Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה הקטע בביטוי "שמח וטוב לב"? ומה הביטוי ההופכי לו?

המקור הוא ממגילת אסתר

וַיֵּצֵא הַמָּן בַּיּוֹם הַהוּא שָׂמֵחַ וְטוֹב-לֵב [אֶסְתֵּר ה ט]
- כך שאני מניח שההפך זה להיות תלוי על עץ כאשר כל בני משפחתך מתנדנדים לידך...

וַיִּתְלוּ, אֶת-הָמָן, עַל-הָעֵץ, אֲשֶׁר-הֵכִין לְמָרְדֳּכָי;

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טוב!

אדם עצוב הוא מדוכא מידי בכדי לעסוק ברעות. הוא יושב בבאסה שלו.

שמח וטוב לב הולכים טוב ביחד-אתה מדלג ברחוב ושר

שיר דבילי, זורק מטבע לקבצן, מלטף חתול ים מזדמן .

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז אבל וחפוי ראש. בכל זאת מגילה...

תמונה להמחשה:

images?q=tbn:ANd9GcS-9kww2UiLkW_S9BI2lGZ47dVtH0d07ytEKHNAc5O2LZGCzufzcQ

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר גרוע. תחשוב על צלבים הפוכים, טקסים מוזרים ובחורה בהיריון.

מה כל כך מוזר בהם? :shock:

1. כל ארגון וגם בנק צריך להתייחס ללקוחות שלו כמו לאנשים - מצד שני, היחס הזה יכול להיות שונה מלקוח ללקוח - שים לב לאפליה הבאה: סטודנטים מקבלים הלוואות עם ריבית מאוד נמוכה לעומת לקוחות רגילים. זו אפליה שמפלה את הסטודנטים לטובה. למה אתה שואל? כי סטודנטים היא קבוצת לקוחות בעלת סיכוי טוב מאוד להגיע למצב שההכנסה שלהם עולה בצורה דרמטית במספר השנים הראשונות לאחר סיום התואר. הבנק יפסיד עליהם על מהלך הלימודים אבל ירויח אם הם יישארו אחרי תקופת הלימודים.

2. מה שאתה לא מבין זה שאפליית מחירים (על אף שזו סוג של אפליה) אינה בהכרח דבר רע. השם נותן לך קונוטציה רעה אבל זה מתאר מצד שבו יש לך לקוחות ששווים יותר, ויש לך לקוחות ששוים פחות - לעמים אפילו בכמה וכמה רמות. שנית - הלקוחות לפעמים מודעים ולפעמים לא מודעים לאפליה. לקוח שמודע לעובדה שקבוצת לקוחות אחרת היא בעלת תנאים טובים יותר גם עשוי לשאוף להגיע לקבוצה הזו (כמו למשל, חשבונות משותפים שבעליהם שוקלים להעביר אליהם יותר מתלוש משכורת אחד תמורת הטבות אחרות מהבנק). אני מאוד מתנגדת ליחס לא טוב ללקוח - אבל מה שאתה לא מבין שאפליית לקוחות זה מונח נייטרלי שמייצר הטבות שונות ללקוחות שונים של החברה בהתאם לתנאים שלהם כלקוחות (קשה לי להסביר לך קורס שלם על רגל אחת).

3. זו כן אפליה מאחר ולקוחות שונים מקבלים יחס שונה (לא בהכרח יחס רע - אבל שונה) - בלי קשר אם אתה משלם או החבר בקבוצה השניה משלם. יש ביניכם אפליה. החברה מפלה בין לקוח א' ללקוח ב' וזה ממש לא קשור אליך אישית.

4. אם כולם היו עומדים בשירות ה-VIP בבנקים - היה לך בדיוק את אותו תור שיש לך היום. רק שצועקי הצדק החברתי היו אולי צועקים פחות.

אם כולם היו עומדים בשירות ה-VIP, התור היה פי 5 יותר גרוע. :wink:

שלא תבין אותי לא נכון - אני נגד יחס רע ללקוחות. כל נציג שמתייחס ללקוח בצורה לא נאותה מבחינתי לא אמור לעבוד כנותן שירות. עם זאת - יחס שונה הוא לאו דווקא דבר רע. יעידו על כך הסטודנטים בבנקים עם התנאים המועדפים שלהם.

אני מבין לחלוטין מה את אומרת, ולא טענתי שאני לא מסכים עם הדברים. אבל הראייה שלי (הטבעית, הכוונה) היא יותר לכיוון של שחור ולבן.

בראייה שלי אני לא מסוגל להבין מדוע יש באמת תור VIP ותור רגיל, כשאם היו לוקחים את העובדים של ה-VIP לשרת את כולם, יחד עם התור הרגיל, מצב התור היה יותר טוב. חלק מהאפליות מבוצעות בצורה שמביאה תוצאות הפוכות, ויש גם אפליות רעות לצערי, מהסוג שציינתי.

אני אישית מפלה לטובה את חברי קארספורום (:wink: ) למשל...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
מה כל כך מוזר בהם? :shock:

כשמשלבים את כולם ביחד מתקבלת תמונה לא נעימה. לא ראית את הסרט של רומן פולנסקי?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם טבעו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...