Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא חשבתי שזה יקרה לי. קנינו רכב, ואני לא מצליח לנהוג

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 3599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ספריאל, ב8:19 מגיע רכב בנתיב הימני לרכב המצלם, רכב כסוף קטן. הוא נכנס לצומת בבירור ברמזור אדום, וממשיך ישר.

ב7:19 לא דיברתי על רמזור, רק ששומעים צפירה, אבל זה באמת קטנוני.

לגבי החניון- התכוונתי לחניון עצמו. נראה כמו בית מרקחת.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 425
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^^

צודקת לגבי הצפירה (לא שמעתי כיון שצפיתי בסרטון בלי קול) ולגבי הרכב ב-8:19.

לגבי החניון - סדר כמו שצריך להיות בגרמניה. אבל ההיכרות שלי עם חניונים צפון אירופיים קצת פחות חיובית - הם אמנם מסודרים, אבל, כפי שכתבתי קודם, צפופים מאד ולא נוחים לתמרון, במיוחד ברכב קצת יותר ארוך - והאירופים אוהבים מאד סטיישנים.

לגבי צפירות - תדירותן היא פונקציה הפוכה לקו הרוחב. בארצות הים תיכוניות (איטליה, ספרד) תוכלי לשמוע לא מעט צפירות, כולל כאלה שנועדו להוסיף מומנט לרכב שמלפנים. ככל שתצפיני תשמעי פחות צפירות, ובגרמניה גם לא תתקלי בכלל בהבהוב באורות הגבוהים - עד היום הם לא החליטו אם מדובר רק בחוסר נימוס או ממש בעבירה פלילית. היה לי מקרה שבו נהגתי בלילה בכביש קטן וחשוך ביער השחור ושכחתי להנמיך את האורות, אף רכב ממול לא סימן לי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב הבהוב באורות- בקפריסין למשל, רכב שמהבהב לך מסמן שהוא מאפשר לך להשתלב (למשל כשאתה מאותת לעקיפה, או מחכה להשתלב בצומת). אקט של אדיבות, בניגוד לשימוש המוכר לנו. אם לא יודעים את זה לפני כן אפשר להתחרפן :)

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד''כ הבהוב אחד זה-"תעבור,אני נותן לך זכות".

כמה הבהובים מהירים-"תיזהר ימניאק אני בנתיב שלך"

או ככה זה לפחות לפי דעתי :lol:

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין מקומי מאד. אני מתכונן לנהיגה בפינלנד - קראתי ששם להבהוב יש אחד משני פירושים: האחד הוא "לא הדלקת פנסי חית" (הדלקת אורות חובה כל השנה ובכל דרך) והאחרת היא "יש בהמשך הדרך פגר של איל צפון" - האיילים הם מגורמי התאונות המרכזיים בפינלנד, ואין להם בעיה להסתובב בכבישים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשיעורי נהיגה הייתי נוהג על סקודה פאביה בנזין ידנית והיא הייתה נכבת לי המון, פעם בשיעור בממוצע עד לשיעור 20 . עברתי טסט ראשון בשיעור 29. לגבי קלאץ וכיבוי הרכב הייתי ממליץ לך לקחת את הרכב לחניה ריקה בשבת או סתם מקום שאין אנשים ופשוט ללמוד את הרכב, לתרגל מעבר להילוך ראשון, נקודת החיבור פחות או יותר של הקלאץ. אף פעם לא נהגתי ברכב דיזל אבל מסיפורים הבנתי שזה יותר פשוט מרכב בנזין. אחרי הרישיון שנהגתי על האוטו שלנו (פיאט פונטו) כבר בנסיעה הראשונה נכבה לי האוטו אחרי הרוורס, לומדים רמזור שלישי שעצרתי הייתי ראשון וכולם הפסידו ירוק בגללי. מאז עברו כמה חודשים ונכבה לי האוטו עוד מס' פעמים ספורות 4-5 בערך וכבר התרגלתי ככה שבקשר לזה אל תדאג.

לגבי מעבר נתיבים, לחתוך וחצית צומת באדום זה כבר מסוכן. אפשרות אחת היא ראיתי שהרבה מהפורום שמוכנים לשבת לידך לעזור. בנוסף אתה יכול לברר עם מורה לנהיגה, שתנהג באוטו שלך והוא ישמש כמעין מלווה. תהיה מרוכז בנהיגה וברור שאין מקום לטלפון וכו'. הייתי מציע לך לא ליסוע למרחקים גדולים ונסיעות ארוכות כדי לא לאבד ריכוז ולהתעייף אלא קודם תתרגל לנסיעות קצרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...