Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן גולף GTI החדשה בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 3867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נשארה תחושת גועל, עכשיו כשראית את האוטו בלי מייקאפ.

ממש ככה.

תסתכלו על הצד החיובי. צ'מפיון תפרו גרסת RS דלת משקל ואבזור.

זה עולה יותר, כמו בפורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 539
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תסתכלו על הצד החיובי. צ'מפיון תפרו גרסת RS דלת משקל ואבזור.

זה עולה יותר, כמו בפורשה.

נכון, רק שבפורשה זה מגובה בביצועים טובים יותר, לוק אגרסיבי יותר ויותר מכל- בסמל נחשק יותר.

VW מייצרים מכוניות טובות (למרות שאיני מתחבר למותג) אבל עם כל הכבוד- הם לא פורשה.

אני כמובן משער שכתבת את דברייך בציניות, אבל אכן יש יצרנים שיכולים לעשות מהלך בסגנון בטיעון של "הורדנו משקל ויצרנו מפלצת" ופורשה עשתה זאת למשל בבוקסטר ספיידר כשבמקום ידית פתיחה לדלת שמו סרט סטייל "הסר לפני טיסה", במקום גג שמו יריעת בד שהם כנראה דפקו מאוהלי סיירים של צה"ל באיזה ביקור וכן הלאה.

אבל זה פורשה, ללקוחות יש כסף והם רוצים להיות מיוחדים אז זה סבבה כי תמיד הם יכולים לשלם פחות ולקבל את הגרסה המאובזרת.

עכשיו אם זה הכיוון של צ'מפיון, להציע GTI בגרסת ליסינג\חחחח\זיינו אותך!!! בכמעט רבע מליון שקלים ואחרי כמה חודשים להציע גרסה מאובזרת למשעי ב-190K שקלים עבור מי שלא רוצה להתבלט- אחלה, צעד מבורך.

ובחזרה למציאות :roll:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחזרה למציאות

מי מתנדב לעשות את התרגיל הבא:

לבדוק מה המחיר של A3 1.8 STRONIC עם 3 דלתות בגרסה הבסיסית ומה המחיר של GTI בסיסית 3 דלתות DSG. באנגליה ובגרמניה.

אח"כ לספר לנו כמה A3 עולה בארץ וכמה GTI.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה - גולף 7 1.4T, בלי חיישני רוורס (או גשם, או אורות, או DRL) ועם טאסות. 150K מחיר רשמי.

זה מה שאשתי ביקשה וזה כנראה מה שהיא תקבל. כל פעם שאני מתקרב לאולם שלהם ושומע את ההסברים למה המחיר מוצדק, אני חוטף בחילה ובא לי לצחוק להם בפנים, אבל כשאני מתקרב לאשתי אני שמח ;-)

אגב, גם אני לא מתכוון להגיע להשקה מחר. לא שזה יזיז להם. חובבי הרכב לא באמת מעניינים אותם. אנחנו קבוצה קטנה (מידי) ומודעת (מידי).

רק אל תאשים אח"כ את צ'מפיון. אתה מחליף GTI MK6 בת 3 ב1.4T MK7, שנחותה ממנה בכל היבט (למעט המרחב הפנימי), ערומה מאבזור ומתומחרת ב150K. זכותך, אבל אתה בדיוק קהל הלקוחות שצ'מפיון מתגלגלים איתו קדימה. אלו הלקוחות הקבועים שקונים גולף בכל מחיר ובזכותם החגיגה ממשיכה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלו שביטלו את הגעתם להשקה - חבל.

אתם לא באמת מצפים שנציגים של היבואן אכן חורשים את הפורום הזה. אבי מ"פליקס" לבדו לא יכול להזיז שום דבר מול צ'מפיון בנושא של שינוי מדיניות.

במקום לשרבט כאן 18 עמודים (בנתיים) של תלונות, לכו תאמרו את מה שיש לכם למנהלי אולמות המכירה ולנציגים הבכירים האחרים שיהיו שם מחר. זו הדרך.

בהשקה של הדור השביעי אמרתי למנהלת האולם בירושלים שבשלב זה אין לה מה להציע לי, אני לא ארד מ-1.4 עם 160 כ"ס מאובזרת ל-122 כ"ס לא מאובזרת ועם טאסות. כשנפרדנו, הזכרתי לה להתקשר כשהם יחליטו להביא את הדגם הבכיר והמאובזר.

כמובן שמשיח לא בא ורויטל גם לא התקשרה.

מחר אני הולך לצטט את משפט המחץ שנרשם כאן, שני עמודים אחורה. גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה - גולף 7 1.4T, בלי חיישני רוורס (או גשם, או אורות, או DRL) ועם טאסות. 150K מחיר רשמי.

זה מה שאשתי ביקשה וזה כנראה מה שהיא תקבל. כל פעם שאני מתקרב לאולם שלהם ושומע את ההסברים למה המחיר מוצדק, אני חוטף בחילה ובא לי לצחוק להם בפנים, אבל כשאני מתקרב לאשתי אני שמח ;-)

אגב, גם אני לא מתכוון להגיע להשקה מחר. לא שזה יזיז להם. חובבי הרכב לא באמת מעניינים אותם. אנחנו קבוצה קטנה (מידי) ומודעת (מידי).

אתה לטעמי הדוגמה למה שקורה בשוק הישראלי.

יש לך את הכסף, אבל אתה קצת יותר רציונלי ברכישה שלך.

מהצד השני, יש לאישתך כסף, אבל היא ממש לא רציונלית לגבי הרכישה שלה (150 אלף ש"ח לגולף עממית??? אני מקווה שזה כולל כמות נכבדת של וזלין).

כמה אחוזים מהשוק הישראלים הם כמוך וכמה אחוזים הם כמו אישתך? זאת הבעיה של השוק הישראלי

אתה אולי צוחק על הנציגים ונגד צ'מפיון, אבל אתה בסוף נכנע להם בגלל אישתך ככה שבצורה כזאת או אחרת אתה נפלת בפח שלהם גם אם תלך לקנות צרפתיה.

מי שצוחק אחרון הם צ'מפיון במקרה שלך כי הם יודעים שאתה תקנה את הגולף המגעילה שלהם בשביל לרצות את אישתך.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מתנדב לעשות את התרגיל הבא:

לבדוק מה המחיר של A3 1.8 STRONIC עם 3 דלתות בגרסה הבסיסית ומה המחיר של GTI בסיסית 3 דלתות DSG. באנגליה ובגרמניה.

אח"כ לספר לנו כמה A3 עולה בארץ וכמה GTI.

GTI -> 28,675 Euro

A3 1.8 TFSI S-tronic -> 28,750 Euro

המחירים הם מהקונפיגורטור באתר הגרמני לפני שהספקתי לשנות משהו (חוץ ממנוע לA3)

לעומת זאת הGTI פה 222K

וA3 מתחילה מ 186 לפי אתרים ישראליים (אולי הם מטעים, אני לא יודע. אולי גם אפשר קצת להתמקח)

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אל תאשים אח"כ את צ'מפיון. אתה מחליף GTI MK6 בת 3 ב1.4T MK7, שנחותה ממנה בכל היבט (למעט המרחב הפנימי), ערומה מאבזור ומתומחרת ב150K. זכותך, אבל אתה בדיוק קהל הלקוחות שצ'מפיון מתגלגלים איתו קדימה. אלו הלקוחות הקבועים שקונים גולף בכל מחיר ובזכותם החגיגה ממשיכה.

שני דברים: לא מחליף, אלא מוסיף (את ה- GTI אכן אחליף, אבל לא סגור במה בדיוק, אולי בעוד רכב של צ'מפיון לצערי כי מה לעשות ה- 1.4T של אופל לא מתקרב ל- 1.4T של VAG, ואולי פה הבעיה...); ואף שהיא לא מאובזרת היטב, היא גם לא ממש ערומה מאבזור, אלא שהאבזור שלה פחות רלבנטי לי. בהשוואה למתחרות, יש לה דברים בהם היא חזקה, הייתי אומר כל מה ש"בפנים", ויש דברים בהם היא חלשה, שזה כל מה ש"בחוץ". במידה מסוימת זו גם הבעיה של ה- GTI.

אתה לטעמי הדוגמה למה שקורה בשוק הישראלי.

יש לך את הכסף, אבל אתה קצת יותר רציונלי ברכישה שלך. מהצד השני, יש לאישתך כסף, אבל היא ממש לא רציונלית לגבי הרכישה שלה (150 אלף ש"ח לגולף עממית??? אני מקווה שזה כולל כמות נכבדת של וזלין). אמרתי שזה מחיר המחירון, לא מה שאני משלם.

כמה אחוזים מהשוק הישראלים הם כמוך וכמה אחוזים הם כמו אישתך? זאת הבעיה של השוק הישראלי בהחלט.

מי שצוחק אחרון הם צ'מפיון במקרה שלך כי הם יודעים שאתה תקנה את הגולף המגעילה שלהם בשביל לרצות את אישתך.

אכן...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לאשתך לקרוא את השרשור הזה ושרשורי צ'מפיון נוספים,אולי עוד יש לך סיכוי ידידי.:wink:

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי בעוד רכב של צ'מפיון לצערי כי מה לעשות ה- 1.4T של אופל לא מתקרב ל- 1.4T של VAG, ואולי פה הבעיה...);

לא מתקרב מאיזו בחינה?

מדובר בשתי מתחרות צמודות מאוד.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שלאופל יש נתוני תאוצה נחותים לעומת הVW, האבזור בה טוב יותר ואני לא חושב ששניה וחצי לכיוון כזה או אחר צריכים לשנות לאשתו של אייל. בוודאות לא כשהשניה וחצי הזאת מתבטאת בהפרש של משהו כמו 20K במחיר.'

עריכה : למה 20, פאקין 25 אלף! שליש פיקנטו!

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלו שביטלו את הגעתם להשקה- חבל.

זה לא נעים לראות גן נעול ולא ממש נעים לראות השקה דלילה במתעניינים.

רוצים להגדיל את הסיכוי לשינוי כלשהו? אל תתקרבו להשקה.

אתם לא באמת מצפים שנציגים של היבואן אכן חורשים את הפורום הזה.

למה לא לצפות לכך?

אני דווקא מאוד מצפה מיבואן גדול ורציני להעמיד מישהו עם הגדרת תפקיד של נציג שירות בפורום הרכב הגדול בישראל.

יתרה מכך, בכל הנוגע לדגמים הספורטיביים של הקונצרן עליו לתת תשומת לב מוגברת לתלונות\טענות העולות פה בפורום בהקשר לנישה הזאת כי סבירות מאוד גבוהה שחלק ניכר מהלקוחות הקיימים של רכבי הנישה המדוברת ״דיירי קבע״ פה בפורום וחלק גדול מהלקוחות הפוטנציאלים של הנישה הזאת גדלים פה ברגעים אלה.

מה כל כך קשה לחברה כל כך גדולה ורצינית להעמיד בחור רציני (שלא חלילה נדבר על כמה נציגים) שכל תפקידם בחברה יהיה לעקוב אחרי פורום זה ודומיו ולספק תגובות מהירות והולמות?

כנראה שהם לא יקרסו מעלות השכר של אותו בחור, אותו פראייר שיקנה GTI ליסינג אדישן יכסה ברווח של הרכב הזה יכסה את עלות השכר לכמה חודשים טובים...

אבי מ"פליקס" לבדו לא יכול להזיז שום דבר מול צ'מפיון בנושא של שינוי מדיניות.

לא רק שהוא לא יכול לבדו להזיז דברים, הוא בעצמו אוכל צינור מרכב כזה, הוא לא הכתובת.

מחר אני הולך לצטט את משפט המחץ שנרשם כאן, שני עמודים אחורה. גדול.

איזה משפט?

12345

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTI -> 28,675 Euro

A3 1.8 TFSI S-tronic -> 28,750 Euro

המחירים הם מהקונפיגורטור באתר הגרמני לפני שהספקתי לשנות משהו (חוץ ממנוע לA3)

לעומת זאת הGTI פה 222K

וA3 מתחילה מ 186 לפי אתרים ישראליים (אולי הם מטעים, אני לא יודע. אולי גם אפשר קצת להתמקח)

תודה דויד. לשאלתך חבר אחר התייחס לעניין הגמישות במחיר:

כשהייתי בצ'מפיון כדי להתעניין באודי "במבצע חסר תקדים" גיליתי שהם בעצם מורידים 15 אלף בלי למצמץ מכל רכב שאני מצביע עליו.

מישהו מסוגל לארוז את הנתונים הנ"ל למסקנות ביניים?

האם יתכן שהיצרן הגרמני מסבסבד את ה GTI לרוכשים בגרמניה? או שבארץ היבואן מסבסד את ה A3 לרוכשים בישראל?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VW מייצרים מכוניות טובות (למרות שאיני מתחבר למותג) אבל עם כל הכבוד - הם לא פורשה.

תרשה לי קצת להוציא את דבריך מהקשרם:

החל מאוגוסט אשתקד, פורשה הם 100% כן VW. בין היתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...