Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא חשבתי שזה יקרה לי. קנינו רכב, ואני לא מצליח לנהוג

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 3601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 425
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עקבתי אחרי השרשור ואני רק רוצה לחזק את כל מה שכבר נכתב ולהגיד שפשוט כיף לקרוא את ההיענות של חברי הפורום והנכונות לעזור.

phpclub - כל הכבוד! כן ירבו אנשים כמוך.

super-man, אני מקווה שאחרי כמה מפגשים נוספים כאלה יתחזק הביטחון העצמי שלך בנהיגה (ובכלל), תתרגל לרכב ותרגיש איתו נוח יותר. אני חושב שעם התרגול תשתפר ההרגשה שלך ואז תראה שהנהיגה הופכת ממטלה שאתה חושש ממנה לפעולה שגרתית ואולי אף מהנה.

את הצעדים הראשונים - הודאה בקושי ומוכנות לקבלת עזרה - כבר עשית, וזה לא מובן מאליו בכלל.

לסיכום, אני מצטרף למסר שכתבה יפה newbie1 בהודעה #31: קח את הדברים בקלות; אתה חדש בזה ומותר לך לטעות. במקום להיתפס על הטעויות, תלמד מהן.

שיהיה בהצלחה!

בלי טיפת ציניות, מחמם את הלב לראות כמה אנשים מוכנים להקדיש מזמנם ולעזור.

:mm_yeah:

מסכים!

רק חבל שהגענו למצב שבו כדי להגיד משהו טוב ממקום של כנות, צריך לסייג קודם ולומר "בלי ציניות". :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...כבה כמה פעמים. אם זה לא נהג גרוע וכישלון - אני לא יודע מה כן.

קצת פרופורציות: לאיירטון סנה נכבה המנוע בתחילת המירוץ (הקובע!) ביפאן בשנת 1988. אם אולי במקרה אתה לא יודע - הוא נחשב לאחד מגדולי הנהגים של כל הזמנים; יש אומרים - הגדול מכולם.

ונכבה לו המנוע בזינוק (בירידה!).

אז מה.

דני

נ.ב. אולי כדאי לך לשנן קצת את המילים האלו: "אז מה"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום.

אני רוצה גם היום לפתוח בהכרת תודה לעוד 2 משתמשים.

v.michael - מיכאל, הגיע אלי היום אחרי העבודה.

עזר לי מאוד, תרגלנו איתו ביחד את הדברים שאני הכי מתקשה איתם - למה נכבה לי הרכב.

תרגלנו דוושות קלאץ', ברקס, גז.

זינוק בעלייה, גלישה.

להיכנס נכון לכיכרות.

ועוד המון דברים שביום כזה פשוט הכל נכנס לך לראש ולוקח לך מעט זמן לעכל הכל.

בדרך כלל אחרי שאני ישן לילה, יום למחרת אני קם והחומר נקלט אצלי טוב יותר בראש.

אני רוצה להודות למיכאל שהגיע אלי אחרי העבודה, גם כשהוא בטח עייף, הקדיש לי מזמנו האישי ועזר לי מאוד.

המון תודה לך מיכאל.

Eily - Eily הגיע אלי בשעות אחר הצהריים, אחרי מיכאל. שזה פשוט מעולה.

ככה החומר שלמדתי עם מיכאל, הצלחתי לתרגל אותו עם Eily.

למדנו ביחד איתו על איך עובד המנוע, איך עובד הקלאץ'.

גם הוא לא חסך בזמן, הסביר לי בסבלנות, עזר לי, הדריך אותי.

נסענו גם ליד אינטל (אני בדרך כלל נוסע לשם עם כל מי שבא לעזור לי) שם תרגלנו את מה שלמדתי.

עזר לי מאוד שהם נתנו לי תחושת בטחון. לא הלחיצו אותי בכלל.

גם כשנכבה לי הרכב, צפרו לי, הם אמרו לי פשוט תתעלם. גם Eily וגם מיכאל.

עברנו עם Eily על מכסה המנוע, פתחתי את המכסה מנוע לראשונה, קיבלתי הסבר מה כל דבר עושה.

הבנתי פחות או יותר. כי היה חושך אז זה לא הקל כל כך, אבל הצלחתי להבין וללמוד דברים חדשים.

היה לי ממש כיף להכיר את Eily ואת מיכאל.

שמחתי לפגוש חברי קארספורום. אנשים טובים שהגיעו עד אלי לעזור לי כשהם לא מכירים אותי.

Eily הגיע אלי מהצפון אם אני לא טועה, אני מאוד מעריך את זה.

תודה לכם, אני מודה לכם מאוד.

אין ספק שאני עדיין צריך להשתפשף מעט.

אם אני לא טועה כולם אמרו לי שאני צריך להשתפשף עם עוד מלווה, שיהיה לצידי עוד זוג עיניים.

לצערי אין לי במי להיעזר, לכן אם יש מישהו שגם מוכן לבוא ולהיפגש איתי לכמה זמן שהוא רק יכול - אני אשמח מאוד.

תגיבו פה, או תשלחו לי הודעה בתיבת ההודעות, אני אשמח מאוד זה יעזור לי ויחזק לי את הביטחון.

כי כרגע אני עדיין לא מסיע את אחי.

אני חושב שגם Eily וגם מיכאל יסכימו שזה עדיין מוקדם, אולי אפילו קצת מסוכן להסיע את אחי לצידי.

לכן אם למישהו יש זמן, אני אשמח בשמחה. גם אם זה מעט זמן, כל דבר יכול לעזור לי. אני מודה ומעריך כל עזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מגיע להם כל הכבוד.

אנשים שהגיעו אלי ממרחקים ארוכים, יש כאלה של שעה נסיעה לכל כיוון, אנשים שהגיעו עייפים אחרי עבודה אני משער לעצמי.

זה לא דבר מובן מאליו.

אף אחד מהם לא הסכים לקחת תמורה, כתבתי להם שאני מוכן לפצות כל מי שיבוא לעזור לי, משום שהוא משקיע מזמנו האישי.

הם פשוט הגיעו, עזרו לי, השקיעו בי זמן כשהם לא מכירים אותי.

מגיע לאנשים האלה כל הכבוד. שמתי לב שזה משהו שכזה בפורום הזה, במיוחד בקארספורום, אנשים אוהבים לעזור פה אחד לשני. כמו משפחה קטנה.

אם אפשר לעזור, עוזרים בשמחה.

גם אני עוד אעזור לאנשים בשמחה רבה, אני רק מחכה למקרה שאוכל לעזור גם אני.

אולי אפילו אם יהיה עוד אחד כמוני נהג חדש וצעיר שיהיה צריך הדרכה, אם בעוד תקופה אדע לנהוג טוב מאוד - אני אפילו אעזור לו כמו שעזרו לי. כי אם אנשים הגיעו עד אלי והעבירו לי מהידע שלהם, מהניסיון - מן הראוי שגם אני אנהג ככה.

כל הכבוד לאנשים באמת באמת.

לאנשים שעזרו, לאנשים שרוצים עוד לעזור, לאנשים שרצו לעזור אבל לא יכלו מפאת המרחק - מגיע לכם תודה על הרצון.

תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

אני רוצה להוסיף שיש גם חדווה עצומה בנתינה. מעבר לידע שאנחנו מחליפים בפורום, בחור כמו סופרמן (פות"ש) שנושא פחות או יותר את כל המשפחה שלו על הכתפיים, גם צמא לידע, גם לומד מהר ומפנים ויותר מזה - מעריך ומוקיר כל עזרה!

אז בבקשה: כל מי שמהאזור של קרית גת, או עובר/עובד ליד, או מי שסתם מתפנות לו כמה שעות ויהיה מעוניין להעביר מהניסיון שצבר. סך הכל זאת גם אזרחות טובה, אנחנו מייצרים נהג מיומן יותר!

מה שסופרמן זקוק לו זה עוד כמה שעות של ניסיון בכביש. יום/לילה גם בגשם הקרב, וקצת תפעול של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מגיע להם כל הכבוד.

אנשים שהגיעו אלי ממרחקים ארוכים, יש כאלה של שעה נסיעה לכל כיוון, אנשים שהגיעו עייפים אחרי עבודה אני משער לעצמי.

זה לא דבר מובן מאליו.

אף אחד מהם לא הסכים לקחת תמורה, כתבתי להם שאני מוכן לפצות כל מי שיבוא לעזור לי, משום שהוא משקיע מזמנו האישי.

הם פשוט הגיעו, עזרו לי, השקיעו בי זמן כשהם לא מכירים אותי.

מגיע לאנשים האלה כל הכבוד. שמתי לב שזה משהו שכזה בפורום הזה, במיוחד בקארספורום, אנשים אוהבים לעזור פה אחד לשני. כמו משפחה קטנה.

אם אפשר לעזור, עוזרים בשמחה.

גם אני עוד אעזור לאנשים בשמחה רבה, אני רק מחכה למקרה שאוכל לעזור גם אני.

אולי אפילו אם יהיה עוד אחד כמוני נהג חדש וצעיר שיהיה צריך הדרכה, אם בעוד תקופה אדע לנהוג טוב מאוד - אני אפילו אעזור לו כמו שעזרו לי. כי אם אנשים הגיעו עד אלי והעבירו לי מהידע שלהם, מהניסיון - מן הראוי שגם אני אנהג ככה.

כל הכבוד לאנשים באמת באמת.

לאנשים שעזרו, לאנשים שרוצים עוד לעזור, לאנשים שרצו לעזור אבל לא יכלו מפאת המרחק - מגיע לכם תודה על הרצון.

תודה לכולם!

אין פה שום עניין של אם! לנהוג אתה תדע לנהוג , ובקרוב מאוד, רק תאמין!, בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

אני רוצה להוסיף שיש גם חדווה עצומה בנתינה. מעבר לידע שאנחנו מחליפים בפורום, בחור כמו סופרמן (פות"ש) שנושא פחות או יותר את כל המשפחה שלו על הכתפיים, גם צמא לידע, גם לומד מהר ומפנים ויותר מזה - מעריך ומוקיר כל עזרה!

מסכים לחלוטין, אני נהנה מעצם הידיעה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה השרשור הכי יפה\מחמם לב\מקור לגאווה שרץ פה בפורום מאז שאני חבר בו, לא זכור לי עוד שרשור שגרם לתחושה כל כך טובה.

יישר כח לכל אלה שנתנו מעצמם כדי לעזור לאחר, זה משהו לא מובן מאליו, בטח לא היום כשיש כל כך הרבה אנשים מרוכזים בעצמם.

כל הכבוד!

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם

אני מעדכן אחרי כמה ימים שלא עדכנתי.

אני מצטער אם זה יצא ארוך. למי שיש זמן לקרוא, אני אעריך מאוד.

מודה מראש לכל הקוראים. אם לא אתם, חברי קארספורום, אין לי עוד למי לספר, במי להיעזר. אני מודה לכם.

מאז העדכון האחרון הרכב לא זז.

הגיעו אלינו דודים לביקור לפני שבוע.

אמרתי שזה טוב עבורי שיהיה מישהו מבוגר לידי, גם אם אין לו רכב, או רישיון.

לפחות שיהיה מישהו מבוגר אחראי. אם אני אעשה טעות, שהוא יכול להעיר לי, לתת לי טיפים, להזהיר אותי לפני.

אבל לא כל כך הצליח.

גם אז הרכב נכבה לי כמה פעמים. נהגתי לא הכי הכי.

זהו.

זה מה שהיה לפני שבוע לצערי.

מאז הרכב רק חונה.

השכנים לא מבינים למה קנינו רכב אם הוא לא זז.

אמא אני לא יודע מה היא חושבת לעצמה, בטח גם חושבת ככה.

אחי אני בטוח שהוא מאוכזב. אני הבטחתי לו שלפני שרכשנו את הרכב, אמרתי לו אל תדאג, אחרי שיהיה לנו רכב

הכל יהיה קל יותר. אני אסיע אותך לכל מקום. לא יגמר לך המצבר בכיסא גלגלים (היום נגמר אחרי נסיעה של שעה-שעה וחצי), אני אוציא אותך מהעיר, תכיר ערים חדשות. גם אמרתי לו תמיד שאני אקח אותך לראות ים, מה שמאוד מאכזב אותי, הרכב

אצלנו כבר עוד מעט שבועיים אם אני לא טועה? לא יצא לי לקחת את אח שלי לשום מקום. לא לים. כלום.

זה מאכזב.

לא בשבילי, אלא מאכזב אותי שאני לא יכול לעזור עם הרכב לא לאמא, לא לאחי.

אז למה קנינו רכב? בשביל מה? זה לא שביטוח לאומי נותן רכב חינם, במתנה. משלמים את מחיר הרכב רק בלי מיסים.

אמא - אני רואה שקשה לה. כואבת לה הרגל, קשה לה ללכת. המצב הבריאותי לא משהו (מקווה שרק ישתפר, בריאות לכולם), אני לא יכול לעזור כשהיא הולכת למרכז, או לחנות, או לשוק. או סתם אם יש לה הליכה ארוכה.

אני יושב בבית, אומר לעצמי כמה שאני מפגר. יש רכב, לאמא קשה ללכת - אבל אתה לא יכול להסיע אותה. פשוט מצב דפוק.

את אחי - אני לא יכול לקחת לשום מקום. אני מפחד כפליים. כי הוא יושב לידי, לצד הנהג. אין עוד נקודת עיגון אחרת.

אם יקרה משהו חלילה אני לא יודע מה אני אעשה. לכן אני לא לוקח את הסיכון.

הרכב נכבה לי המון, אני בטוח שזה לא נעים לו בתור מי שיושב על כיסא גלגלים מקדימה, שרגיש לכל תנועה של הרכב, כל פעם לעוף עם הגוף קדימה בכל כיבוי או בכל החלפת הילוכים, או בכלל בנסיעה איתי.

אני לא יודע מה לעשות.

נפגשתי עם 3 חברי פורום יקרים, שאני מוקיר להם תודה עד היום. מעריך ומודה להם מאוד מאוד.

הגיעו עד אלי, הקדישו לי מזמנם. אבל אני שוב באותה נקודה.

תודה גם להילה מצ'מפיון ששלחה לי נציג מסירה שיסביר לי על הרכב.

לא ידעתי שום דבר על רכבים. כמו שאמרתי לכם, אין לי ממי ללמוד, אין לי גבר שאני אלמד ממנו. אבא, דוד, אח גדול. מישהו.

הנציג הסביר לי על הגלגל הרזרבי, על הרכב, על המראות, פתחנו את המכסה מנוע.

הוא גם הסכים לראות איך אני נוהג.

הוא אומר שהבעיה שלי היא עם הקלאץ'. שאני נוסע על טורים בתחילת נסיעה, שזו הבעיה שלי.

הוא ניסה להסביר לי שבשביל להתחיל נסיעה עם רכב גדול וכבד שכזה צריך להתחיל נסיעה עם קצת כוח, קצת גז.

אני מתחיל לא טוב. לכן הרכבה נכבה לי, ברגע שנכבה לי יורד לי כל הביטחון, אני מתחיל להילחץ, לא יודע מה לעשות.

אני אתאר לכם איך אני משתמש עם הקלאץ', אולי מישהו יצליח להבין מה הבעיה שלי:

אנחנו ברמזור, או עליה, או כיכר. כל מצב שצריך להעביר להילוך 1. תחילת נסיעה.

הרגל שלי על הקלאץ' ועל הברקס כמובן.

אם הרמזור התחלף, או הכיכר פנויה, או הכביש פנוי מה שאני עושה זה:

מרים את רגל שמאל מהקלאץ ממש לאט לאט, לוקח לי הרבה זמן, מרים עד שאני שומע רעידות ומרגיש רעידות.

כשאני רואה שיש רעידות, זה נותן לי OK אומר לי שהאוטו יכול לנסוע, לגלוש. אז אני מתחיל לשחרר את הברקס, נוסע עם השיטה שתיארתי לכם כרגע.

האוטו בדרך כלל, ברוב המצבים נוסע. נכון שלוקח לי זמן עד שאני מרים את הרגל מהקלאץ', אנשים מאחורה לא סבלנים. אבל בסופו של דבר האוטו נוסע. אבל זה בדרך כלל כשזה לא בירידות. בכבישים ישרים.

אותו בחור שהגיע, נציג מסירה, הוא אומר שמה שאני עושה לא טוב.

כי מה שאני עושה נקרא תחילת נסיעה על טורים. שזה לא טוב לרכב גדול שכזה.

קודם כל אתה לא יכול להסתמך תמיד שתתחיל נסיעה על טורים, דבר שני, מה תעשה אם תהיה בירידה? ככה הוא אמר לי.

צריך לתת קצת כוח, גז. אתה כל פעם מסתמך על תחילת נסיעה עם טורים, בהילוך ראשון, לכן כשאתה בירידות - נכבה לך.

כמה שלא ניסיתי לעשות את הטריק עם הגז - לא מצליח לי.

הבנתי שזה הסדר שצריך לעשות כשאתה מתחיל נסיעה בפקק, רמזור, כיכר בכדי שלא יכבה לי:

הרגל עדיין על הקלאץ' ועל הברקס.

אתה משחרר את הרגל מהברקס, לא מתחיל לשחרר את הרגל מהקלאץ', קודם נותן קצת גז, הטורים עולים, רק אז אתה משחרר לאט את הרגל מהקלאץ', נותן שוב גז.

לא מצליח לי. זה מסובך לי מאוד. ניסינו יותר מכמה פעמים, כל פעם האוטו נכבה לי, כל פעם תחושה שאתה יותר אפס, יותר מפגר שאתה לא מצליח.

אני לא יודע מה אעשה.

יצא לי לדבר השבוע עם חבר פורום בטלפון שאמר שאם הוא יצליח, הוא יגיע בחול המועד.

כשאני לוקח מורה נהיגה שילמד אותי על הרכב שלי, אז אנחנו לומדים את השיטה שאני עושה, עם הקאלץ'.

המורה לוקח אותי למקומות שקל לי שם, אז הרכב לא נכבה לי. גם אני מרגיש שהשיעורים לא עוזרים לי.

חברים אומרים לי כי אתה ילד טוב מדי, אתה תמים, אז הוא לוקח אותך לכביש מהיר, או למקומות קלים בעיר, מעביר שעה וזהו. אני לא מסוגל להגיד לו כלום, זה לא באופי שלי. גם כי הוא מבוגר ממני, גם כי ככה אני. או פחדן, או חסר בטחון.

לכן אני לא רוצה לבזבז לאמא כסף נוסף ולקחת עוד שיעורים. כי לא נעים לי.

גם ככה הלך הרבה כסף על הרכב. עכשיו גם כסף לשיעורים שלא עוזרים לי. אמא הרי לא עובדת, היא לא יכולה.

אח שלי גם לא יכול. אני מטפל בהם, עוזר להם בכל מה שצריך בבית, בניהול הבית.

היא נותנת לי מהקצבת נכות שלה, לכן אני גם מרגיש בכלל לא נעים.

זהו חברים, אני מודה לכם שקראתם עד לפה.

מעריך מאוד כמובן. אני תמיד מודה לכל מי שאפילו רק קורא את מה שאני כותב, גם אם אין לו מה לומר, המון תודה.

אם יש עוד חברים מקארספורום שישמחו להכיר אותי, לעזור לי בבקשה אני אשמח מאוד.

תשלחו לי בבקשה הודעה פרטית בפרופיל שלי, או תגיבו פה שאני אשלח לכם אם תסכימו.

אני גר בקריית גת. כולי תקווה שאני אכיר עוד אנשים שישמחו לעזור לי ובסוף אצליח לנהוג ולהסיע את אמי ואת אחי, שזה הדבר הכי חשוב לי כרגע.

כל יום שאני לא נוהג עם הרכב אני מתבאס שבגללי אחי ממשיך לשבת בין 4 קירות בבית בחוסר מעש. בגללי.

תודה לכולם, חג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שקודם אתה צריך להרגע ולהכנס לפרופורציה מאחר ואתה משייך לעצמך ולוקח על גבך הרבה האשמות שאין בהן על מה...

כשהייתי נהג חדש הרכב נכבה לי ה-מ-ו-ן פעמים... החברים שהיו איתי ברכב לא היו מאוכזבים אלא נהנו מעצם העובדה שאנחנו ניידים ואני בטוח שאחיך גם נהנה ויהנה..

כל פעם שהרכב נכבה הזמנת גרר? לא, נשימה עמוקה ושתי דקות אחרי זה אתה כבר עם רכב מונע ונוסע...

לא השכנים ולא הנהגים מאחורך אמורים להטריד אותך כשאתה עולה על הרכב - זה אולי יקח קצת זמן ושפשוף אבל זה יגיע.

לצערי אין לי אופציה כרגע להגיע לקרית גת אבל אני בטוח שמצב אינו נורא כפי שאתה מתאר אותו.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספיידרמן

צהריים טובים לך, תודה רבה על התגובה.

אני יודע שאני צריך להירגע, אני משתדל להיות רגוע.

בדרך כלל קצת קשה לי, אבל אני משתדל. אני גם מבין שזה לא טוב לקחת על עצמך כל כך הרבה לחץ.

למדתי זאת בדרך הקשה. יצא לי להגיע גם למצבים לא נעימים אם אני לא טועה זה נקרא התקפי חרדה מרוב לחץ.

מאז אותו מקרה, שמקווה שלא יחזור לעולם, אני משתדל להירגע. אני לא יכול שוב להיות בבית חולים מחוץ לבית כשאמא ואחי לבד.

אבל זה קשה.

תראה באיזה מצב אני נמצא -

יש לנו רכב חדש שרכשנו.

הוא אצלנו כבר כמעט שבועיים או אולי אפילו טיפה יותר, אני לא סופר.

אני יכול לספר על כף יד אחת את מספר הפעמים שיצא לי לנהוג ברכב מאז שהוא אצלנו.

אם לא היו מגיעים אנשים טובים מהפורום והייתי יוצא בזכותם לנסיעות אז הרכב בכלל לא היה נוסע. כי לבד אני לא יכול.

אח שלי עוד לא היה ברכב מאז שהוא הגיע. גם לא אמא.

הרכב רק עומד בחנייה, בשמש, בלי שימוש. רכב חדש.

היום גם גיליתי עוד דבר חדש שכנראה לא לימדו אותי להשתמש נכון עם הקלאץ' בתחילת נסיעה.

זה שאני גר בעיר שאין בה כמעט עליות, זה כנראה לא אומר שאני יכול להסתמך תמיד על השיטה שלמדתי: תחילת נסיעה עם הילוך ראשון, נסיעה בעזרת טורים, אם הבנתי נכון את דברי הסוכן מסירה לאחר שראה איך אני נוהג.

כי השיטה אולי טובה פה בעיר. אבל ברגע שאני מגיע לירידה, או למקום חדש - הרכב נכבה לי.

כי אני לא מכיר, לא יודע, לא מצליח להבין את השיטה שצריך לתת גז ואז קלאץ'. זה לא נקלט אצלי. לא למדתי את זה.

כרגע במצב הנוכחי אף אחד לא נהנה מהרכב לצערי.

להפך, אולי אני אפילו רק סובל ממנו. כשזו לא המטרה. זה רכב חדש, זה אמור להיות אחרת.

לפני הרכישה חשבתי אני אהיה נהג מעולה. נהגתי בצורה טובה מאוד על רכב קטן בשיעורי נהיגה.

אני לצערי לא יכול כל פעם שהרכב נכבה לקחת נשימה ואחרי 2 דקות הרכב מונע, כי אני מתחיל להילחץ מכיבוי ראשון אפילו.

אסביר לך למה - כבר בכיבוי הראשון הרכב מדרדר לי אחורה. כי אני חושב שהבנו שהרכב נכבה לי בדר"כ בירידות/עליות.

אז לצערי אין לי אפילו שנייה להיות רגוע. מספיק עוד כיבוי כזה, מספיק עוד כישלון בזינוק בעלייה - אני חלילה אכנס ברכב שמאחורי.

אני מודה לך על ההתייחסות ספיידרמן.

מאחל לך המשך יום טוב ונעים חבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...