Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנועי ה-TSI בסיאט לאון טובים?

shlomy212
שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, כנראה שלא ממש נגיע לעמק השווה, מאחר ואתה חובב הונדה או משהו כזה, ואני חובב VAG מרוצה וכמוני עוד רבים אחרים בסביבתי.

את נתוני האמינות אני שואב מהסביבה שלי, ואת דעתך על תפקוד התיבה במהירויות נמוכות מהיכן אתה שואב?!

אני ממש לא מסכים איתך וחבל שאין לי את הרכב לצערי בכדי להוכיח לך זאת, אך אם תרצה אזמין אותך אישית למס' מפגשים שלנו ותנסה להראות לי את "בעיות הגיר במהירות נמוכה כגון פקק או חניון" אני מבטיח לך שלא ממש תמצא במה שאמרת אמירה נכונה.

לגבי התת היגוי זה דבר שניתן לפתור כמו בכל רכב וגם בהונדה יש תת היגוי (כשאנחנו מדברים כמובן על סיויק) ואני מוכן להתמודד עם כל הונדה שידועות כרכבים לקו ישר גרידא.

בע"ה אני מקווה לקבל את הצ'ק מהביטוח ואז תוזמן אישית לבוא ולבחון את האמירות שלך.

אגב על מה כבודו נוהג?

הונדה הובאה כאן כדוגמא, אני אישית די רחוק מלהיות חובב הונדה. אפשר לעבור לרכב (בעל ממיר מומנט) אחר אם תרצה.

אתה מוזמן לבצע חיפוש בגוגל בנוגע לבעיות אמינות של VW בהקשר של מנוע/תיבת הילוכים.

תפקוד הגיר (DSG) במהירות נמוכה (פקק/חניון/דומה) - זה לא בעיה וזה לא קיים רק בDSG, אני מתייחס לאופי הגיר. בסופו של דבר מדובר על גיר בעל מצמד לעומת ממיר מומנט, ממיר מומנט מטבעו מציע אופן פעולה חלק יותר בדיוק באותם מצבים של מהירות נמוכה ומעברים תכופים מהאצה לבלימה ולהיפך.

למה אתה מתכוון כשאתה רושם שניתן לפתור תת היגוי? האם להחלפת מתלים, בולמים וצמיגים?

לגבי קו ישר, בין לאון לבין סיוויק, הלאון כמובן תהיה מהירה מהסיוויק בכל מצב. דווקא בנוגע לצריכת דלק הייתי מהמר על ההונדה (אם כבר הזכרנו אותה).

אני נוהג על הרכב אשר מופיע בסמלון שלי.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...