Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא חשבתי שזה יקרה לי. קנינו רכב, ואני לא מצליח לנהוג

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 3609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה נכון לנסוע בפסי האטה לאט, גם אני נוסע לאט 10~15 קמ"ש, לא אכפת לי אם יש אנשים שנוסעים מאחור וזה משגע אותם, חלקי מתלה ברכב שלי מאוד יקרים ואני שומר אליו. יש כאלה שעוקפים, זה לא פקק, סך הכל כמה ליסינגאים שלא אכפת להם מהרכב והם עוברים פסי האטה האלה על 40קמ"ש. אם מישהו מצפצף לי מאחור בשבילי זה סימן שאני נוסע מהר מידי. אם מצפצפים יותר מידי בעצבים, אני פשוט עוצר וממתין חצי דקה~דקה (לוקח סטופר אחרי שהפסיקו לצפצף).

צריך לנהוג במהירות מתאימה לפי תנאי הדרך, רכב ולפי הנוסעים שאתה מסיע.

רחמים, אל תתגרש, סע לפי הצורך שלך ושל אנשים שאתה מסיע אותם. אם צריך לאט - סע לאט. כל עוד אתה נוסע לפי חוק ולפי תנאי הדרך - אין עם זה שום בעיה.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 425
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רחמים, אתה כל הזמן מדבר על האנשים סביבך, ואנחנו אומרים לך שלא יקרה כלום אם הם ימתינו קצת.

כהוכחה, צפה בסרטון הבא, צולם בגרמניה. תראה באיזה רוגע אנשים נוהגים. אף אחד לא צופר, ודברים פשוט עובדים.

בישראל אנשים חסרי סבלנות, וזו בעיה שלהם ולא שלך.

Peugeot 208 GTI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כהוכחה, צפה בסרטון הבא, צולם בגרמניה. תראה באיזה רוגע אנשים נוהגים. אף אחד לא צופר, ודברים פשוט עובדים.

בישראל אנשים חסרי סבלנות, וזו בעיה שלהם ולא שלך.

אני אישית שמעתי צפירה ב 13:40.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזק אתכם, ומסכים.

החלטתי לנסות להשתחרר קצת. אני באמת מגזים, וזה לא טוב ולא בריא.

אני פחות אחשוש ואחשוב כשאני נוסע לאט בפסי האטה, או מתחיל נסיעה איטית ברמזור.

כשקראתי את מה שכתבתם, הבנתי שאני אולי קצת מגזים. זה לא באמת עוזר לי.

כי אני נכנס ללחץ, או מתרכז יותר בנהגים שמאחורי ומצדדי, במקום להתרכז בנהיגה, ולהסתכל קדימה.

צפיתי בסרטון שבו הבחור נוהג בגרמניה, באמת יפה. צפיתי כמעט בכולו.

אני יודע שזו רק נהיגה, אבל ראיתי שם דברים שלא הכרתי, אז זה גרם לי לצפות עוד ועוד.

יש להם נתיבים שמיועדים רק לאופניים. שמתי לב שיש דגש גדול מאוד בנושא מדרכות נגישות.

אני חושב שגם פה אפשר לנהוג ככה. אני מאמין שזה יקרה גם כאן, פשוט צריך קצת זמן.

כל כך הרבה דברים למדתי רק בעקבות הנושא הזה.

אני חושב שכל מה שקשור לנהיגה למדתי מפה, ואני עדיין ממשיך ללמוד.

אשמח להמשיך ללמוד, ולהיעזר בכם ובידע שלכם, אני בטוח שעוד יצא לי להתייעץ ולשאול, אני מודה ואמשיך להודות לכם.

שבת שלום חברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך שובך חבר יקר.

השאלות שלך מחכימות ועוזרות גם לאחרים, ותמיד מתפתח דיון מעניין.

אתה יותר ממוזמן להמשיך.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... אם מישהו מצפצף לי מאחור בשבילי זה סימן שאני נוסע מהר מידי. אם מצפצפים יותר מידי בעצבים, אני פשוט עוצר וממתין חצי דקה~דקה (לוקח סטופר אחרי שהפסיקו לצפצף).

...

ואז אתה מעניש גם את ה"חפים מפשע" שנמצאים מאחריהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית שמעתי צפירה ב 13:40.

יש צפירה, כנראה להולכת הרגל מהעבר השני של הכביש.

במערב אירופה בדרך כלל לא צופרים סתם, אני זוכר שפעם אחת כשהייתי בנורבגיה צפרו להולכי רגל, זה קרה כי הם קפצו כמו משוגעים, אבל חוץ מזה לא זוכר שבביקורים נוספים שלי במערב אירופה ובשאר הטיול בנורבגיה היו צפירות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז אתה מעניש גם את ה"חפים מפשע" שנמצאים מאחריהם.

צריך לצאת מהנחה אם מישהו צופר בפראות משהו רע קרה, צריך לעצור לבדיקת מערכות ולוידוי שהכל בסדר.

אני לא מעניש אף אחד. המונגולואיד שצפר לחינם הוא זה שמעניש.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד!

תותח!

אתה יוצא פה בטענה אז אתה צריך לבסס אותה...

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתעסק בתפל, ומסית את נושא הדיון למשהו מאוד לא רלוונטי. זה משעמם. צפירה אחת ב 13 דקות בנהיגה עירונית בטל בשישים. אל תטרח להגיב להודעה זו שלי, אני לא אגיב לבאה שלך אם תהיה באותו נושא.

Peugeot 208 GTI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתעסק בתפל, ומסית את נושא הדיון למשהו מאוד לא רלוונטי. זה משעמם. צפירה אחת ב 13 דקות בנהיגה עירונית בטל בשישים. אל תטרח להגיב להודעה זו שלי, אני לא אגיב לבאה שלך אם תהיה באותו נושא.

סרטון שלם של 44 דקות כמעט רק עם צפירה אחת, הלוואי בארץ זה היה ככה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צפירה גם ב7:19, וב8:19 רואים בבירור רכב שחוצה צומת באור אדום (מפתיע לראות שהרמזורים מתחלפים לאדום מאוד מהר, האור הצהוב קצר מאוד).

עדיין, חייבים להודות שיש אווירה של סדר, שקט ונקיון בכל דבר מסביב, החל משבילי האופניים המסודרים (ורוכבי אופניים שממש נעמדים באור אדום!), דרך החשמלית שעוברת באמצע הכביש (ללא שום גדר או מחסום בין המסילה לכביש, ככה זה כשאף אחד לא מעלה בדעתו לחצות מסילת ברזל), ועד הסימונים היפים והברורים על הכביש, בנתיבי תחבורה מורכבים למדיי. הרוגע ניכר גם בכך שאין אף אחד שחותך נתיב רק בגלל שבנתיב השני פנוי יותר.

אבל את האימפקט הכי גדול הותיר עליי דוקא החניון בתחילת הסרטון... זה לא חניון, זה מוזיאון של חניונים.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-7:19 לא ראיתי רמזור (הוא רחוק), אבל הרכב שחוצה ב-8:19 נוהג בדיוק לפי החוק: בפניה שמאלה הוא נכנס לצומת, ממתין עד שהתנועה הנגדית תעצור - ואז פונה שמאלה. כך גם הרכב ש"נתקע" באמצע הצומת ב-9:19: הוא נכנס בירוק וממתין עד שהתנועה הנגדית (משמאל לימין בצילום) תפסק. שים לב שיש רק רמזור קרוב - באירופה הרמזור הרחוק לא קיים, ומרגע שעברת את קו הרמזור אתה מחוייב לעבור בצומת ולפנות אותו, גם אם בינתיים האור התחלף לאדום.

לגבי החניון - לא יודע אם אתה מתכוון לחניון או לדגמי הרכב שחונים בו. מכל מקום שים לב שכמעט כל המכוניות חונות עם הפנים פנימה (בניגוד למקובל אצלנו), ועוד דבר, שאי אפשר להתרשם ממנו בסרטון, אבל מניסיוני - המעברים צרים מאד ותמרוני הכניסה והיציאה מחניה לא פשוטים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...