Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיט פלסטלינה מומלץ?

שימו לב! השרשור הזה בן 4025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני רוצה לעשות פלסטלינה לרכב פעם ראשונה ואני מחפש קיט פלסטלינה או ספריי סיכוך ופלסטלינה בנפרד שיתנו תמורה הכי טובה למחיר.

בינתיים שמתי עין על הקיט של מגווירס ושל קארפלן.

Meguiar's

הקיט כולל פלסטלינה במשקת 50 גרם ונוזל החלקה ייעודי.

מחיר: 120 שח

Carplan

הקיט כולל:

- גוש פלסטלינה (חימר) מוצק במשקל 100 גרם

- ספריי החלקה לפלסטלינה בנפח 500 מ"ל

- ווקס נוזלי Clay Wax בנפח 500 מ"ל

- מטלית מיקרופייבר

מחיר: 130 שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני השתמשתי בCARPLAN הנה התוצאות:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=437256

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם להתייחס רק ל2 המוצרים שציינת אזי עדיף את הערכה השנייה בה אתה מקבל הרבה יותר עבור מחיר כמעט זהה.

אני למדתי מניסיוני שחשוב לעבוד עם הרבה חומר סיכוך/ספרי החלקה ובעדינות. ולכן האופציה שבה אני הייתי בוחר היא אופציה ג'.

לקנות פלסטלינה זולה באיבי http://www.ebay.co.uk/itm/New-180g-Magic-Car-Clean-Clay-Bar-Auto-Detailing-Cleaner-/150990372664?_trksid=p5197.m1998&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D17%26meid%3D7420683467021404247%26pid%3D100017%26prg%3D1006%26rk%3D5%26sd%3D151035880923%26

שעושה אחלה עבודה.

ולקנות באוטוסטור ONR 8oz שזה 230 מ"ל בידיעה שהבקבוקון הזה יספק לך פי כמה וכמה יותר ספרי החלקה מאשר במוצרים שהזכרת למעלה.

http://www.autostore.co.il/%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%99%D7%91%D7%A9-OPT-NO-RINSE-Shine-8oz.html%D7%93

בהצלחה ))

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתחלה קארפלן יכול להתאים (יש לי סט כזה בבית ללא שימוש כרגע,במיוחד הווקס)

אם אתה רוצה להגיע לתוצאות באמת גבוהות,רכוש פלסטלינה בנפרד +חומר סיכוך (הכי טוב,כמו שהוזכר למעלה זה ONR שהוא מוצר "כלבויניק" משובח ששומר על רכב מבריק בכל שטיפה, כולל כמובן חומר סיכוך) ובנפרד אוטם צבע או ווקס איכותי, לא קארפלן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...