Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרניק

שימו לב! השרשור הזה בן 3278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה האקדח.

האקדח המקורי של קרשר לא מערבב בתוכו גם אוויר לכן הקצף עם שמפו להקצפה לא יצא סמיך מאוד,אלא סמיך נוזלי.

תשמע אין לי מושג על מה אתה מדבר ולעולם לא שמעתי על מערכת שדוחסת אוויר או משלבת אוויר בלחץ עם מים, אני מניח שאתה מדבר מחוסר ניסיון ואתה סתם מטעה אנשים ומלכלך על אחלה מוצר.

אני אעלה סרטון של השטיפה הבאה שלי, ובנתיים מצאתי אחד ביוטיוב שמראה בדיוק את ההקצפה של האקדח המקורי.

מתחיל ב 0:45..

http://www.youtube.com/watch?v=-yDORg6OBbE דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אין לי מושג על מה אתה מדבר ולעולם לא שמעתי על מערכת שדוחסת אוויר או משלבת אוויר בלחץ עם מים, אני מניח שאתה מדבר מחוסר ניסיון ואתה סתם מטעה אנשים ומלכלך על אחלה מוצר.

אני אעלה סרטון של השטיפה הבאה שלי, ובנתיים מצאתי אחד ביוטיוב שמראה בדיוק את ההקצפה של האקדח המקורי.

-yDORg6OBbE דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

גם בסרטון שהבאת ההקצפה היא הקצפה שלאחר שניות אחדות הקצף כבר מחליק מהרכב.

בהקצפה עם המקציף הלא מקורי, מגיעים לרמות הקצפה סמיכה במיוחד כזאת שנדבקת על הרכב ולא נוזלת מימנו זמן רב, ולא כמו בסרטון שהבאתה שאחרי שתי שניות הקצף מחליק.

זאת הקצפה שאנחנו מדברים עליה

http://www.youtube.com/watch?v=uFE5vHWx7lY דרך יוטיוב

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר לא פעם ולא פעמיים דובר על זה שתהליך ההקצפה לא עושה שינוי גדול ביחס להשקעה וההתעמקות של אנשים בוז.

בוז?

מה לעשות שיש אנשים שאוהבים לראות את הקצף נדבק חזק על הרכב ולא נופל :-D

smiley_by_adde_man-d2zed6x.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אצלם סרטון השבוע ואראה לכם שזה בסך הכל יחסי סבון מים, אתם עושים עניין יותר גדול ממה שהוא בנושא ההקצפה..

הדבר נעשה לגימיק, לפי דעתי אין לייחס לו חשיבות רבה כל כך עד רמה של כמה הקצף סמיך ודביק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-yDORg6OBbE דרך יוטיוב

תקשיב טוב,אין לך מושג על מה אתה מדבר,אל תוציא שטויות מהפה ואל תגיד שאני מטעה אנשים מבלי לבדוק את עצמך.

זה שלא שמעת על אקדח קצף שמערבב בתהליך ההקצפה אוויר זה לא אומר שזה לא קיים,ועובדה זה קיים.

יש לי הרבה יותר נסיון וידע ממך, אז אני מציע לך לשבת ולעשות שיעורי בית לפני שאתה תוקף אנשים וכותב שטויות.

קח תתחיל לעשות שיעורי בית:

http://www.youtube.com/watch?v=BQvvyGoHDkc

יש עדיפות ברורה לקצף כמה שיותר סמיך ,אם הקצף יהיה נוזלי מידי הוא פשוט לא עושה את העבודה שלו.

לאנשים יש נטיה לחשוב שsnow foam זה החלק העיקרי של השטיפה,זה רק pre wash להכנת הרכב לשטיפה.

הסרטון הזה שהבאת זה בדיוק סרטון איך לא לשטוף רכב.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב טוב,אין לך מושג על מה אתה מדבר,אל תוציא שטויות מהפה ואל תגיד שאני מטעה אנשים מבלי לבדוק את עצמך.

זה שלא שמעת על אקדח קצף שמערבב בתהליך ההקצפה אוויר זה לא אומר שזה לא קיים,ועובדה זה קיים.

יש לי הרבה יותר נסיון וידע ממך, אז אני מציע לך לשבת ולעשות שיעורי בית לפני שאתה תוקף אנשים וכותב שטויות.

קח תתחיל לעשות שיעורי בית:

http://www.youtube.com/watch?v=BQvvyGoHDkc

יש עדיפות ברורה לקצף כמה שיותר סמיך ,אם הקצף יהיה נוזלי מידי הוא פשוט לא עושה את העבודה שלו.

לאנשים יש נטיה לחשוב שsnow foam זה החלק העיקרי של השטיפה,זה רק pre wash להכנת הרכב לשטיפה.

הסרטון הזה שהבאת זה בדיוק סרטון איך לא לשטוף רכב.

וואו אריק יש לך יותר ניסיון ממני, מצטער שפגעתי בגדולתך המאסטר דיטיילינג אריק C.

זה שאיזה מתגופף ביוטיוב אומר לך שהאקדח קצף הזה מערבב אוויר תוך כדי זה לא אומר שזה נכון, תחשוב הגיוני:

לחץ גבוה שדוחף נוזל החוצה, לשלב בו אוויר רק ידפוק את כל התהליך וזה יהפוך להיות אקדח מקרטע שעושה " טו טו טו", האוויר נדחס והמים לא וזה סתם היה גורם לתקיעות במערכת.

ומי אתה לעזאזל שתגיד לי איך לשטוף את הרכב?

בא לי לשטוף את הרכב ככה בצורה הזאת, למה מה שאתה מכתיב נראה בעיניך כנכון?

קיימת תורת דיטיילינג ע"ש אריק C?

אני מרוצה ממה שיש לי ומהתוצאה שאני מקבל, איך לך יש את הזכות לומר שזה לא נכון או לא טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפכת גם להיות מהנדס מכונות בנוסף להיותך דיטיילר מנוסה אני מבין.

ילד,במקה שלא שמת לב אנחנו בפורום דייטיילינג,יש פה נכון ולא נכון,בתחום הזה אין אפור יש שחור ולבן,יש דרכים נכונות ודרכים לא נכונות.

תשטוף את האוטו שלך איך שאתה רוצה,מצידי תשטוף אותו עם טינר וניר שיוף,אתה ממש לא מעניין אותי,הבעיה שאתה נותן לאנשים אחרים עצות מבלי להבין בכלל על מה מדובר,ועוד שופט אנשים אחרים.

זה שבא לך לשטוף את הרכב איך שאתה רוצה זה בסדר,אבל אל תגיד שזו הדרך הנכונה וככה צריך לעשות כי זה לא נכון.

לי יש את הזכות להגיד מה שאני רוצה,יש דבר כזה שנקרא חופש הדיבור במקרה שאתה לא יודע.

ועל זה נאמר יאללה תתקדם.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפכת גם להיות מהנדס מכונות בנוסף להיותך דיטיילר מנוסה אני מבין.

ילד,במקה שלא שמת לב אנחנו בפורום דייטיילינג,יש פה נכון ולא נכון,בתחום הזה אין אפור יש שחור ולבן,יש דרכים נכונות ודרכים לא נכונות.

תשטוף את האוטו שלך איך שאתה רוצה,מצידי תשטוף אותו עם טינר וניר שיוף,אתה ממש לא מעניין אותי,הבעיה שאתה נותן לאנשים אחרים עצות מבלי להבין בכלל על מה מדובר,ועוד שופט אנשים אחרים.

זה שבא לך לשטוף את הרכב איך שאתה רוצה זה בסדר,אבל אל תגיד שזו הדרך הנכונה וככה צריך לעשות כי זה לא נכון.

לי יש את הזכות להגיד מה שאני רוצה,יש דבר כזה שנקרא חופש הדיבור במקרה שאתה לא יודע.

ועל זה נאמר יאללה תתקדם.

סבאלה אריק, זה לא בושה לומר שאתה לא מומחה בכל התחומים..

מה לעשות ש- 100 באר לחץ מים לא הולך עם אוויר? תגיד ילד תגיד מה שבא לך, בתחום הזה יש לי טיפה שליטה ולא משנה כמה דיטיילרים תביא, אוויר לא הולך במערכות לחץ מים..

אני נותן לאנשים אחרים עצות במה שאני מבין, במה שאני לא מבין אני לא מתעסק, לעומתך..

הבעיה שלך היא שאתה חי בסרט שיש חוקים כמו וזה כמו מיני ספר תורה שעושים א' ב' ג', תתעורר סבאלה אין תורה ואין לוחות הברית זה פאקינג טיפוח הרכב לא חקר גוף האדם בבר אילן.

את זכות הדיבור שלך תשמור לעצמך, אתה מרגיש שאתה לא יכול להתאפק? תעשה Ctrl+W.

ותתקדם? הייתי יותר משמח אם היית אומר לי את זה בפנים :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלנו עם איומים? :roflmao:

אל תדאג אנחנו גרים קרוב אחד לשני ,אנחנו ניפגש זה בטוח.

כנראה שאין לך מספיק שליטה לא בתחום ולא בעצמך אז תירגע קצת,מנסים להסביר לך איך לא לשרוט את האוטו של אבא שאתה שוטף אותו.

כנראה שאתה גם בכלל לא מבין איך האקדח קצף הזה פועל,בגלל זה אתה מדבר שטויות.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה חבר'ה, דיי, לא באנו לאיים ולריב, באנו ללמוד אחד מהשני ולשתף.

haimiko2 - עם הגישה הזאת לא תגיע רחוק, באת לשתף מההתלהבות מהמכונה החדשה שקנית, באותה מידה חברים אחרים משתפים איתך מידע אישי שלהם שנרכש לאחר קריאה וניסיון ממושכים, חבל לבוא בגישה המזלזלת הזאת, וכמובן לא הבריונית הזאת.

תאמין לי שאני עובד בדיטיילינג מהצד, ודיי הרבה, ואני עדיין לומד דברים חדשים כול הזמן.

אז בוא נשנה גישה, נבוא בגישה חיובית, ותאמין לי שאם החיידק דיטיילינג הזה נתפס בך אתה תראה כמה אתה יכול ללמוד מהפורום הזה, בהצלחה.

אריק - יש אנשים שלא מוכנים להקשיב, יש לנו את אושריקו חברנו היקר, שלא משנה מה נגיד הוא עדיין יחשוב שהקורולה העתיקה שלו היא הרכב המושלם והטוב בעולם, המקרה פה כנראה דיי דומה וחבל לריב :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לעזור לי עם חיפוס כבל מאריך לצינור של המכונה קרצר 100 בר? בבקשה זה דיי דחוף

מאיביי

עריכה: הזמנתי את המכונה מיפה

http://www.wallashops.co.il/GroupDeal/gdp.aspx?pi=1RD2.100K&c=0

לא שמתי לב שזה צינור 3 מטר וזה ממש לא מספיק!

התקשרתי לבטל עכשיו 20 שקל דמי ביטול ועד שמחזירים את הכסף זה 10 ימים :S

טוב עדיף מאשר להתקע עם צינור 3 מטר ולהתבאס עוד יותר.

ניראה לי בסוף אני ילך על הדגם היקר יותר אני לא אוהב להתפשר על דברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...