Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש בנרות - מורטי 1600 GS

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 6183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סמית ווטסון......? מי זה?

אני מכיר רק את סמית ווסון....

יש מדבקה נחמדה שראיתי בארצות הברית על לינקולן מדהימה שאומרת בתרגום חופשי "מבוטח ע"י סמיט אנד וונסון" ותיקון של טעות נוספת בסצנה קלינט איסווד מזהיר את הרשע התורן ואומר שיזרוק אותו החוצה והרשע שואל "אתה ומי?" "אני ושני החברים הטובים שלי, סמיט אנד וונסון"-ותאמינו לי באנגלית זה נישמע הרבה יותר טוב-רן

bouncers.jpg

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, תודה רבה על העידכון, אפילו שאני מצטער לשמוע שבסוף ימיה היא אכלה קש. אם רק אני אשים את הידיים שלי עליה....

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הנה העדכון האחרון:

המכונית נמצאת בבעלותו של אדם נחמד, אשר התגורר עד לפני כשנתיים בשכונת נווה סביון באור יהודה. למיטב זכרוני הוא עזב את הארץ לתקופה בלתי מוגבלת ואת המכונית אחסן. מאחר וגם אני מחזיק במכוניות ישנות, הוא ניגש אלי מספר פעמים ושוחחנו על עניינים שברומו של עולם (כמו למשל הצבע המועדף לתקרה במורטי שלו...).

מקווה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הנה העדכון האחרון:

מאחר וגם אני מחזיק במכוניות ישנות, .

ספר, ספר, במה אתה מחזיק?

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מדבקה נחמדה שראיתי בארצות הברית על לינקולן מדהימה שאומרת בתרגום חופשי "מבוטח ע"י סמיט אנד וונסון" ותיקון של טעות נוספת בסצנה קלינט איסווד מזהיר את הרשע התורן ואומר שיזרוק אותו החוצה והרשע שואל "אתה ומי?" "אני ושני החברים הטובים שלי, סמיט אנד וונסון"-ותאמינו לי באנגלית זה נישמע הרבה יותר טוב-רן

אחת ולתמיד, קוראים לחברה סמית' אנד ווסון, לא סמית' ווטסון ולא סמית וונסון.http://www.smithandwesson.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BAGGIRA יקר!

ציינת בתחילת השרשור שהרכב היה בבעלות משפחתך בעבר.

אם יש לך את מספר הרישוי, אולי אוכל לסייע.

חג שמייח

השירוקו נמכרה...עצוב, אבל נכון...

הגיע הזמן לעבוד על החיפושית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי , הייתי בקשר עם בעל הרכב, ולבקשתו ,גם נתתי לו כתובת של אדם המתמחה בשיפוץ דגמים אלה,בטורינו -איטליה. רכב יפה!!! נראה כמו הכלאה של פיאט דינו חזית של הספיידר ואחוריים של הקופה, ובכן... בעל הרכב הנוכחי מתגורר בישוב ליד ירושלים.צור קשר בפרטי ואוכל לומר לך את שם הישוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב יובא בשנת 70 עבור אבי. יש לי המון זכרונות וגעגועים לאוטו הזה!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

אני מצטער להעלות את השירשור העתיק הזה אבל המורטי הכסופה הזאת הייתה בבעלות אבי בתור היד השנייה ונמכרה מתישהו בין השנים 78-80!

חיפשתי מידע על האוטו הזה ולא מצאתי כלום עד היום.

אני ואבא שלי נשמח ללכת לבקר אם מישהו יודע פרטים עדכניים של מקום הימצאותה.

תודה

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אם כבר השרשור הוקפץ

אם יש לך את המספר של הרכב זה יעזור

צור קשר בפרטי עם מספר הרכב

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...