Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 מלובינסקי, גרסת THP. הכותרת נערכה

GeorgeDan21
שימו לב! השרשור הזה בן 3930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש. אל תזניח בטיפולים.זה מנוע BMW/PSA הידוע. אפילו להפך. קרא מה שכתוב בחוט 482523 . הוא ממליץ שם על טיפול ניקיון כל 10000 .

(asix) . אז מובטחת לך הנאה ואריכות ימים.

תודה רבה!

אני אשאל אותו על המצב שלי - רכש חדש, עמד שנה במגרש, ואני נסעתי עליו כבר כ-3.5K ק"מ. כנראה שאכנס למוסך לטיפול מונע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לספר מנסיונך על צריכת הדלק של הרכב וכן מה אופי הנסועה?

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לספר מנסיונך על צריכת הדלק של הרכב וכן מה אופי הנסועה?

אחלה אוטו!

אופי הנסיעה שלי - כ-70% נסיעה בין עירונית, בד"כ רגוע יחסית והרבה מאוד בקרת שיוט (זה עוזר פלאים לצריכה).

במדידה של כ-3500 ק"מ במחשב הדרך, המצב הוא כזה:

מהירות ממוצעת 41 קמ"ש

צריכת דלק: 7.3 ליטר ל-100 ק"מ (כ-13.7 ק"מ לליטר)

אני חייב לציין ש-6 ההילוכים עושים את כל ההבדל:

בנסיעה רגועה הרכב כבר בהילוך 6 עוד לפני 70 קמ"ש

בתאוצה מעמידה לשם הבדיקה - הרכב מחזיק בהילוך 3 עד ל-130 קמ"ש (בלי הרבה מאמץ).

החסרון היחיד הוא העברת ההילוכים המורגשת (חד מצמדי), אבל זה לא מפריע לי בכלל ואפילו כיף :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה אוטו!

אופי הנסיעה שלי - כ-70% נסיעה בין עירונית, בד"כ רגוע יחסית והרבה מאוד בקרת שיוט (זה עוזר פלאים לצריכה).

במדידה של כ-3500 ק"מ במחשב הדרך, המצב הוא כזה:

מהירות ממוצעת 41 קמ"ש

צריכת דלק: 7.3 ליטר ל-100 ק"מ (כ-13.7 ק"מ לליטר)

אני חייב לציין ש-6 ההילוכים עושים את כל ההבדל:

בנסיעה רגועה הרכב כבר בהילוך 6 עוד לפני 70 קמ"ש

בתאוצה מעמידה לשם הבדיקה - הרכב מחזיק בהילוך 3 עד ל-130 קמ"ש (בלי הרבה מאמץ).

החסרון היחיד הוא העברת ההילוכים המורגשת (חד מצמדי), אבל זה לא מפריע לי בכלל ואפילו כיף :)

אכן הגיר הרובוטי של סיטרואן די טוב וההרגשה בהעברת ההילוכים היא כמו שנוסעים ברכב ידני בנוסף העברות תמיד בזמן ודי מדויקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה וחצי בחנתי את הC4 כמועמדת מאד רצינית (התכוונתי לקחת אותה בליסינג מהעבודה).

מאד אהבתי את הסטייל, הנוחות והאבזור, וגם את המנוע.

הגיר היה הדיל ברייקר מבחינתי. מתחיל מהידית צעצוע חסרת הפרופורציות הזאת.. מה הם חשבו להם שם במחלקת העיצוב ?

בנסיעה רגועה הגיר עובד יפה, ההעברות עדינות אם כי משלמים על זה בכך שהן מאד איטיות.

(הייתה לי קורולה רובוטית קודם אז יש לי למה להשוות).

בנסיעה יותר אגרסיבית האיטיות הזאת מציקה וממש מסרסת את הרכב.

בעיה נוספת - מנגנון ההיל הולד עובד בצורה לא פרוגרסיבית. אם אתה עוצר בעלייה, למשל לשם חניה ברוורס,

עם עזיבה של דוושת הבלם הברקס עדיין ממשיך להיות מופעל למשך 2 שניות, או עד שנוגעים בדוושת הגז.

הבעיה היא שברגע שנגעת בגז - הברקס משתחרר לגמרי וכל התנועה תלויה ברגישות של הרגל שלך על הגז.

זה גורם לכך שברוב הפעמים או שאתה 'מזנק' חזק מדי, או שאתה מתדרדר קצת לפני שאתה זז בכיוון הרצוי.

ברכבים אחרים, כמו בפוקוס - זה נעשה בצורה פרוגרסיבית והברקס משתחרר עם תחילת התנועה בפועל.

למי שגר באזור הררי כמו חיפה או ירושלים זה יכול להיות מאד מציק..

פרט לכך - באמת רכב מעולה במחיר מצויין, מקווה שהוא יוכיח אמינות לאורך זמן.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה וחצי בחנתי את הC4 כמועמדת מאד רצינית (התכוונתי לקחת אותה בליסינג מהעבודה).

מאד אהבתי את הסטייל, הנוחות והאבזור, וגם את המנוע.

הגיר היה הדיל ברייקר מבחינתי. מתחיל מהידית צעצוע חסרת הפרופורציות הזאת.. מה הם חשבו להם שם במחלקת העיצוב ?

בנסיעה רגועה הגיר עובד יפה, ההעברות עדינות אם כי משלמים על זה בכך שהן מאד איטיות.

(הייתה לי קורולה רובוטית קודם אז יש לי למה להשוות).

בנסיעה יותר אגרסיבית האיטיות הזאת מציקה וממש מסרסת את הרכב.

בעיה נוספת - מנגנון ההיל הולד עובד בצורה לא פרוגרסיבית. אם אתה עוצר בעלייה, למשל לשם חניה ברוורס,

עם עזיבה של דוושת הבלם הברקס עדיין ממשיך להיות מופעל למשך 2 שניות, או עד שנוגעים בדוושת הגז.

הבעיה היא שברגע שנגעת בגז - הברקס משתחרר לגמרי וכל התנועה תלויה ברגישות של הרגל שלך על הגז.

זה גורם לכך שברוב הפעמים או שאתה 'מזנק' חזק מדי, או שאתה מתדרדר קצת לפני שאתה זז בכיוון הרצוי.

ברכבים אחרים, כמו בפוקוס - זה נעשה בצורה פרוגרסיבית והברקס משתחרר עם תחילת התנועה בפועל.

למי שגר באזור הררי כמו חיפה או ירושלים זה יכול להיות מאד מציק..

פרט לכך - באמת רכב מעולה במחיר מצויין, מקווה שהוא יוכיח אמינות לאורך זמן.

דבר ראשון - אתה צודק. צריך להתרגל לגיר כמו לכל דבר. אני באתי בלי ציפיות לרכב 'אוטומט' התרגלתי מאוד מהר לגיר (בוא נקרא לו חצי ידני) וגם לנקודות הספציפיות של תחילת התנועה וכו'. אפילו המוסכניק אמר לי 'זה לא גיר רובוטי, זה גיר ידני! תבין את זה!"

דבר שני, אם בדקת את גרסת הליסינג אז כנראה מדובר בגיר al4 של 4 הילוכים.

בגרסה שלי יש גיר 6 הילוכים, אני חושב שהוא מרגיש קצת אחרת אבל אין לי מושג.

לגבי האמינות - אני מחזיק אצבעות:)

לפחות יש 3 שנים אחריות שזה גם משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי לקחת אותו בליסינג, אבל לא את גירסת הליסינג הלא מוגדשת, נקרא לזה 'ליסינג משודרג'.

במקום זה הלכתי על הפוקוס 2.0 טיטניום בסוף.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שנה וחצי ו-32K ק"מ עם הכלה. מבחינתי הגיר הוא ידני משודרג ובהאצות אני מעביר את ההילוכים ידנית שזב מאוד נוח ברכב הנ"ל.

שים לב לשמן הוא עלול להעלם בפטעומיות.

בברכה netmag.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...