Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרניק

שימו לב! השרשור הזה בן 3278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שגרניק יותר מדבר לג'יפים שצריכים עוצמת מים להסיר את כול הבוץ וכו' .

למשתמש הביתי במידה וזה מתאפשר, יספיק צינור רגיל עם ראש זרם שניתן לכיוון .

שטיפה של פעם בשבוע-שבועיים תספיק שיטת ה2 דליים .

מעבר לכל מה שכתבתי על הגרניק, אני גם מאוד מסכים אם מה שאתה אומר.

לשטיפה רגיל של הרכב אניבכלל לא מוציא אותו מהמחסן, פשוט שוטף עם צינור ודלי.

ושתמש בגרניק בעיקר אחרי טיולים בחורף בבוץ.

ומה גם שאני לא מבין את המרוץ אחרי כמות הקצף והסמיכות שלו, לי זה מרגיש יותר כמו גימיק נחמד, לא יותר מיזה.

גם שאני משתמש בגרניק לשטיפה של הרכב אני לרוב לא משתמש במקציף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הגבת לבחור שאמר שהוא מתכנן לרכוש את המכונה של ה100 בר, והיא לא יכולה לשאוב מדלי, לתשומת לבך בהמשך.

ורק לשם ההבנה, מה בדיוק הצהרתי עלייך?

אני מדבר איתו בנוגע לדגם שאני רכשתי של ה 110 בר, והיא כן שואבת מים ממקורות שונים.

וקיפצת ישר שאני מדבר לפני שאני מברר, בסך הכל חוסר הבנה - שום הטעיה בזדון או בשוגג.

מעבר לכל מה שכתבתי על הגרניק, אני גם מאוד מסכים אם מה שאתה אומר.

לשטיפה רגיל של הרכב אניבכלל לא מוציא אותו מהמחסן, פשוט שוטף עם צינור ודלי.

ושתמש בגרניק בעיקר אחרי טיולים בחורף בבוץ.

ומה גם שאני לא מבין את המרוץ אחרי כמות הקצף והסמיכות שלו, לי זה מרגיש יותר כמו גימיק נחמד, לא יותר מיזה.

גם שאני משתמש בגרניק לשטיפה של הרכב אני לרוב לא משתמש במקציף.

אני עד היום שטפתי עם ספוגים צינור ודלי, וזה מעייף ושוחק פעם בשבוע.

עם הגרניק אני שם את השמפו של קרצ'ר ומקציף על האוטו, נותן לו לשבת כמה דקות ולאחר מכן מוריד עם המניפה.

שום לכלוך לא נשאר על האוטו ולי לא נשברת היד וגם כף היד שלי לא נראית אחרי זה ככה:

Wrinkled-fingers.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר , אני שוטף עם 2 דליים ועדיין לא קרה לי שהופיעו קמטים .

כמובן שאם אני אשחה בבריכה כמה שעות זה יופיע, אבל סך הכול שטיפת הרכב זה לא אמור להיות .

יכול להיות שזה משתנה מאדם לאדם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באסה עכשיו עם הקטע של הצינור, לא משתלם לקנות את המכונה של ה100 בר כי מקבלים צינור של 3,4 מטר. ואם רוצים לשדרג מגיעים למחיר של מכונה יותר מתקדמת שכבר שם מקבלים אורך צינור יותר ארוך.

אפשר להסתדר אבל זה מציק צריך לפחות 6 מטר. (6 מטר אמור להספיק למי שיש?)

גם מכונות ב1000 ש"ח מגיעות עם צינור 4-5 מטר שזה קצר.,הקרשר K2.100 מגיעה עם צינור של 4 מטר.

כמה עולה K2.100? נראה לי במחיר של הצינור הנוסף אתה יכול לקנות דגם מעל!

מבחינת ביצועים אין הבדל בין הקרשר K2.100 לדגם שמעליה,הוא גם 100 באר.

חוץ מאביזרים לא נחוצים.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו אני ניראה לי בטוח הולך על ה 100 בר, הוא,הכי משתלם.

אני רואה שמספיק 100 בר כמו שפלג אמר פשוט צריך יותר להתקרב לרכב, או אם הלחץ גבוה יותר אז מתרחקים מהרכב

ומשווים את הלחץ לפי המרחק והחוזק, וכמו שרואים בסרטון, גם לחץ של 110 מסוכן לאוטו מקרוב ובטח שעוד יותר עם זרנוק טורבו.

אני אקנה את ה 100 בר וישדרג את החבילה, יוסיף זרנוק מניפה, ואם יתאפשר אני יגדיל את הצינור לפחות 6 מטר.

מיקודם שהייתי בחנות הציעו לי את המכונה של ה 100 בר ב 550 שקל כולל צינור 4 מטר (במקום 3) ושני זרנוקים

ניראה לי משתלם, גם החנות קרובה אלי שזה חוסך משלוח. ולא תיהיה לי בעיה למימוש אחריות (מקווה שלא יהיה צור לממש אותה)

איזה חנות ?

תגיד יש לך מושג בערך כמה עולה רק הזרנוק מניפה שם בחנות הזאת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מכונות ב1000 ש"ח מגיעות עם צינור 4-5 מטר שזה קצר.,הקרשר K2.100 מגיעה עם צינור של 4 מטר.

מבחינת ביצועים אין הבדל בין הקרשר K2.100 לדגם שמעליה,הוא גם 100 באר.

חוץ מאביזרים לא נחוצים.

עוד 10 באר, המנוע חזק יותר ב 300W.

והראש מניפה שימושי מאוד, הוא רחב וחזק ויש אפשרות לקבוע את עוצמת הזרם ולשלב איתו סבון שנשאב מהמיכל.

עם ה 2.425 מגיע גלגלים שנמצאו שימושיים והמכשיר לא נופל גם שמושכים והכבל נגמר (מבלי לשים לב תוך כדי עבודה)

ויש מתקן ייעודי שבו יושב מיכל הסבון.

עם הראש שמגיע ב K2.100 אין אפשרות להשתמש באופציה שמשלבת סבון, צריך להשתמש באקדח ללא שום ראש ורק ככה ניתן לשלב את הסבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון.

הדגם מעל הקרשר K2.100 זה הקרשר K2.120 בעל אותו מנוע 1300W ואותו לחץ 100 באר.

לגבי הראש מניפה אפשר לקנות אותו ,ולהוסיף צינור 6 מטר ועדיין לא להגיע לאלפיה עם הקרשר K2.100.

לגבי גלגלים זה תלוי למה המכונה משמשת,בהצלחה לעלות כזו מכונה לגג רעפים ולגרום לה לא להגלגל למטה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון.

הדגם מעל הקרשר K2.100 זה הקרשר K2.120 בעל אותו מנוע 1300W ואותו לחץ 100 באר.

לגבי הראש מניפה אפשר לקנות אותו ,ולהוסיף צינור 6 מטר ועדיין לא להגיע לאלפיה עם הקרשר K2.100.

לגבי גלגלים זה תלוי למה המכונה משמשת,בהצלחה לעלות כזו מכונה לגג רעפים ולגרום לה לא להגלגל למטה.

אין לי רעפים בבית 8)

K2.100 עולה 600 ש"ח

ראש מניפה עולה 249 ש"ח

צינור מאריך 6 מטר עולה 250 ש"ח

סה"כ יוצא 1099 ש"ח וזה המחיר המדויק של K2.425 ב ,מ.נ.מ", אז במחיר הזה "הרווחת" את הצינור המאריך..

אני מרוצה מהקניה שלי ולא מרגיש שהוצאתי סתם, אני חשוב שהיתרון של הגלגלים גובר על "החסרון" שלהם ברעפים, והם גם מתפרקים באמצעות קליק זה לא הרכבה מסובכת.

וגם המיכל סבון הזה יושב בתוך המכשיר עצמו ולא בצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הk2.100 עולה 400 שח בהרבה חנויות, גם במנמ אפשר להשיג אותה ב400 פשוט רק עם צינור טורבו.

לגבי המיכל סבון, פחות רלוונטי לשטיפת רכב, אישית אני לא רואה בזה יתרון.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הk2.100 עולה 400 שח בהרבה חנויות, גם במנמ אפשר להשיג אותה ב400 פשוט רק עם צינור טורבו.

לגבי המיכל סבון, פחות רלוונטי לשטיפת רכב, אישית אני לא רואה בזה יתרון.

חח נשמע כאילו אתה מנסה לבאס אותו קצת, לא עומד על גג רעפים :shock:, מיכל סבון לא רלוונטי, גלגלים = חיסרון מבחינתך, מה עוד?

אני חושב שהקניה שלו טובה, גם קיבל צינור יותר ארוך, גם גלגלים, וגם מכונה קצת יותר חזקה ושני זרנוקים.

אם כי אני לא הייתי קונה את הדגם הזה והייתי הולך כבר על הדגם של ה 120 בר 3.550 karcher.

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מנסה לבאס אותו, ואם זה נראה ככה קבל את התנצלותי.

אני רק אומר שאין סיבה להוציא אלפי שקלים על מכונה( לא דווקא מה שהבחור קנה) שרוב הדברים שאתה מקבל איתה הם לא מועילים.

המכונות הביתיות רובן דומה ומה ששונה זה הלחץ שהן מוציאות, מה שעושה את ההבדל הגדול במחיר זה האביזרים שהמכונה מגיעה איתם.

למיכל סבון אין יתרון בשטיפת רכב או בכלל לדעתי, זה בזבוז מטורף של חומר, מנסיון לא מזמן נגמר לי הסבון המקציף, היה לי ליטר של שמפו של קארפלן והחלטתי לחבר אותו לצינור יניקה של הסבון, 5 דקות עבודה וכמעט ולא נשאר לי סבון.

אין צורך לציין שמאז אני לא משתמש באופציה הזו.

אם כבר אז קונים מכונה פשוטה ומשקיעים באביזרים שבאמת צריך כמו מקציף מקצועי וצינור יותר ארוך.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מנסה לבאס אותו, ואם זה נראה ככה קבל את התנצלותי.

אני רק אומר שאין סיבה להוציא אלפי שקלים על מכונה( לא דווקא מה שהבחור קנה) שרוב הדברים שאתה מקבל איתה הם לא מועילים.

המכונות הביתיות רובן דומה ומה ששונה זה הלחץ שהן מוציאות, מה שעושה את ההבדל הגדול במחיר זה האביזרים שהמכונה מגיעה איתם.

למיכל סבון אין יתרון בשטיפת רכב או בכלל לדעתי, זה בזבוז מטורף של חומר, מנסיון לא מזמן נגמר לי הסבון המקציף, היה לי ליטר של שמפו של קארפלן והחלטתי לחבר אותו לצינור יניקה של הסבון, 5 דקות עבודה וכמעט ולא נשאר לי סבון.

אין צורך לציין שמאז אני לא משתמש באופציה הזו.

זה בסדר אנחנו בסך הכל מדברים פה וכל אחד עושה מה שטוב לו!

חחחחחחחח וככה לא משתמשים בסבון מקציף אחי!

קודם כל סבון מקציף הוא מרוכז בטירוף, יש לי סבון של קרצ'ר והוא מרוכז ומספיק לי פקק קטן לכסות את הג'יפ פעם וחצי בקצף לבן וסמיך שמפרק את הלכלוך ולא פוגע בשכבות הצבע או הווקס.

והשימוש בסבון מקציף נעשה באמצעות אקדח הקצפה, שמים ממש קצת סבון והרבה מים ויוצא לך שלג מהפיה.

המיכל שיש בתוך המכונה עצמה הוא לניקיון כללי, אני שם בו סבון רצפות פשוט ואיתו אני מנקה את החנייה או את המרפסת..

ככה משתמשים באקדח קצף ובשמפו המקציף

http://www.youtube.com/watch?v=qRm8zsYLODU דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע איך משתמשים בסבון מקציף, הסבון שהשתמשתי בו היה שמפו רגיל לרכב.

כנראה לא הייתי ברור, נגמר לי השמפו המקציף אז השתמשתי בשמפו רגיל וחיברתי אותו למכונה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל סבון מקציף הוא מרוכז בטירוף, יש לי סבון של קרצ'ר והוא מרוכז ומספיק לי פקק קטן לכסות את הג'יפ פעם וחצי בקצף לבן וסמיך שמפרק את הלכלוך ולא פוגע בשכבות הצבע או הווקס.

והשימוש בסבון מקציף נעשה באמצעות אקדח הקצפה, שמים ממש קצת סבון והרבה מים ויוצא לך שלג מהפיה.

אתה רציני ?

גם לי יש את הסבון של KARCHER אך לא ידעתי שצריך לדלל אותו עם מים :cry:

פשוט מערבבים פקק אחד עם מים (באקדח מקציף) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני ?

גם לי יש את הסבון של KARCHER אך לא ידעתי שצריך לדלל אותו עם מים :cry:

פשוט מערבבים פקק אחד עם מים (באקדח מקציף) ?

לי יש מקציף קטן, 0.6 ליטר.

אני שם בו פקק שמפו וכל השאר מים וזה עושה פלאים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...