Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרניק

שימו לב! השרשור הזה בן 3292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה מה שאני קניתי:

http://www.aliexpress.com/item/snow-foam-lance-super-performance-for-heavy-duty/920703003.html

בקרוב צריך להגיע מתאם לקרשר מפליז ואז אני יעשה בדיקה.

זה המקציף הלא מקורי של קרצ'ר 100 בר?

ד''א זה לכל דגמי המכונות של קרצ'ר או שכל מכונה שלהם יש חיבור אחר?

ולמה הבקבוק שונה קצת מאלה שבדרך כלל מופיעם בסרטונים? אני מדבר על הצורה המשונה של תחתית הבקבוק.

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאני אעשה, אני אסדר 2 פרוג'קטורים חמודים ואעבוד איתם, אם זה ימנע מהמים להכתים לי את האוטו זה שווה 8)

לא הבנתי עדיין את הכוונה שלך, המקציף של קרצ'ר הולך טוב רק עם שמפו של קרצ'ר..

ומצד שני אם תשים מר פינק במקציף הלא מקורי אתה תגמור בקבוק בשבוע?

איפה הקטצ'?

ותארגן לנו וידיאו של המקציף שתקבל

אני שם 50 מ"ל סבון על 550 מ"ל מים.

50מ"ל סבון לחצי ליטר זה דילול די נמוך לסבון.

עם mr.pink צריך 30 מ"ל על ליטר.

תנסה לעבוד עם סבון אחר ,לא של קרשר ועם המקציף המקורי, ואתה תראה שכמות הקצף יורדת פלאים.

השתמשתי עם MR PINK עם המקציף המקורי בדילול המומלץ ובקושי היה קצף.

אני מקווה שאחרי החג שבוע הבא כבר כל הציוד יגיע.

דרך אגב 2 פרוג'קטורים עם סטנד עולים 280 ש"ח במ.נ.מ והם עושים אור חזק מאוד.

במקום ג'ילדה תקנה לך מגבת מיקרופיבר טובה,תאמין לי אתה תייבש את האוטו הרבה יותר טוב ובחצי זמן.

הונדה,זה רק הצורה של המיכל אין לזה חשיבות,המקציף הזה מתאים לכל מכונות קרשר מסדרת K.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

50מ"ל סבון לחצי ליטר זה דילול די נמוך לסבון.

עם mr.pink צריך 30 מ"ל על ליטר.

תנסה לעבוד עם סבון אחר ,לא של קרשר ועם המקציף המקורי, ואתה תראה שכמות הקצף יורדת פלאים.

השתמשתי עם MR PINK עם המקציף המקורי בדילול המומלץ ובקושי היה קצף.

אני מקווה שאחרי החג שבוע הבא כבר כל הציוד יגיע.

דרך אגב 2 פרוג'קטורים עם סטנד עולים 280 ש"ח במ.נ.מ והם עושים אור חזק מאוד.

במקום ג'ילדה תקנה לך מגבת מיקרופיבר טובה,תאמין לי אתה תייבש את האוטו הרבה יותר טוב ובחצי זמן.

הונדה,זה רק הצורה של המיכל אין לזה חשיבות,המקציף הזה מתאים לכל מכונות קרשר מסדרת K.

יש לי פרוג'קטורים בסך הכל צריך לאבטח אותם על הגדר שיאירו לי למטה לרחוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין מחכה לאיזה מחיר מבצע טוב, רוצה ללכת על k3.550 120BAR של קרצר עם הגלגלים, והצינור היותר ארוך כולל שני אקדחים.

היה אותו אז באתר של אולסייל במחיר של 999 ש''ח ושהתקשרתי להזמין אמרו שכבר אין אותו במלאי וגם לא יהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין מחכה לאיזה מחיר מבצע טוב, רוצה ללכת על k3.550 120BAR של קרצר עם הגלגלים, והצינור היותר ארוך כולל שני אקדחים.

היה אותו אז באתר של אולסייל במחיר של 999 ש''ח ושהתקשרתי להזמין אמרו שכבר אין אותו במלאי וגם לא יהיה.

אתה סתם מתברבר יותר מדי עם הקניה שלך, זה לא אוטו תזמין וזהו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם חיימיקו2 (haimiko2), אתה סתם מחכה, אם אתה רוצה את המכונה הספציפית הזאת אז לך ותקנה.

אחרת אתה תחכה עוד שנה אולי ובנתיים לא תהיה לך מכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם חיימיקו2 (haimiko2), אתה סתם מחכה, אם אתה רוצה את המכונה הספציפית הזאת אז לך ותקנה.

אחרת אתה תחכה עוד שנה אולי ובנתיים לא תהיה לך מכונה.

אני רוצה את המכונה הזאת של ה 120 בר, התקשרתי כבר לכמה חנויות ואין להם אותה, לאתר וואלה שופ כבר אין, ב P1000 גם אין, אתר פולק אין, אתר אול סייל.

וכל האתרים האלה מכרו אותה ב מחיר של 1000-1150 -+, ובאתר שאני כן חושב שיש להם אותה הם רוצים 1400 וזה יקר מאוד, ב 1550 כבר יש לי 130 בר, אבל אני לא צריך יותר מ 120.

וה 110 הוא כמעט באותו מחיר של ה 120, ב 120 יש גלגלים יותר גדולים ואפשרות שינוי לחץ וצינור יותר ארוך.

אני לא מוצא את הדגם של ה 120 Karcher K3.550 במחיר שמכרו אותו אז שזה 1000-1100 כניראה שהדגם הזה כבר יצא מיצור ולא מביאים אותו יותר אבל הוא נשמע לי הכי טוב ומשתלם.

אשמח אם מישהו יעזור לי לחפש אותו במחיר של 1000-1200 שקל כולל הזמנה מאתר בארץ\ זה הדגם Karcher K3.550

ד''א באיזה חנויות אני יכול ללכת לחפש מכונות שטיפה בלחץ? חנויות כאלה שכניראה ואין להם אתר באינטרנט, ככה שאולי הם גם מוכרים את אותה מכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור קשר עם דן שלדן,הם היבואנים של הקרשר,תבדוק על המכונה שאתה רוצה הם יפנו אותך

התקשרתי עכשיו ואין אפשרות להזמין דרכם ישירות.

אמרתי להם שאני מעוניין בסוג המכונה של ה 120 בר ואין אותם במלאי אצל הרבה חנויות, והוא אמר שאי אפשר להזמין דרכם רק דרך חנויות כמו וואלה שופ וכו.

הוא עושה לי יש אותה בהום סנטר, כן גם הייתי שם היא עולה 2800 שקל, 800 שקל יותר מחנויות אחרות שמכרו אותם, הום סנטר זה חנות הגנבים הכי גדולה שיש, מנסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...