה שהוא מתעצבן.

היי גבי,

אתה צודק.

אבל קשה לי להבין את זה.

אני למדתי מהחברים פה שאם מצפצפים לך - תתעלם.

אבל זה קשה.

אני אולי בן אדם מוזר. כשמצפצפים לי אז אני מיידית נלחץ. אני שוכח כל מה שאני צריך לעשות.

היו פה כמה חברים שראו אותי במצבים כאלה.

זה אם מצפצפים לי. תחשוב אם נכבה לי, אני בכלל לא יודע מה לעשות.

כשמי שמאחורי צמוד אלי פלוס מצפצף לי אני נלחץ אני יכול בטעות לעזוב את רגל ימין מהברקס, האוטו ידרדר אל האוטו שמאחורי.

אני מפחד ממצבים כאלה. מאוד מפחד.

אם רק אנשים לא היו מצפצפים לך כשנכבה לי המנוע, אני מאמין שזה היה עוזר לי בקצת.

אני נהג חדש. אני נוהג ברכב מסחרי גדול יותר מרכב רגיל.

לוקח לי זמן למצוא את נקודת החיכוך.

אני מרים את הרגל מאוד לאט. מאוד מאוד לאט.

זה לוקח לי זמן.

אם אתה נהג וותיק יקר לא תצפצף לי אני אוכל לעשות את כל סדר הפעולות שצריך בכדי להתחיל נסיעה בצורה טובה.

ככה אתה גם לא תצפצף לי. גם אני לא אלחץ. גם לא יכבה לי שוב פעם אחר פעם אחר פעם. גם אני לא אדרדר אחורה.

זה מה שהייתי אומר לכל הנהגים שמתעצבנים עלי אם הייתי יכול להגיד להם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא - היה מישהו שכן. יודע מה אמרתי לו? מי יחטוף אותך בקריית גת? :-D

בכל מקרה, שמח לשמוע שאנשים מגיעים, אם יתאפשר לי אהיה איתך בקשר בסופ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי,

אני שמח לשמוע שהנושא מתקדם!

רציתי להגיע שוב אבל עוד לא יצא לי. אני מקווה שיצא לי להגיע בשבוע הבא. מקווה כמובן לראות התקדמות, אבל גם ליצור התקדמות ישמח אותי.

סך הכל אתה גם נהג חדש ללא ניסיון כלל בהשתלבות בתנועה ובתפעול, נוסף לכך עבר הרבה זמן מאז שלמדת והוצאת רישיון ועכשיו אתה לומד קצת מחדש, וגם הרכב גדול.

זה טבעי שזה מלחיץ נהג במצבך, אבל אתה גם חייב ללמוד להתעלם מצפצופים כאמור.

ואל תשפוט את עצמך לגבי מנוע כבה ברמה יומית. תבדוק את ההתקדמות בעוד חודשיים, מקווה שעד אז תהיה נהג מנוסה!

אני לא חושב שתתמכר לליווי, אני רק מקווה ומייחל ליום שתגיע למצב שיש לך מספיק ביטחון לתרגל לבד, וכמובן להסיע את המשפחה, גם אם המנוע כבה לפעמים! ובלבד שתשים לב לתנועה מסביבך.

לאחר מכן הניסיון יגיע מעצמו!

ההצלחה שלך היא הצלחה של הפורום, ולהיפך. בזמנו דובר על מאגר מתנדבים של משרד התחבורה או אור ירוק, אני זוכר שנכנסתי לאתר ועכשיו אני לא מוצא את הקישור. הייתי שמח אם בנוסף לחברי הפורום היקרים שמסייעים לך בצעדים הראשונים יהיה נהג מנוסה מקרית גת שיוכל להתלוות אליך כמה פעמים בשבוע לשבועות הראשונים, עד שתצבור ביטחון. או שימצא חבר פורום מהאזור שיוכל לקחת כפרוייקט אישי את החונכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון נוסף - מעשה מטופש שעשיתי, ניסיתי לקחת את אמי ואת אחי לבד: :cry:

אני לא יודע למה, אבל פתאום החלטתי לקחת את אחי ואת אמי לנסיעה ברכב.

מאז שהרכב הגיע אלינו מהסוכנות הם לא נסעו בו. נסעתי רק עם חברי הפורום שהגיעו לעזור לי.

אמרתי לעצמי די מספיק. כמה אתה יכול לבקש מחברי הפורום שיבואו אליך? זה כבר לא יפה.

אבל כנראה הייתי פזיז מדי. עשיתי טעות שהלוואי שלא הייתי עושה.

הזזתי את הכיסא שלצד הנהג, פניתי מקום לאחי, אחי התמקם עם הכיסא הממונע שלו, הכל טוב עד כאן.

בודק שאמא חגורה. חוגר את אחי. חוגר את עצמי.

מתחיל תחילת נסיעה - הכל בסדר.

יוצא מהעיר.

פונה לכיון אשקלון. אמרתי אם אח שלי רוצה ים, כל כך חולם לראות ים, הגיע הזמן לנסות להגשים לו את החלום.

כל הדרך לאשקלון ובחזרה פשוט הייתה גרועה מאוד.

זה מה שפחדתי ממנו. שאני אנהג בצורה גרועה ואחי יסבול. זה מה שקרה.

פחדתי מאוד מהרמזורים. אין לי מושג אפילו למה, פשוט פחדתי.

ניסיתי תמיד אבל תמיד לעבור את הרמזורים בירוק. אם הוא רק התחיל להבהב - האצתי בכדי להספיק.

העיקר לא לעצור ברמזור.

לא כי אני ממהר. בכלל לא. אלא כי אני מפחד מתחילת הנסיעה לאחר עצירה ברמזור.

הזינוק שצריך לבצע. ההתעסקות עם הקלאץ' והילוך ראשון. האחריות שיש מאחורי - לא לפגוע ברכב שמאחורי. לא לעכב את התנועה.

עיכבתי את התנועה המון.

היו אפילו רמזורים שלא הספקתי להתחיל נסיעה ומירוק זה התחלף לאדום כשכולם מאחורי.

נכבה לי המון ברמזורים, פשוט המון. כשלא נכבה אז התחלתי נסיעה כמו משוגע על הילוך ראשון עם טורים עד 4 אלף העיקר שהאוטו לא יכבה לי העיקר לעבור את הרמזור.

הדבר הכי מסוכן שקרה לי - לא הספקתי לבלום, נכנסו לאמצע הצומת כשמכל כיון יש תנועה ורמזור. בכביש מהיר.

עברתי את קו העצירה ואת מעבר החציה. במזל הצלחתי לחזור קצת רוורס אם הרמזורים היו מתחלפים לירוק

והנהגים היו נוהגים במהירות אני לא יודע מה היה קורה.

אני בטוח שאנשים לא הבינו איך נתנו לבן אדם הזה רישיון.

כל כך הרבה טעויות. נהיגה כמו מפגר. בולם בצורה גרועה. לא מצליח להתחיל נסיעות ברמזור.

אח שלי רק סבל כל הנסיעה.

כל כך הרבה קפיצות. עצירות לא טובות.

כמעט כל פעם עובר את קו העצירה. כמעט נכנס לתוך צומת בכביש מהיר כשמכל 4 כיונים יש תנועה ואני כמו מפגר באמצע.

אני לא יודע מה לעשות.

אם פעם הבעיה שלי הייתה זינוק בעליה עם הילוך ראשון, אז הפעם כנראה גילית בעיה חדשה, היא חמורה יותר.

אני פשוט מפחד מרמזורים. אני לא יודע איך להתנהג ברמזור. אני מנסה כמה שפחות לעצור ברמזור.

הכי חמור - אני לא יודע לבלום כשאני בכביש מהיר.

אני מתחיל לבלום ובמקום לעצור בקו העצירה או לפניו או קצת אחריו אני נכנס לצומת במזל הרכבים לא טסים במהירות.

כל זה כשאחי יושב לידי מקדימה מעוגן עם הכיסא גלגלים שלו.פשוט הרגשתי כל כך גרוע. כל כך מאוכזב מעצמי.

כשירדנו מהרכב אמא שלי ואחי לא הבינו איך קיבלתי רישיון.

אמרו שאני נוהג כאילו שאני לא מסיע בני אדם אלא סחורה. אני מסכים עם דבריהם ומתבייש. :-(

אני באמת בולם גרוע, לא יודע למה. אני נכנס למצבים מסוכנים.

עוד מצב מסוכן - היה נתיב השתלבות מימין, אני הייתי בכביש שאליו משתלבים.

רכב ניסה להשתלב, אני נלחצתי שראיתי רכב משתלב מימני והכביש לא מספיק לשנינו אז הסטתי את ההגה שמאלה מהלחץ

כמעט נכנסתי ברכב שהיה בשמאל.

אני מתנצל מכל אותם חברים שהגיעו עד אלי והקדישו לי מזמנם.

סליחה.

כנראה כשהיינו ביחד ונהגנו בעיר היה לי קל יותר.

כמעט לא יצא לי לצאת לרמזורים עמוסים לכבישים מהירים כשהתנועה עמוסה.

חשבתי שאם אני אתרגל עם אנשים נסיעה בעיר או במקומות ריקים אני אשתפר. כי הייתי בטוח שהביעה שלי היא רק קלאץ'.

מהיום אני לא אנסה להסיע יותר את אחי עד שלא ארגיש ביטחון.

אני צריך להתחיל לחשוב איך אני מחזק לעצמי את הנקודות החלשות שלי.

אין לי תמיד מישהו שיהיה לידי וייתן לי טיפים, עצות, הערות.

אנחנו יצאנו מקרית גת ב 17:00 חזרנו ב 20:00. שזה הזוי. סתם עייפתי את אחי.

סתם גרמתי לו לאי נוחות. חוויה לא נעימה.

נסיעה מפה לאשקלון לים אמורה לקחת 15-20 דקות. קרית אשקלון.

בסוף גם לא הלכנו לים כי לקח לי המון זמן להגיע לעיר, גם כי כבר החשיך הייתי לחוץ שלא אוכל להחזיר אותנו, גם סיימתי

את היום בתחושת כישלון. כי זה באמת מה שהייתי. עשיתי כל כך הרבה דברים מסוכנים. כל כך הרבה דברים לא טובים.

אח שלי רק קפץ כל הנסיעה עם הבלימות שלי עם ההאצות עם כל הכיבוי מנוע שהיו לי. פשוט נהיגה גרועה.

אז עכשיו בעיר אני נוסע טוב, מחוץ לעיר גרוע.

למה תמיד יש לי בעיות חדשות? אני לא יודע :cry:

להחליף לאוטומט אי אפשר. מה אני יכול לעשות? למה כל הדברים האלה קורים דווקא לי?

כשכל מה שאני רק רוצה זה לנהוג טוב בכדי לשמח את אמא ואת אחי. זה כל מה שאני רוצה לא יותר מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי,

קפצת מעל הפופיק, אבל חזרתם בשלום. תלמד מזה. לפני שאתה לוקח את אחיך תתרגל נסיעות לבד ברמת ביטחון שתדע להתחיל נסיעה ולבלום (ואני מצטער שלא הגענו לתרגל בלימה ברכב כמו שצריך. בפעם הבאה!)

המשפחה מוכרחה להבין את המצב. לא ניתן להחזיר את הרכב, אתה הנהג המיועד וזקוק לחודשיים (אולי פחות, אולי יותר) תרגול אינטנסיבי (5 פעמים בשבוע) עד שתצבור ביטחון לנהוג לבד ועם המשפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...